WooCommerce - WooCommerce Payments - en to nl translation catalogue (2798 entries)

en:  (%d day left to respond) |  (%d days left to respond)
nl[0]: (nog %d dag om te reageren)
nl[1]: (nog %d dagen om te reageren)

en:  (Last day today)
nl: (Laatste dag vandaag)

en:  (Past due)
nl: (Te laat)

en:  <a>View details</a>
nl:  <a>Gegevens weergeven</a>

en:  The setting is not applied to {{a}}In-Person Payments{{/a}} (please note that In-Person Payments should be captured within 2 days of authorization).
nl:  Deze instelling is niet van toepassing op {{a}}Fysieke betalingen{{/a}} (let op: fysieke betalingen moeten binnen twee dagen na autorisatie worden geregistreerd).

en: $1M - $20M
nl: 1 miljoen dollar - 20 miljoen dollar

en: $20M - $100M
nl: 20 miljoen dollar - 100 miljoen dollar

en: $250k - $1M
nl: 250 duizend dollar - 1 miljoen dollar

en: %1$f%% + %2$s per transaction
nl: %1$f%% + %2$s per transactie

en: %1$s %2$s card
nl: %1$s %2$s kaart

en: %1$s %2$s requires <strong>%3$s %4$s</strong> or greater to be installed (you are using %5$s).
nl: %1$s %2$s vereist <strong>%3$s %4$s</strong> of hoger geïnstalleerd worden (jij maakt gebruik van %5$s).

en: %1$s <strong>Status: Completed.</strong> Processed %2$d orders, remediated %3$d.
nl: Status %1$s<strong>: voltooid.</strong> %2$d bestellingen verwerkt, %3$d hersteld.

en: %1$s <strong>Status: Running...</strong> Processed %2$d orders so far. Check the Action Scheduler for details.
nl: Status %1$s<strong>: Wordt uitgevoerd...</strong> %2$d bestellingen verwerkt tot nu toe. Bekijk de Action Scheduler voor meer informatie.

en: %1$s and %2$s | %1$s, and %2$s
nl[0]: %1$s en %2$s
nl[1]: %1$s en %2$s

en: %1$s and %2$s buttons
nl: Knoppen %1$s en %2$s

en: %1$s ending in %2$s
nl: %1$s eindigend op %2$s

en: %1$s gives your store flexibility to accept credit cards, debit cards, and Apple Pay. Enable popular local payment methods and other digital wallets like Google Pay to give customers even more choice.
nl: %1$s biedt je winkel de flexibiliteit om creditcards, betaalpassen en Apple Pay te accepteren. Schakel populaire plaatselijke betaalmethoden en andere digitale portemonnees zoals Google Pay in om klanten nog meer keuzes te bieden.

en: %1$s is not a valid date for format %2$s.
nl: %1$s is geen geldige datum voor indeling %2$s.

en: %1$s is not a valid redirect URL. Use a URL in the allowed_redirect_hosts filter.
nl: %1$s is geen geldige omleidings-URL. Gebruik een URL in de filter allowed_redirect_hosts.

en: %1$s not found in array
nl: %1$s niet gevonden in reeks

en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: %1$s or %2$s
nl: %1$s of %2$s

en: %1$s requires %2$s to be enabled. Please remove the <code>woocommerce_admin_disabled</code> filter to use %1$s.
nl: %1$s %2$s vereist om te worden ingeschakeld. Verwijder het filter <code>woocommerce_admin_disabled</code> om WooCommerce Payments te kunnen gebruiken.%1$s

en: %1$s requires <a>%2$s</a> to be installed and active.
nl: %1$s vereist <a>%2$s</a> om geïnstalleerd te worden en actief te zijn.

en: %1$s requires <strong>%2$s %3$s</strong> or greater to be installed (you are using %4$s).
nl: %1$s vereist <strong>%2$s %3$s</strong> of hoger (jij maakt gebruik van %4$s).

en: %1$s requires <strong>WordPress %2$s</strong> or greater (you are using %3$s).
nl: %1$s vereist <strong>WordPress %2$s</strong> of hoger (jij maakt gebruik van %3$s).

en: %1$s requires at least one of the following currencies: %2$s. Add at least one of these currencies to your store to offer this payment method.
nl: %1$s vereist ten minste een van de volgende valuta's: %2$s. Voeg minstens één van deze valuta's toe aan je winkel om deze betaalmethode aan te bieden.

en: %1$s requires the %2$s currency. Add %2$s to your store to offer this payment method.
nl: %1$s vereist de valuta %2$s. Voeg %2$s toe aan je winkel om deze betaalmethode aan te bieden.

en: %1$s was added to your <a>%2$s payout</a>.
nl: %1$sis toegevoegd aan je <a>%2$s uitbetaling</a>.

en: %1$s was deducted from your <a>%2$s payout</a>.
nl: %1$s is afgetrokken van je <a>%2$s uitbetaling</a>.

en: %1$s was in test mode when this %2$s was %3$s. To view live %2$ss, disable test mode in {{settingsLink}}%1$s settings{{/settingsLink}}. | %1$s was in test mode when these %2$ss were %3$s. To view live %2$ss, disable test mode in {{settingsLink}}%1$s settings{{/settingsLink}}.
nl[0]: %1$s bevond zich in de testmodus toen dit %2$s werd %3$s. Om live %2$ss te bekijken, moet je de testmodus in de {{settingsLink}}%1$s instellingen {{/settingsLink}} uitschakelen.
nl[1]: %1$s bevond zich in de testmodus toen deze %2$ss werden %3$s. Om live %2$ss te bekijken, moet je de testmodus in de {{settingsLink}}%1$s instellingen {{/settingsLink}} uitschakelen.

en: %1$s was subtracted from your <a>%2$s payout</a>.
nl: %1$s is afgetrokken van uw <a>%2$s uitbetaling</a>.

en: %1$s%% off fees through %2$s
nl: %1$s%% korting op kosten tot %2$s

en: %1$s, and %2$s buttons
nl: Knoppen %1$s en %2$s

en: %1$s, or %2$s
nl: %1$s, of %2$s

en: %1$s. See <a href="%2$s">dispute overview</a> for more details.
nl: %1$s. Zie <a href="%2$s">geschiloverzicht</a> voor meer informatie.

en: %1$sThere was an issue saving your product!%2$s A subscription product's billing period cannot be longer than one year. We have updated this product to renew every %3$s.
nl: %1$sEr is een probleem opgetreden bij het opslaan van je product!%2$s De factuurperiode van een abonnementproduct mag niet langer zijn dan één jaar. We hebben dit product bijgewerkt om elke %3$s te worden verlengd.

en: %1$sThere was an issue saving your variations!%2$s A subscription product's billing period cannot be longer than one year. We have updated one or more of this product's variations to renew every %3$s.
nl: %1$sEr is een probleem opgetreden bij het opslaan van je variaties!%2$s De factuurperiode van een abonnementproduct mag niet langer zijn dan één jaar. We hebben één of meer variaties van dit product bijgewerkt om elke %3$s te worden verlengd.

en: %d customer subscription is being migrated from Stripe off-site billing to billing powered by %s and %s. | %d customer subscriptions are being migrated from Stripe off-site billing to billing powered by %s and %s.
nl[0]: %d klantabonnement wordt gemigreerd van externe facturering met Stripe naar facturering met %s en %s.
nl[1]: %d Klantabonnementen worden gemigreerd van externe facturering met Stripe naar facturering met %s en %s.

en: %d customer subscription was successfully migrated from Stripe off-site billing to on-site billing powered by %s and %s. | %d customer subscriptions were successfully migrated from Stripe off-site billing to on-site billing powered by %s and %s.
nl[0]: %d klantabonnement is gemigreerd van externe facturering met Stripe naar facturering ter plaatse met %s en %s.
nl[1]: %d klantabonnementen zijn gemigreerd van externe facturering met Stripe naar facturering ter plaatsen met %s en %s.

en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: %d days
nl: %d dagen

en: %d fees loaded.
nl: %d kosten geladen.

en: %d hours
nl: %d uren

en: %d minutes
nl: %d minuten

en: %d month | %d months
nl[0]: %d maand
nl[1]: %d maanden

en: %d seconds
nl: %d seconden

en: %d test order has been permanently deleted. | %d test orders have been permanently deleted.
nl[0]: %d testbestelling is permanent verwijderd.
nl[1]: %d testbestellingen zijn permanent verwijderd.

en: %d week | %d weeks
nl[0]: %d week
nl[1]: %d weken

en: %d year | %d years
nl[0]: %d jaar
nl[1]: %d jaar

en: %s <strong>Status: Completed.</strong> No affected orders found.
nl: Status %s<strong>: voltooid.</strong> Geen getroffen bestellingen gevonden.

en: %s <strong>Status: Running...</strong> Check the Action Scheduler for details.
nl: Status %s<strong>: Wordt uitgevoerd...</strong> Bekijk de Action Scheduler voor meer informatie.

en: %s Multi-Currency feature flag setting.
nl: %s-instelling voor de functievlag meerdere valuta’s.

en: %s Provide the ID of a file uploaded via woocommerce-payments/upload-dispute-evidence-file, not raw file contents.
nl: %s Geef de ID op van een bestand dat is geüpload via woocommerce-payments/upload-dispute-evidence-file, niet de inhoud van het onbewerkte bestand.

en: %s Safe Mode
nl: %s Veilige modus

en: %s Subscription ID
nl: %s Abonnementsnummer.

en: %s Subscriptions feature flag setting.
nl: Instelling voor de functievlag van %s-abonnementen.

en: %s bank account descriptor to be displayed in customers' bank accounts.
nl: Beschrijving van %s-bankrekening die moet worden weergegeven in bankrekeningen van klanten.

en: %s button
nl: Knop %s

en: %s connection successfully transferred
nl: %s-verbinding succesvol overgedragen

en: %s currency added | %s currencies added
nl[0]: %s valuta toegevoegd
nl[1]: %s valuta toegevoegd

en: %s day left | %s days left
nl[0]: %s dag resterend
nl[1]: %s dagen resterend

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
nl: %s is uit je winkelmand verwijderd, omdat het niet langer beschikbaar is. Neem contact met ons op als je hulp nodig hebt.

en: %s in your account currency
nl: %s in de valuta van je account

en: %s is currently powering multiple popular payment methods on your store. Without it, they will no longer be available to your customers, which may influence sales.
nl: %s maakt momenteel meerdere populaire betaalmethoden mogelijk in je winkel. Zonder deze functie zijn deze betaalmethoden niet meer beschikbaar voor je klanten, wat de verkoop kan beïnvloeden.

en: %s is in test mode — all transactions are simulated!
nl: %s staat in testmodus — alle transacties worden gesimuleerd!

en: %s is missing a connected WordPress.com account. Some functionality will be limited without a connected account.
nl: %s mist een gekoppeld WordPress.com-account. Sommige functionaliteiten zijn beperkt wanneer er geen account gekoppeld is.

en: %s is not a supported currency for payments.
nl: %s is geen ondersteunde valuta voor betalingen.

en: %s is not a valid Stripe identifier
nl: %s is geen geldig Stripe-ID

en: %s is not a valid currency code.
nl: %s is geen geldige valutacode.

en: %s is not a valid date-time value.
nl: %s is geen geldige datum-tijd waarde.

en: %s is not a valid username.
nl: %s is geen geldige gebruikersnaam.

en: %s not found in array
nl: %s niet gevonden in reeks

en: %s refund was attempted but failed due to %s
nl: %s Restitutiepoging gestart, maar mislukt omdat %s

en: %s service fee
nl: %s servicekosten

en: %s service fee:
nl: %s servicekosten:

en: %s test mode setting.
nl: %s testmodusinstelling.

en: %s transactions
nl: %s transacties

en: %s will be added to a future payout.
nl: %s wordt toegevoegd aan een toekomstige uitbetaling.

en: %s will be deducted from a future payout.
nl: %s wordt afgetrokken van een toekomstige uitbetaling.

en: %s will be subtracted from a future payout.
nl: %s zal van een toekomstige uitbetaling worden afgetrokken.

en: %s won't be available at checkout yet. To finish setting it up, review the required steps in {{overviewLink}}Payments overview{{/overviewLink}}.
nl: %s zal nog niet beschikbaar zijn bij het afrekenen. Bekijk de vereiste stappen in het {{overviewLink}}Betalingsoverzicht{{/overviewLink}}om het instellen te voltooien.

en: %s — Free
nl: %s — Gratis

en: %s%% off fees
nl: %s%% korting op kosten

en: %s: Terms of Service
nl: %s: Servicevoorwaarden

en: &#x1F6AB; A payment of %1$s was <strong>blocked</strong> by one or more risk filters.<br><br><a>View more details</a>.
nl: &#x1F6AB; Een betaling van %1$s is <strong>geblokkeerd</strong> door een of meer risicofilters.<br><br><a>Bekijk meer details</a>.

en: &#x26D4; A payment of %1$s was <strong>held for review</strong> by one or more risk filters.<br><br><a>View more details</a>.
nl: ⛔ Een betaling van %1$s is <strong>gemarkeerd als voor beoordeling</strong> door een of meer risicofilters.<br><br><a>Bekijk meer details</a>.

en: (%f%% discount)
nl: (%f%% korting)

en: (%s day left) | (%s days left)
nl[0]: (%s dag resterend)
nl[1]: (%s dagen resterend)

en: (+1 0000000000 can be used for test accounts)
nl:  (+1 0000000000 kan worden gebruikt voor testaccounts)

en: (Dispute ID: %s)
nl: (Geschil-ID: %s)

en: (Last day today)
nl: (Laatste dag vandaag)

en: *See <a>Terms and Conditions</a> for details.
nl: *Bekijk de <a>algemene voorwaarden</a> voor meer informatie.

en: 1 – 3 months
nl: 1-3 maanden

en: 1-click checkout button border radius.
nl: Radius rand, knop afrekenen met één druk op de knop.

en: 1-click checkout button sizes.
nl: Knopformaten voor afrekenen met één druk op de knop.

en: 1-click checkout button themes.
nl: Knopthema's voor afrekenen met één druk op de knop.

en: 1-click checkout button types.
nl: Knoptypes voor afrekenen met één druk op de knop.

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 11-digit number, for example 12 345 678 901.
nl: Nummer van 11 cijfers, bijvoorbeeld 12 345 678 901.

en: 13-digit number, for example 1234567890123.
nl: nummer van 13 cijfers, bijvoorbeeld 1234567890123.

en: 3 – 6 months
nl: 3-6 maanden

en: 6+ months
nl: 6+ maanden

en: 8 to 12 digits with your country code prefix, for example DE 123456789.
nl: landcode en vervolgens 8 tot 12 cijfers, bijvoorbeeld DE 123456789.

en: 8-digit or 9-digit number, for example 99-999-999 or 999-999-999.
nl: 8-cijferig of 9-cijferig nummer, bijvoorbeeld 99-999-999 of 999-999-999.

en: <a1>Update %1$s</a1> <strong>(recommended)</strong> or manually re-install <a2>a previous version</a2> of %2$s.
nl: <a1>Werk %1$s bij</a1> <strong>(aanbevolen)</strong> of herinstalleer handmatig <a2>een vorige versie</a2> van %2$s.

en: <a>Learn more</a>.
nl: <a>Meer informatie</a>.

en: <b>%1$s is not currently available in your location</b>. To be eligible for %1$s, your business address must be in one of the following <a>supported countries</a>.
nl: <b>%1$s is momenteel niet beschikbaar op jouw locatie</b>. Om in aanmerking te komen voor %1$s, moet je bedrijfsadres zich in een van de volgende <a>ondersteunde landen</a> bevinden.

en: <big>%s</big> of %s
nl: <big>%s</big> van %s

en: <big>%s</big> of %s minimum
nl: <big>%s</big> van minimum %s

en: <p><strong>Recommended for</strong></p><list><item>development sites</item><item>sites that need access to all %3$s features</item></list><p><strong>Please note</strong> that creating a fresh connection for <hostname>%1$s</hostname> would require restoring the connection on <hostname>%2$s</hostname> if that site is cloned back to production. <safeModeLink>Learn more</safeModeLink>.</p>
nl: <p><strong>Aanbevolen voor</strong></p><list><item>ontwikkelingssites</item><item>sites die toegang moeten hebben tot alle %3$s functies</item></list><p><strong>Let er op</strong> dat om opnieuw te verbinden met <hostname>%1$s</hostname>, je de verbinding moet herstellen op <hostname>%2$s</hostname> als die site terug is gekloond naar de productie. <safeModeLink>Meer informatie</safeModeLink>.</p>

en: <p><strong>Recommended for</strong></p><list><item>short-lived test sites</item><item>sites that will be cloned back to production after testing</item></list><p><strong>Please note</strong> that staying in Safe Mode will cause issues for some %s features such as dispute and refund updates, payment confirmations for local payment methods. <safeModeLink>Learn more</safeModeLink>.</p>
nl: <p><strong>Aanbevolen voor</strong></p><list><item>testsites die kort worden gebruikt</item><item>sites die na het testen terug worden gekloond naar productie</item></list><p><strong>Let er op</strong> dat in Veilige modus blijven problemen kan veroorzaken voor sommige %s functies zoals updates over geschillen en terugbetalingen, betalingsbevestigingen voor plaatselijke betaalmethoden. <safeModeLink>Meer informatie</safeModeLink>.</p>

en: <span>Your site is in Safe Mode because <hostname>%1$s</hostname> appears to be a staging or development copy of <hostname>%2$s</hostname>.</span> Two sites that are telling WooPayments they’re the same site. <safeModeLink>Learn more about Safe Mode issues</safeModeLink>.
nl: <span>Je site is in de Veilige modus omdat <hostname>%1$s</hostname> een test- of ontwikkelingskopie van <hostname>%2$s</hostname> lijkt te zijn.</span> Twee sites vertellen WooPayments dat ze hetzelfde zijn. <safeModeLink>Meer informatie over Veilige modus problemen</safeModeLink>.

en: <strong class="red">Note:</strong> This option deletes all test mode orders placed via %s. Orders placed via other gateways will not be affected. Use with caution, as this action cannot be undone.
nl: <strong class="red">Opmerking:</strong> Met deze optie worden alle testmodusbestellingen verwijderd die zijn geplaatst via %s. Dit heeft geen invloed op bestellingen die via andere gateways zijn geplaatst. Wees voorzichtig, want deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: <strong>%1$s</strong> If you believe this is incorrect, you have until <strong>%2$s to challenge the dispute with your customer's bank, %3$s.</strong> If you accept the dispute, you will forfeit the funds and pay the dispute fee.
nl: <strong>%1$s</strong> Als je van mening bent dat dit onjuist is, heb je tot <strong>%2$s om het geschil aan te vechten bij de bank van je klant, %3$s.</strong> Als je het geschil accepteert, verlies je het bedrag en betaal je de geschilkosten.

en: <strong>%1$s</strong> If you believe this is incorrect, you have until <strong>%2$s to challenge the dispute with your customer's bank.</strong> If you accept the dispute, you will forfeit the funds and pay the dispute fee.
nl: <strong>%1$s</strong> Als je denkt dat dit onjuist is, heb je tot <strong>%2$s om het geschil aan te vechten bij de bank van je klant.</strong> Als je het geschil accepteert, verlies je het bedrag en betaal je de geschilkosten.

en: <strong>%1$s</strong> If you believe this is incorrect, you have until <strong>%2$s to submit evidence to your customer's bank, %3$s.</strong> Alternatively, you can issue a refund.
nl: <strong>%1$s</strong> Als je denkt dat dit onjuist is, heb je tot <strong>%2$s om bewijs in te dienen bij de bank van je klant, %3$s.</strong> Je kan ook een terugbetaling aanvragen.

en: <strong>%1$s</strong> If you believe this is incorrect, you have until <strong>%2$s to submit evidence to your customer's bank.</strong> Alternatively, you can issue a refund.
nl: <strong>%1$s</strong> Als je denkt dat dit onjuist is, heb je tot <strong>%2$s om bewijs in te dienen bij de bank van je klant.</strong> Je kan ook een terugbetaling aanvragen.

en: <strong>A month in. Let's get your first sale.</strong> If organic sharing hasn't worked, marketing tools can help: paid ads, email campaigns, or SEO improvements usually move the needle.
nl: <strong>Een maand later. Laten we je eerste verkoop doen.</strong> Als organisch delen niet heeft gewerkt, kunnen marketingtools helpen: betaalde advertenties, e-mailcampagnes of SEO-verbeteringen verplaatsen meestal de naald.

en: <strong>Dispute lost.</strong> Visa reviewed the evidence and decided in the customer's favor.
nl: <strong>Geschil verloren.</strong> Visa heeft het bewijs gecontroleerd en heeft in het voordeel van de klant besloten.

en: <strong>Dispute lost.</strong> Your customer's bank reviewed the evidence and decided in the customer's favor.
nl: <strong>Geschil verloren.</strong> De bank van je klant heeft het bewijs gecontroleerd en heeft in het voordeel van de klant besloten.

en: <strong>Dispute lost.</strong> Your customer's bank, <strong>%s</strong>, reviewed the evidence and decided in the customer's favor.
nl: <strong>Geschil verloren.</strong> De bank van je klant, <strong>%s</strong>, heeft het bewijs gecontroleerd en heeft in het voordeel van de klant besloten.

en: <strong>Fee details:</strong>
nl: <strong>Tariefgegevens:</strong>

en: <strong>Good news — you've won this dispute! The customer's bank reached this decision on %1$s.</strong> Your account has been credited with the disputed amount and fee.
nl: <strong>Goed nieuws: je hebt dit geschil gewonnen! De bank van de klant heeft deze beslissing genomen op %1$s.</strong> Je account is gecrediteerd met het aangevochten bedrag en de kosten.

en: <strong>Good news — you've won this dispute! The customer's bank, %1$s, reached this decision on %2$s.</strong> Your account has been credited with the disputed amount and fee.
nl: <strong>Goed nieuws: je hebt dit geschil gewonnen! De bank van de klant, %1$s, heeft deze beslissing genomen op %2$s.</strong> Je account is gecrediteerd met het aangevochten bedrag en de kosten.

en: <strong>Good news — you've won this dispute! Visa reached this decision on %1$s.</strong> Your account has been credited with the disputed amount and fee.
nl: <strong>Goed nieuws: je hebt dit geschil gewonnen! Visa heeft deze beslissing genomen op %1$s.</strong> Je account is gecrediteerd met het aangevochten bedrag en de kosten.

en: <strong>Important:</strong> From version 9.7 of WooPayments (scheduled for 23 July, 2025), you'll <strong>no longer be able to offer new product subscriptions</strong>. To avoid disruption, please install <a target="_blank" href="%1$s">WooCommerce Subscriptions</a>.
nl: <strong>Belangrijk:</strong> vanaf versie 9.7 van WooPayments (gepland voor 23 juli 2025) kan je <strong>geen nieuwe productabonnementen</strong> meer aanbieden. Installeer <a target="_blank" href="%1$s">WooCommerce Subscriptions</a> om onderbrekingen te voorkomen.

en: <strong>Notice:</strong> It appears that your 'wp-config.php' file might be using dynamic site URL values. Dynamic site URLs could cause %s to enter Safe Mode. <dynamicSiteUrlSupportLink>Learn how to set a static site URL.</dynamicSiteUrlSupportLink>
nl: <strong>Opmerking:</strong> Het ziet ernaar uit dat je 'wp-config.php'-bestand misschien dynamische URL-waarden bevat. Dynamische URL's kunnen zorgen dat %s naar de Veilige modus overgaat. <dynamicSiteUrlSupportLink>Leer hoe je een statische URL instelt.</dynamicSiteUrlSupportLink>

en: <strong>Test mode:</strong> use the test account number <number>000123456</number>. Other payment methods may redirect to a Stripe test page to authorize payment. More test card numbers are listed <a>here</a>.
nl: <strong>Testmodus:</strong> gebruik het testrekeningnummer <number>000123456</number>. Andere betaalmethoden kunnen doorverwijzen naar een Stripe-testpagina om betalingen te autoriseren. Meer testkaartnummers staan <a>hier</a> vermeld.

en: <strong>Test mode:</strong> use the test account number <number>AT611904300234573201</number>. Other payment methods may redirect to a Stripe test page to authorize payment. More test card numbers are listed <a>here</a>.
nl: <strong>Testmodus:</strong> gebruik het testrekeningnummer <number>AT611904300234573201</number>. Andere betaalmethoden kunnen doorverwijzen naar een Stripe-testpagina om betalingen te autoriseren. Meer testkaartnummers staan <a>hier</a> vermeld.

en: <strong>The customer has filed an inquiry through Klarna, %1$s.</strong> You can resolve this by working it out with the customer directly or issuing a refund. If unresolved by %2$s, the inquiry may escalate to a dispute, which you can challenge with evidence.
nl: <strong>De klant heeft een aanvraag ingediend via Klarna, %1$s.</strong> Je kunt dit oplossen door rechtstreeks met de klant te overleggen of een terugbetaling uit te voeren. Indien niet opgelost voor %2$s, kan de aanvraag escaleren naar een geschil, dat u kunt aanvechten met bewijs.

en: <strong>The customer has filed an inquiry through Klarna, reporting a return.</strong> This is a standard part of Klarna's returns process. Once you receive the item, issue the refund as usual. If it remains unresolved by %s, the inquiry may escalate to a dispute, which you can challenge with evidence. <link>Learn more about Klarna inquiries and disputes</link>
nl: <strong>De klant heeft via Klarna een aanvraag ingediend en een retournering gerapporteerd.</strong> Dit is een standaard onderdeel van het retourproces van Klarna. Zodra je het artikel hebt ontvangen, geef je de terugbetaling zoals gewoonlijk uit. Indien nog steeds niet opgelost voor %s, kan de aanvraag escaleren naar een geschil, dat u kunt aanvechten met bewijs. <link>Meer informatie over Klarna-aanvragen en -geschillen</link>

en: <strong>The customer's bank is currently reviewing the evidence you submitted on %1$s.</strong> This process can sometimes take more than 60 days — we'll let you know once a decision has been made.
nl: <strong>De bank van de klant bekijkt momenteel het bewijs dat je hebt ingediend op %1$s.</strong> Dit proces kan soms meer dan 60 dagen duren. We laten het je weten zodra er een beslissing is genomen.

en: <strong>The customer's bank, %1$s, is currently reviewing the evidence you submitted on %2$s.</strong> This process can sometimes take more than 60 days — we'll let you know once a decision has been made.
nl: <strong>De bank van de klant, %1$s, bekijkt momenteel het bewijs dat je hebt ingediend op %2$s.</strong> Dit proces kan soms meer dan 60 dagen duren. We laten het je weten zodra er een beslissing is genomen.

en: <strong>The outcome of this dispute will be determined by %1$s.</strong> WooPayments has no influence over the decision and is not liable for any chargebacks.
nl: <strong>De uitkomst van dit geschil wordt bepaald door %1$s.</strong> WooPayments heeft geen invloed op de beslissing en is niet aansprakelijk voor eventuele terugboekingen.

en: <strong>The outcome of this dispute will be determined by Visa.</strong> WooPayments has no influence over the decision and is not liable for any chargebacks.
nl: <strong>De uitkomst van dit geschil wordt bepaald door Visa.</strong> WooPayments heeft geen invloed op de beslissing en is niet aansprakelijk voor eventuele terugboekingen.

en: <strong>The outcome of this dispute will be determined by the cardholder's bank.</strong> WooPayments has no influence over the decision and is not liable for any chargebacks.
nl: <strong>De uitkomst van dit geschil wordt bepaald door de bank van de kaarthouder.</strong> WooPayments heeft geen invloed op de beslissing en is niet aansprakelijk voor eventuele terugboekingen.

en: <strong>The outcome of this inquiry will be determined by %1$s.</strong> WooPayments has no influence over the decision and is not liable for any chargebacks.
nl: <strong>De uitkomst van deze aanvraag wordt bepaald door %1$s.</strong> WooPayments heeft geen invloed op de beslissing en is niet aansprakelijk voor eventuele terugboekingen.

en: <strong>The outcome of this inquiry will be determined by %s.</strong> WooPayments has no influence over the decision and is not liable for any chargebacks.
nl: <strong>De uitkomst van deze aanvraag wordt bepaald door %s.</strong> WooPayments heeft geen invloed op de beslissing en is niet aansprakelijk voor eventuele terugboekingen.

en: <strong>The outcome of this inquiry will be determined by the cardholder's bank.</strong> WooPayments has no influence over the decision and is not liable for any chargebacks.
nl: <strong>De uitkomst van deze aanvraag wordt bepaald door de bank van de kaarthouder.</strong> WooPayments heeft geen invloed op de beslissing en is niet aansprakelijk voor eventuele terugboekingen.

en: <strong>Two weeks on, still no first sale?</strong> Most first sales come from word of mouth or social shares. If you've already tried those, marketing tools can help reach a wider audience.
nl: <strong>Twee weken verder, nog steeds geen eerste verkoop?</strong> De meeste eerste verkopen komen via mond-tot-mondreclame of social media-shares. Als je dat al hebt geprobeerd, kunnen marketingtools helpen een breder publiek te bereiken.

en: <strong>Unfortunately, you've lost this dispute. The customer's bank reached this decision on %1$s.</strong>
nl: <strong>Je hebt dit geschil helaas verloren. De bank van de klant heeft deze beslissing genomen op %1$s.</strong>

en: <strong>Unfortunately, you've lost this dispute. The customer's bank, %1$s, reached this decision on %2$s.</strong>
nl: <strong>Je hebt dit geschil helaas verloren. De bank van de klant, %1$s, heeft deze beslissing genomen op %2$s.</strong>

en: <strong>Unfortunately, you've lost this dispute. Visa reached this decision on %1$s.</strong>
nl: <strong>Je hebt dit geschil helaas verloren. Visa heeft deze beslissing genomen op %1$s.</strong>

en: <strong>Visa is currently reviewing the evidence you submitted on %1$s.</strong> This process can sometimes take more than 60 days — we'll let you know once a decision has been made.
nl: <strong>Visa bekijkt momenteel het bewijs dat je hebt ingediend op%1$s.</strong> Dit proces kan soms meer dan 60 dagen duren. We laten het je weten zodra er een beslissing is genomen.

en: <strong>You accepted this dispute on %1$s.</strong>
nl: <strong>Je hebt dit geschil geaccepteerd op %1$s.</strong>

en: <strong>You're ready to take real payments.</strong> Switch from test mode to start charging customers.
nl: <strong>Je kan nu echte betalingen aannemen.</strong> Schakel over van de testmodus om klanten op te laden.

en: <strong>Your store is open. Now bring in your first customer.</strong> Share your store link with your network, on social, or by email to spread the word.
nl: <strong>Je winkel is geopend. Breng nu je eerste klant binnen.</strong> Deel de link naar je winkel met je netwerk, op social media of via e-mail om het nieuws te verspreiden.

en: <strong>Your store made its first sale.</strong> Now bring more shoppers in with Woo's marketing tools.
nl: <strong>Je winkel heeft zijn eerste verkoop gedaan.</strong> Haal nu meer klanten binnen met de marketingtools van Woo.

en: <title>Customer country</title> <rule /> <filter />
nl: <title>Land klant.</title> <rule /> <filter />

en: <title>Customer currency</title> <rule /> <filter />
nl: <title>Klantvaluta</title> <rule /> <filter />

en: <title>Date</title> <rule /> <filter />
nl: <title>Datum</title><rule /><filter />

en: <title>Device type</title> <rule /> <filter />
nl: <title>Apparaattype</title> <rule /> <filter />

en: <title>Loan</title> <rule /> <filter />
nl: <title>Lening</title> <rule /> <filter />

en: <title>Payment method</title> <rule /> <filter />
nl: <title>Betaalmethode</title> <rule /> <filter />

en: <title>Risk Level</title> <rule /> <filter />
nl: <title>Risiconiveau</title> <rule /> <filter />

en: <title>Sales channel</title> <rule /> <filter />
nl: <title>Verkoopkanalen</title> <rule /> <filter />

en: A %s is required to read the balance summary.
nl: Er is een %s vereiste om het overzicht van de balans te lezen.

en: A %s payment method was not provided
nl: Er is geen betaalmethode voor %s opgegeven

en: A CSS hex color value representing the primary branding color for this account.
nl: Een CSS HEX-kleurcode dat de primaire merkkleur voor dit account aangeeft.

en: A CSS hex color value representing the secondary branding color for this account.
nl: Een CSS HEX-kleurcode dat de secundaire merkkleur voor dit account aangeeft.

en: A capture of %1$s <strong>failed</strong> to complete using %2$s (<a>%3$s</a>).
nl: Een registratie van %1$s <strong> met %2$s kon niet</strong> worden voltooid.(<a>%3$s</a>).

en: A charge_id is required to create a refund.
nl: Een charge_id is vereist om een terugbetaling aan te maken.

en: A clear receipt is one of the more reliable pieces of evidence across dispute types.
nl: Een duidelijke kwitantie is een van de betrouwbaardere bewijzen voor alle soorten geschillen.

en: A confirmation that a merchant is waiting for a return prior to refund (if applicable).
nl: Een bevestiging dat een verkoper wacht op een retour voorafgaand aan de terugbetaling (indien van toepassing).

en: A confirmation that a merchant is waiting for a return prior to refund.
nl: Een bevestiging dat een verkoper wacht op een retour voorafgaand aan de terugbetaling.

en: A confirmation that a refund was issued.
nl: Een bevestiging dat er een terugbetaling is gedaan.

en: A confirmation that the product was delivered.
nl: Een bevestiging dat het product is geleverd.

en: A copy of the customer's receipt, which can be found in the receipt history for this transaction.
nl: Een kopie van het ontvangstbewijs van de klant, die te vinden is in de ontvangstbewijsgeschiedenis van deze transactie.

en: A copy of the refund receipt, which can be found in the receipt history for this transaction.
nl: Een kopie van het ontvangstbewijs van de terugbetaling, die te vinden is in de ontvangstbewijsgeschiedenis van deze transactie.

en: A currency switcher is also available in your widgets.
nl: Er is ook een valutaschakelaar beschikbaar in je widgets.

en: A currency switcher is also available in your widgets. <linkToWidgets>Configure now</linkToWidgets>
nl: Er is ook een valutaschakelaar beschikbaar in je widgets. <linkToWidgets>Nu configureren</linkToWidgets>

en: A customer saved payment method was not selected for this order.
nl: Een voor de klant opgeslagen betaalmethode was niet geselecteerd voor deze bestelling.

en: A digital wallet for customers with mainland China Alipay accounts. Regional versions like AlipayHK are not supported.
nl: Een digitale portemonnee voor klanten met Alipay-accounts op het Chinese vasteland. Regionale versies zoals AlipayHK worden niet ondersteund.

en: A digital wallet for customers with mainland China WeChat Pay wallets. Regional versions like WeChat Pay HK are not supported.
nl: Een digitale portemonnee voor klanten met WeChat Pay-wallets op het Chinese vasteland. Regionale versies zoals WeChat Pay HK worden niet ondersteund.

en: A dispute_id is required to accept a dispute.
nl: Een dispute_id is vereist om een geschil te accepteren.

en: A dispute_id is required to submit evidence.
nl: Een dispute_id is vereist om bewijs in te dienen.

en: A logo id for the account that will be used in Checkout
nl: Een logo-id voor het account dat wordt gebruikt bij Afrekenen

en: A non-empty `charge_id` is required.
nl: Een niet-lege `charge_id` is vereist.

en: A non-empty `dispute_id` is required.
nl: Een niet-leeg `dispute_id` is vereist.

en: A non-empty `intention_id` is required.
nl: Een niet-lege `intention_id` is vereist.

en: A non-empty `payment_intent_id` is required.
nl: Een niet-lege `payment_intent_id` is vereist.

en: A one-click, high-converting, secure checkout built for Woo — themed to your brand.
nl: Een veilige betaalfunctie met één klik en die eenvoudig omgezet kan worden. Gebouwd voor Woo en afgestemd op je merk.

en: A payment inquiry has been raised for %1$s with reason "%2$s". <a>Response due by %3$s</a>.
nl: Betaling is aangevochten voor %1$s met als reden "%2$s". <a>Reactie verwacht voor %3$s</a>.

en: A payment of %1$s <strong>failed</strong> to complete because of too many failed transactions. A rate limiter was enabled for the user to prevent more attempts temporarily.
nl: Een betaling van %1$s <strong>kon niet</strong> worden voltooid vanwege te veel mislukte transacties. Er werd een beperking ingeschakeld voor de gebruiker om tijdelijk meer pogingen te voorkomen.

en: A payment of %1$s <strong>failed</strong> to complete with the following message: <code>%2$s</code>.
nl: Een betaling van %1$s <strong>kon niet</strong> worden voltooid met de volgende melding: <code>%2$s</code>.

en: A payment of %1$s <strong>failed</strong> using %2$s (<a>%3$s</a>).
nl: Een betaling van %1$s <strong>is mislukt</strong>.%2$s<a>%3$s</a>

en: A payment of %1$s <strong>failed</strong>. %2$s
nl: Een betaling van %1$s <strong>is mislukt</strong>. %2$s

en: A payment of %1$s <strong>failed</strong>: the saved payment method <strong>%2$s</strong> can no longer be used. A new payment method is required.
nl: Een betaling van %1$s <strong>mislukt</strong>: de opgeslagen betaalmethode <strong>%2$s</strong> kan niet meer worden gebruikt. Een nieuwe betaalmethode is vereist.

en: A payment of %1$s <strong>failed</strong>: the saved payment method can no longer be used. A new payment method is required.
nl: Een betaling van %1$s <strong>mislukt</strong>: de opgeslagen betaalmethode kan niet meer worden gebruikt. Een nieuwe betaalmethode is vereist.

en: A payment of %1$s failed: %2$s.
nl: Een betaling van %1$s is mislukt: %2$s.

en: A payment of %1$s was <strong>authorized</strong> using %2$s (<a>%3$s</a>).
nl: Een betaling van %1$s is <strong>geautoriseerd</strong> via WooCommerce Payments (%2$s<a>%3$s).</a>

en: A payment of %1$s was <strong>started</strong> using %2$s (<code>%3$s</code>).
nl: Een betaling van %1$s is <strong>gestart</strong> via WooCommerce Payments (%2$s<code>%3$s).</code>

en: A payment of %1$s was <strong>successfully captured</strong> using %2$s (<a>%3$s</a>).
nl: Een betaling van %1$s is <strong>vastgelegd</strong> met WooCommerce Payments (%2$s<a>%3$s).</a>

en: A payment of %1$s was <strong>successfully charged</strong> using %2$s (<a>%3$s</a>).
nl: Een betaling van %1$s met <strong> is in rekening gebracht</strong> met %2$s(<a>%3$s</a>).

en: A payment of %1$s was successfully charged using %2$s (%3$s).
nl: Een betaling van %1$s met %2$s is in rekening gebracht (%3$s).

en: A payment of %s was successfully authorized.
nl: Een betaling van %s is geautoriseerd.

en: A payment of %s was successfully charged.
nl: Een betaling van %s is in rekening gebracht.

en: A payment of %s was successfully refunded.
nl: Een betaling van %s is terugbetaald.

en: A payment with ID <code>%1$s</code> was used in an attempt to pay for this order. This payment intent ID does not match any payments for this order, so it was ignored and the order was not updated.
nl: Een betaling met ID <code>%1$s</code> is gebruikt om voor deze bestelling te proberen te betalen. Deze bedoelde ID voor de betaling komt niet overeen met betalingen voor deze bestelling, dus is deze genegeerd en is de bestelling niet bijgewerkt.

en: A popular digital wallet for cashless payments in Singapore.
nl: Een populaire digitale portemonnee voor betalingen in Singapore.

en: A price range must be set for the "Purchase Price threshold" filter.
nl: Er moet een prijsbereik worden ingesteld voor het filter 'Drempelwaarde aankoopprijs'.

en: A price range must be set for this filter to take effect.
nl: Er moet een prijsbereik worden ingesteld om dit filter te activeren.

en: A publicly available email address for sending support issues to.
nl: Een openbaar beschikbaar e-mailadres om naar te mailen bij problemen.

en: A publicly available mailing address for sending support issues to.
nl: Een openbaar beschikbaar postadres om naar te mailen bij problemen.

en: A publicly available phone number to call with support issues.
nl: Een openbaar beschikbaar telefoonnummer om naar te bellen bij problemen.

en: A published refund policy gives customers context for how returns work in your store, and ties together your other refund-related evidence.
nl: Een gepubliceerd restitutiebeleid geeft klanten context voor hoe retourneringen in je winkel werken en koppelt je andere restitutiegerelateerde bewijs.

en: A receipt added support to your defense.
nl: Een kwitantie voegde ondersteuning toe aan je verdediging.

en: A receipt from the shipping carrier or a tracking number, for example.
nl: Een kwitantie van de bezorger of een trackingnummer, bijvoorbeeld.

en: A refund cannot be found for order: %1$s
nl: Er is geen restitutie gevonden voor bestelling: %1$s

en: A refund has been issued
nl: Er is een terugbetaling verstrekt

en: A refund of %1$s %4$s using %2$s (<code>%3$s</code>).
nl: Een terugbetaling van %1$s %4$s met gebruik van %2$s (<code>%3$s</code>).

en: A refund of %1$s %5$s using %2$s. Reason: %3$s. (<code>%4$s</code>)
nl: Een terugbetaling van %1$s %5$s met gebruik van %2$s. Reden: %3$s. (<code>%4$s</code>)

en: A refund of %1$s failed to complete: %2$s
nl: Een restitutie van %1$s kon niet worden voltooid: %2$s

en: A refund of %1$s was <strong>%2$s</strong> using %3$s (<code>%4$s</code>)%5$s
nl: Een terugbetaling van %1$s is <strong>%2$s</strong> met behulp van %3$s (<code>%4$s</code>) %5$s

en: A sandbox account gives you access to all %1$s features while checkout transactions are simulated. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Een sandbox-account geeft je toegang tot alle %1$s-functies terwijl afrekentransacties worden gesimuleerd. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: A screenshot of the item condition.
nl: Een screenshot van de conditie van het artikel.

en: A screenshot of your store's refund policy.
nl: Een screenshot van het restitutiebeleid van je winkel.

en: A screenshot of your store's terms of service.
nl: Een screenshot van de servicevoorwaarden van je winkel.

en: A status is required to list fraud outcomes.
nl: Een status is vereist om frauderesultaten te vermelden.

en: A terminal payment of %1$s <strong>failed</strong> using %2$s (<a>%3$s</a>)
nl: Een terminalbetaling van %1$s  met %2$s is <strong>mislukt</strong> (<a>%3$s</a>)

en: A test account gives you access to all %1$s features while checkout transactions are simulated. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Een testaccount geeft je toegang tot alle %1$s-functies terwijl afrekentransacties worden gesimuleerd. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: A test data helper was supplied to simulate verification failure. Refer to the documentation for <a>test file tokens</a>.
nl: Er werd een testgegevenshelper geleverd om een verificatiefout te simuleren. Raadpleeg de documentatie voor <a>testdocumentmunten</a>.

en: A test payment of %1$s was processed using %2$s in <strong>test mode</strong> (<a>%3$s</a>). No real funds were collected.
nl: Een testbetaling van %1$s verwerkt in %2$s de <strong>testmodus</strong> (<a>%3$s</a>). Er is geen echt geld ingezameld.

en: A unique identifier for each transaction based on its transaction type.
nl: Een unieke identifier voor elke transactie op basis van het soort transactie.

en: A unique identifier for the deposit.
nl: Een unieke identifier voor de aanbetaling.

en: A unique source id for each transaction.
nl: Een unieke bron-ID voor elke transactie.

en: A valid shipping address is required for Afterpay payments.
nl: Je hebt een geldig verzendadres nodig voor Afterpay-betalingen.

en: A valid signature is missing on the document. Upload a document that includes a valid signature.
nl: Er ontbreekt een geldige handtekening op het document. Upload een document met een geldige handtekening.

en: A voucher based payment method for your customers in Portugal.
nl: Een betaalmethode op basis van vouchers voor je klanten in Portugal.

en: AMOUNT PAID
nl: BETAALD BEDRAG

[ctx: API error message to throw as Exception]
en: Error: %1$s
nl: Fout: %1$s

en: AT VAT
nl: AT btw

en: AVS Mismatch
nl: Geen AVS-overeenkomst

en: AVS checks are commonly supported only for cards issued in the United States, Canada, and the United Kingdom. None of your {{sellingLocationsLink}}selling locations{{/sellingLocationsLink}} support AVS, so this filter is unlikely to block any payments.
nl: AVS-cheques worden alleen ondersteund voor kaarten die zijn uitgegeven in de Verenigde Staten, Canada en het Verenigd Koninkrijk. Geen van je {{sellingLocationsLink}}verkooplocaties{{/sellingLocationsLink}} ondersteunt AVS, dus het is onwaarschijnlijk dat dit filter betalingen blokkeert.

en: Accept
nl: Accepteren

en: Accept (concede) a dispute. The disputed funds are forfeited to the cardholder permanently. This cannot be undone.
nl: Een geschil accepteren (toegeven). Het aangevochten bedrag wordt permanent verbeurd aan de kaarthouder. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Accept a dispute
nl: Een geschil accepteren

en: Accept dispute
nl: Geschil accepteren

en: Accept payments in multiple currencies. Prices are converted based on exchange rates and rounding rules. <a href="%s">Learn more</a>
nl: Betalingen in meerdere valuta's accepteren. Prijzen worden omgezet op basis van wisselkoersen en afrondingsregels. <a href="%s">Meer weten</a>

en: Accept payments in multiple currencies. Prices are converted based on exchange rates and rounding rules. <learnMoreLink>Learn more</learnMoreLink>
nl: Betalingen in meerdere valuta's accepteren. Prijzen worden omgezet op basis van wisselkoersen en afrondingsregels. <learnMoreLink>Meer informatie</learnMoreLink>

en: Accept payments via credit card. Manage transactions within WordPress.
nl: Creditcardbetalingen accepteren. Transacties binnen WordPress beheren.

en: Accept payments with Przelewy24 (P24), the most popular payment method in Poland.
nl: Neem betalingen aan met Przelewy24 (P24), de meest populaire betaalmethode in Polen.

en: Accept the dispute?
nl: Geschil accepteren

en: Accept your payment with EPS — a common payment method in Austria.
nl: Accepteer betalingen met EPS, een veelgebruikte betaalmethode in Oostenrijk.

en: Accepting the dispute
nl: Het geschil accepteren

en: Accepting the dispute marks it as <em>Lost</em>. The disputed amount and the %s dispute fee will not be returned to you.
nl: Als je het geschil accepteert wordt het gemarkeerd als <em>Verloren</em>. Het aangevochten bedrag en de kosten van het geschil van %s worden niet aan jou geretourneerd.

en: Accepting the dispute means you’ll forfeit the funds, pay the standard dispute fee, and avoid the $500 USD Visa network fee.
nl: Als je het geschil accepteert, verlies je het geld, betaal je de standaard geschilkosten en vermijd je de Visa-netwerkkosten van $ 500 USD .

en: Accepting…
nl: Accepteren …

en: Access logs showing the customer used the product are central evidence for digital product-quality disputes.
nl: Toegangslogboeken die de klant laten zien die het product heeft gebruikt, zijn centraal bewijs voor geschillen over de digitale productkwaliteit.

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Account Tools
nl: Accounttools

en: Account Type
nl: Type account

en: Account details
nl: Account Details

en: Account notifications
nl: Accountmeldingen

en: Acquirer Reference Number (ARN) %s
nl: Referentienummer aankoper (ARN) %s

en: Action
nl: Actie

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nl: Actie mislukt. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Activate WooCommerce
nl: WooCommerce activeren

en: Activate payments
nl: Betalingen activeren

en: Activate payments on your store
nl: Betalingen activeren voor je winkel

en: Active
nl: Actief

en: Active discounts
nl: Actieve kortingen

en: Active loan overview
nl: Overzicht actieve lening

en: Activity log showing the customer accessed or downloaded a digital product.
nl: Activiteitenlogboek waarop de klant een digitaal product heeft geopend of gedownload.

en: Add %s currency | Add %s currencies
nl[0]: %s valuta toevoegen
nl[1]: %s valuta toevoegen

en: Add a T&C link at checkout so customers acknowledge your policies before completing a purchase.
nl: Voeg een T&C-link toe bij het afrekenen, zodat klanten je beleid erkennen voordat ze een aankoop voltooien.

en: Add a coupon
nl: Coupon toevoegen

en: Add a currency switcher to the Storefront theme on breadcrumb section.
nl: Voeg een valutaschakelaar toe aan het Storefront-thema bij het broodkruimelgedeelte.

en: Add a gift card
nl: Een cadeaubon toevoegen

en: Add access logs to your evidence
nl: Voeg toegangslogboeken toe aan je bewijs

en: Add and edit payments available to customers at checkout. Based on their device type, location, and purchase history, your customers will only see the most relevant payment methods.
nl: Voeg betalingen die beschikbaar zijn voor klanten bij het afrekenen toe en bewerk ze. Je klanten zullen alleen de relevantste betaalmethoden zien op basis van hun type apparaat, locatie en betaalgeschiedenis.

en: Add cancellation documentation
nl: Annuleringsdocumentatie toevoegen

en: Add currencies
nl: Valuta's toevoegen

en: Add currencies so international customers can shop and pay in their local currency. Your store's default currency is {{storeCurrencyText /}}.
nl: Voeg valuta toe zodat internationale klanten met hun lokale valuta kunnen winkelen en betalen. De standaardvaluta van je winkel is {{storeCurrencyText /}}.

en: Add enabled currencies
nl: Ingeschakelde valuta's toevoegen

en: Add new payment methods
nl: Nieuwe betaalmethoden toevoegen

en: Add shipping tracking for every order
nl: Voeg tracking van verzendingen toe voor elke bestelling

en: Add signed delivery proof
nl: Voeg ondertekend leveringsbewijs toe

en: Add/remove currencies
nl: Valuta toevoegen/verwijderen

en: Adding carrier info or a delivery date alongside tracking gives a fuller picture for physical goods disputes.
nl: Het toevoegen van informatie over de bezorger of een leveringsdatum naast tracking geeft een vollediger beeld van geschillen over fysieke goederen.

en: Additional information is required to verify your business. Update by %s to avoid a disruption in payouts.
nl: Er is aanvullende informatie nodig om je bedrijf te verifiëren. Werk ze bij voor %s om een onderbreking van uitbetalingen te vermijden.

en: Address
nl: Adres

en: Address Mismatch
nl: Niet-overeenkomend adres

en: Address associated with the billing details.
nl: Adres gekoppeld aan de factuurgegevens.

en: Address country and line 1 are required.
nl: Land bij adres en regel 1 zijn verplicht.

en: Address the product was shipped to.
nl: Adres waarnaar het product is verzonden.

en: Address:
nl: Adres

en: Adjust and edit your Multi-Currency settings
nl: Je instellingen voor meerdere valuta aanpassen en bewerken

en: Adjust risk filters
nl: Frauderisicofilters aanpassen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced filters
nl: Uitgebreide filters

en: Advanced fraud protection
nl: Geavanceerde bescherming tegen fraude

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: After
nl: Na

en: All
nl: Alles

en: All currencies
nl: Alle valuta's

en: All disputes
nl: Alle geschillen

en: All documents
nl: Alle documenten

en: All loans
nl: Alle leningen

en: All messages dismissed
nl: Alle meldingen genegeerd

en: All payouts
nl: Alle uitbetalingen

en: All transactions
nl: Alle transacties

en: All transactions with customer names or billing emails that include {{query /}}
nl: Alle transacties met klantnamen of factuure-mails met {{query /}}

en: Allow customers to pay over time or pay now with Klarna.
nl: Sta klanten toe na een bepaalde tijd of direct te betalen met Klarna.

en: Allow customers to pay over time with Affirm.
nl: Sta klanten toe te na een bepaalde tijd te betalen met Affirm.

en: Allow customers to pay over time with Afterpay.
nl: Sta klanten toe te na een bepaalde tijd te betalen met Afterpay.

en: Allow customers to pay over time with Cash App Afterpay.
nl: Sta klanten toe na een bepaalde tijd te betalen met Cash App Afterpay.

en: Allow customers to pay over time with Clearpay.
nl: Sta klanten toe om na verloop van tijd te betalen met Clearpay.

en: Allow customers to shop and pay in multiple currencies. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Klanten toestaan om te winkelen en betalen in meerdere valuta. {{learnMoreLink}}Meer weten{{/learnMoreLink}}

en: Allow your customers to collect payments via Amazon Pay.
nl: Laat je klanten betalingen innen via Amazon Pay.

en: Allow your customers to collect payments via Apple Pay and Google Pay.
nl: Laat je klanten betalingen innen via Apple Pay en Google Pay.

en: Allow your customers to collect payments via WooPay.
nl: Laat je klanten betalingen innen via WooPay.

en: Allows you to fine-tune the level of filtering according to your business needs.
nl: Hiermee kan je het filterniveau nauwkeurig afstemmen op je zakelijke behoeften.

en: Alternatively, you can enable this setting and future %s subscription purchases will also utilize Stripe Billing for payment processing. Note: This feature supports card payments only and may lack support for key subscription features. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Je kan ook deze instelling inschakelen, waarna bij toekomstige aankopen van %s-abonnementen Stripe Billing wordt gebruikt voor het verwerken van betalingen. Opmerking: Deze functie ondersteunt alleen kaartbetalingen en heeft mogelijk geen ondersteuning voor belangrijke abonnementsfuncties. {{learnMoreLink}}Meer weten{{/learnMoreLink}}

en: Amazon Pay logo
nl: Amazon Pay-logo

en: Amazon Transaction ID
nl: Transactienummer voor Amazon

en: Amount
nl: Bedrag

en: Amount Paid
nl: Betaald bedrag

en: Amount in Customer Currency
nl: Bedrag in klantvaluta

en: Amount in Payout Currency
nl: Bedrag in uitbetalingsvaluta

en: Amount placeholder
nl: Placeholder bedrag

en: Amount to refund in minor units (e.g. cents). Omit for a full refund.
nl: Bedrag dat moet worden terugbetaald in kleine eenheden (bijv. centen). Laat een volledige terugbetaling achterwege.

en: An easy, secure way to pay that's accepted on millions of stores.
nl: Een eenvoudige, veilige manier om te betalen die geaccepteerd wordt door miljoenen winkels.

en: An error occurred while processing the card
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van de betaalkaart

en: An error occurred while processing your card. Try again in a little bit.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van je kaart. Probeer het over een poosje nog eens.

en: An error occurred while setting up your sandbox account. Please try again!
nl: Er is een fout opgetreden bij het instellen van je Sandbox-account. Probeer het nog eens!

en: An error was encountered when preparing the payment form. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het voorbereiden van het betalingsformulier. Probeer het later opnieuw.

en: An icon for the account.
nl: Een pictogram voor het account.

en: An idempotency_key is required so refund retries are safe.
nl: Een idempotency_key is vereist, zodat terugbetalingspogingen veilig zijn.

en: An interval for deposit scheduling.
nl: Een interval voor het plannen van aanbetalingen.

en: An item range must be set for the "Order Item Threshold" filter.
nl: Er moet een artikelbereik worden ingesteld voor het filter 'Drempelwaarde artikelen bestellen'.

en: An item range must be set for this filter to take effect.
nl: Er moet een artikelbereik worden ingesteld om dit filter te activeren.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
nl: Er heeft zich een onverwachte fout voorgedaan. Probeer het later opnieuw.

en: An unknown error occurred while processing the refund.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden bij de verwerking van de terugbetaling.

en: An unusually high item count, compared to the average for your business, can indicate potential fraudulent activity.
nl: Een ongebruikelijk groot aantal artikelen (vergeleken met het gemiddelde voor jouw bedrijf) kan wijzen op fraude.

en: An unusually high purchase amount, compared to the average for your business, can indicate potential fraudulent activity.
nl: Een ongebruikelijk hoog aankoopbedrag (vergeleken met het gemiddelde voor jouw bedrijf) kan wijzen op fraude.

en: Another account setup session is already in progress. Please finish it or %1$sclick here to start again%2$s.
nl: Er is al een andere accountconfiguratiesessie bezig. Rond deze af of %1$sklik hier om opnieuw te beginnen%2$s.

en: Any additional explanation that does not fit another field.
nl: Elke aanvullende uitleg die niet in een ander veld past.

en: Any additional receipts
nl: Alle aanvullende betalingsbewijzen

en: Any additional supporting document.
nl: Eventuele aanvullende bewijsstukken.

en: Any correspondence with the customer regarding this purchase.
nl: Alle correspondentie met de klant over deze aankoop.

en: Any documents showing the billing history, subscription status, or cancellation logs, for example.
nl: Alle documenten met, bijvoorbeeld, de factuurgeschiedenis, abonnementsstatus of annuleringslogs.

en: Any documents showing the login history, usage activity, or access logs for the digital product or service.
nl: Alle documenten met de inloggeschiedenis, gebruiksactiviteit of toeganglogboeken voor het digitale product of de digitale dienst.

en: Any documents showing the service completion, attendance or reservation confirmation.
nl: Documenten die de voltooiing van de service, aanwezigheid of boekingsbevestiging tonen.

en: Any other relevant documents that will support your case.
nl: Alle andere relevante documenten die je zaak ondersteunen.

en: Any relevant documents showing the customer's signature, such as signed proof of delivery.
nl: Alle relevante documenten die de handtekening van de klant tonen, zoals een ondertekend bewijs van levering.

en: Anyone with access to this email address will be treated as the account owner. Please verify the address carefully.
nl: Iedereen met toegang tot dit e-mailadres wordt behandeld als de accounteigenaar. Verifieer het adres zorgvuldig.

en: Apple Pay / Google Pay
nl: Apple Pay/Google Pay

en: Apple Pay / Google Pay Express Checkout
nl: Apple Pay / Google Pay snel afrekenen

en: Apple Pay and Google Pay will appear as options in the payment methods list instead of as separate express checkout buttons.
nl: Apple Pay en Google Pay verschijnen als opties in de lijst met betaalmethoden in plaats van als afzonderlijke knoppen voor snel afrekenen.

en: Apple Pay domain verification failed with the following error:
nl: Apple Pay-domeinverificatie mislukt met de volgende fout:

en: Apple Pay domain verification failed.
nl: Apple Pay-domeinverificatie mislukt.

en: Apple Pay is an easy and secure way for customers to pay on your store.
nl: Apple Pay is een eenvoudige en veilige manier voor je klanten om bij je winkel af te rekenen.

en: Apple Pay, Google Pay, and Amazon Pay will appear as options in the payment methods list instead of as separate express checkout buttons.
nl: Apple Pay, Google Pay en Amazon Pay verschijnen als opties in de lijst met betaalmethoden in plaats van als afzonderlijke knoppen voor snel afrekenen.

en: Application Name
nl: Toepassingsnaam

en: Application name
nl: Toepassingsnaam

en: Approval pending
nl: Goedkeuring in behandeling

en: Approve Transaction
nl: Transactie goedkeuren

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Approving this transaction will capture the charge.
nl: Als je deze transactie goedkeurt, wordt de betaling vastgelegd.

en: Are you sure you want to continue?
nl: Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: Are you sure you want to deactivate %s?
nl: Weet je zeker dat je %s wilt deactiveren?

en: Are you sure you want to enable test mode?
nl: Weet je zeker dat je testmodus wilt inschakelen?

en: Are you sure you want to remove {{strong}}%s (%s){{/strong}}? Your customers will no longer be able to pay in this currency and use payment methods listed below.
nl: Weet je zeker dat je {{strong}}%s (%s){{/strong}} wilt verwijderen? Je klanten kunnen niet meer met deze valuta betalen en via de onderstaande betaalmethodes.

en: Are you sure you're ready to submit this evidence? Evidence submissions are final.
nl: Weet je zeker dat je er klaar voor bent om dit bewijs in te dienen? Het indienen van bewijs is definitief.

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Are you trying to issue a refund for this order? If so, please click {{doNothingBold/}} and see our documentation on {{howtoIssueRefunds/}}. If you want to mark this order as Cancelled without issuing a refund, click {{cancelOrderBold/}}.
nl: Probeer je deze bestelling terug te betalen? Zo ja, klik dan op {{doNothingBold/}} en lees onze documentatie over {{howtoIssueRefunds/}}. Als je deze bestelling als Geannuleerd wil aanmerken zonder teruggave van de betaling, klik dan op {{cancelOrderBold/}}.

en: As things begin to happen in your store your inbox will start to fill up. You'll see things like achievements, new feature announcements, extension recommendations and more!
nl: Als je winkel op gang komt, begint je inbox vol te raken. Je krijgt dingen te zien als prestaties, aankondigen van nieuwe functies, extensie-aanbevelingen en meer!

en: As you continue the process of signing up for %s, we'll ask for information about your business, including the business owner's date of birth and tax ID number. We know you may wonder why we ask for this information, and how it will be used. The “Know Your Customer” process, explained below, helps us provide a safe, ethical environment for all financial transactions.
nl: Terwijl je doorgaat met aanmelden voor %s, vragen we informatie over je bedrijf, waaronder de geboortedatum en het belastingnummer van de eigenaar van het bedrijf. We weten dat je je afvraagt waarom we deze informatie vragen en hoe we de informatie gebruiken. Met het 'Ken je klant'-proces, dat hieronder wordt uitgelegd, kunnen we een veilige, ethische omgeving bieden voor alle financiële transacties.

en: Ask for the dispute to be withdrawn
nl: Verzoek om het geschil in te trekken

en: At least one risk filter needs to be enabled for advanced protection.
nl: Er moet ten minste één risicofilter zijn ingeschakeld voor geavanceerde bescherming.

en: Attach proof the service was delivered
nl: Voeg een bewijs bij dat de service is geleverd

en: Attendance confirmation
nl: Aanwezigheidsbevestiging

en: Australia
nl: Australië

en: Australian dollar
nl: Australische dollar

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Auth and Capture
nl: Auth en Capture

en: Authorization expired
nl: Autorisatie verlopen

en: Authorization for %s expired.
nl: Autorisatie voor %s verlopen.

en: Authorization for %s was voided.
nl: Autorisatie voor %s is nietig verklaard.

en: Authorization voided
nl: Autorisatie nietig verklaard

en: Authorize and hold for review
nl: Autoriseren en voor beoordeling vasthouden.

en: Authorize the payment &raquo;
nl: De betaling goedkeuren »

en: Authorized
nl: Geautoriseerd

en: Authorized on
nl: Geautoriseerd op

en: Authorized payment
nl: Goedgekeurde betaling

en: Automatic - Daily
nl: Automatisch - Dagelijks

en: Automatic renewal payment failed due to authentication required
nl: Betaling automatische verlenging mislukt vanwege verplichte verificatie

en: Automatically switch customers to their local currency if it has been enabled
nl: Schakel klanten automatisch over naar de plaatselijke valuta indien dit is ingeschakeld

en: Available funds
nl: Beschikbare bedragen

en: Available funds are automatically dispatched every day.
nl: Beschikbare bedragen worden elke dag automatisch overgemaakt.

en: Available funds are automatically dispatched {{strong}}every %1$s{{/strong}}.
nl: Beschikbare bedragen worden {{strong}}elke %1$s{{/strong}} automatisch overgemaakt.

en: Available funds are automatically dispatched {{strong}}every day{{/strong}}.
nl: Beschikbare bedragen worden {{strong}}elke dag{{/strong}} automatisch overgemaakt.

en: Available funds are automatically dispatched {{strong}}on the %1$s of every month{{/strong}}.
nl: Beschikbare bedragen worden automatisch overgemaakt {{strong}}op de %1$s van elke maand{{/strong}}.

en: Available funds are automatically dispatched {{strong}}on the last day of every month{{/strong}}.
nl: Beschikbare bedragen worden automatisch overgemaakt {{strong}}op de laatste dag van elke maand{{/strong}}.

en: BE VAT
nl: BE btw

en: BG VAT
nl: BG btw

en: BILLING ADDRESS
nl: FACTUURADRES

en: Back
nl: Terug

en: Back to home
nl: Terug naar startpagina

en: Background
nl: Achtergrond

en: Balance
nl: Balans

en: Balance available for instant payout:
nl: Balans beschikbaar voor directe uitbetaling:

en: Balance report currency.
nl: Valuta saldorapport.

en: Balance report loaded.
nl: Saldorapport geladen.

en: Balance report period end date.
nl: Einddatum rapportperiode saldo.

en: Balance report period start date.
nl: Startdatum rapportperiode saldo.

en: Balance row
nl: Saldorij

en: Balance summary
nl: Overzicht saldo

en: Balance unavailable
nl: Saldo niet beschikbaar

en: Bancontact is a bank redirect payment method offered by more than 80% of online businesses in Belgium.
nl: Bancontact is een naar banken doorverwijzende betalingsmethode die door meer dan 80% van online ondernemingen in België wordt aangeboden.

en: Bank account
nl: Bankrekening

en: Bank account information
nl: Bankrekeninggegevens

en: Bank cannot process
nl: Bank kan niet verwerken

en: Bank code
nl: Bankcode

en: Bank name
nl: Banknaam

en: Bank reference ID
nl: Bankreferentienummer

en: Base fee
nl: Basiskost

en: Base fee: %1$s%%
nl: Basiskosten: %1$s%%

en: Base fee: %1$s%% + %2$s
nl: Basiskosten: %1$s%% + %2$s

en: Base fee: capped at %2$s
nl: Basiskosten: maximaal %2$s

en: Base transaction fees: %s
nl: Basistransactiekosten: %s

en: Base64-encoded file contents. The decoded size must not exceed the dispute-evidence size limit.
nl: Inhoud van het bestand met Base64-codering. De gedecodeerde grootte mag de limiet voor de bewijsgrootte van het geschil niet overschrijden.

en: Based on this information, we respectfully request that the chargeback be reversed. Please let me know if any further details are required.
nl: Op basis van deze informatie verzoeken we je vriendelijk om de terugboeking ongedaan te maken. Laat het me weten als er meer informatie nodig is.

en: Based on this information, we respectfully request that the chargeback be reversed. Please let us know if any further details are required.
nl: Op basis van deze informatie verzoeken we je vriendelijk om de terugboeking ongedaan te maken. Laat het ons weten als er meer informatie nodig is.

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: Basic filter level
nl: Standaard filterniveau

en: Basic level help icon
nl: Pictogram basishulp

en: Because the card security code appears only on the card and not on receipts or statements, the card security code provides some assurance that the physical card is in the possession of the buyer.
nl: Omdat de beveiligingscode van een kaart alleen op de kaart staat en niet op bonnen of afschriften, geeft de beveiligingscode enige zekerheid dat de fysieke kaart daadwerkelijk in handen is van de eigenaar.

en: Before
nl: Voor

en: Before continuing, please make sure that you're aware of the following:
nl: Zorg ervoor dat je je bewust bent van het volgende voordat je doorgaat:

en: Before proceeding, please take note of the following:
nl: Bekijk de volgende informatie voordat je verder gaat:

en: Before we build a payment relationship with a customer, we ask for the information listed above to validate the business owner's identity and tax ID number, and to ensure that we can connect the listed bank account with the business itself.
nl: Voordat we een betalingsrelatie opbouwen met een klant, vragen we de hierboven vermelde informatie om de identiteit en het belastingnummer van de eigenaar te valideren en te verzekeren dat we de vermelde bankrekening kunnen koppelen aan het bedrijf.

en: Before you continue
nl: Voordat je verder gaat

en: Begin migration
nl: Migratie starten

en: Belgium
nl: België

en: Between
nl: Tussen

en: Billing details for the payment method.
nl: Factuurgegevens voor de betaalmethode.

en: Block Payment
nl: Blokbetaling

en: Block if the AVS verification fails
nl: Blokkeren als de AVS-verificatie mislukt

en: Block if the country resolved from customer IP is not listed in your selling countries
nl: Blokkeren als het land dat voortkomt uit het IP-adres van de klant niet een van jouw verkooplanden is

en: Block if the items count is not in your defined range
nl: Blokkeren als het aantal artikelen niet binnen jouw vastgestelde bereik ligt

en: Block if the order originates from a country different from the shipping address country
nl: Blokker de bestelling als deze uit een ander land komt dan aangegeven in het verzendadres

en: Block if the purchase price is not in your defined range
nl: Blokkeren als de aankoopprijs niet binnen jouw vastgestelde bereik ligt

en: Block if the shipping address differs from the billing address
nl: Blokkeren als het verzendadres anders is dan het factuuradres

en: Block transaction
nl: Transactie blokkeren

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Blocked transactions
nl: Geblokkeerde transacties

en: Book
nl: Boek

en: Book with
nl: Reserveren met

en: Book with WooPay
nl: Boeken met WooPay

en: Booking/Reservation
nl: Boeking/reservering

en: Boost conversion and customer loyalty by offering a single click, secure way to pay.
nl: Verbeter je conversie en klantentrouw door je een veilige betaalmethode te bieden waarbij je maar één keer hoeft te tikken.

en: Boost conversion and customer loyalty by offering a single click, secure way to pay. In order to use {{wooPayLink}}WooPay{{/wooPayLink}}, you must agree to our {{tosLink}}WooCommerce Terms of Service{{/tosLink}} and {{privacyLink}}Privacy Policy{{/privacyLink}}. {{trackingLink}}Click here{{/trackingLink}} to learn more about the data you will be sharing and opt-out options.
nl: Verbeter je conversie en klantentrouw door een veilige betaalmethode te bieden waarbij je maar één keer hoeft te tikken. Om {{wooPayLink}}WooPay{{/wooPayLink}} te gebruiken, moet je akkoord gaan met de {{tosLink}}servicevoorwaarden van WooCommerce{{/tosLink}} en ons {{privacyLink}}privacybeleid{{/privacyLink}}. {{trackingLink}}Klik hier{{/trackingLink}} voor meer informatie over de gegevens die je deelt en opt-out-mogelijkheden.

en: Boost sales by offering customers additional buying power and flexible payment options.
nl: Verhoog je verkoop door klanten meer koopkracht en flexibele betaalopties te bieden.

en: Boost your international sales by allowing your customers to shop and pay in their local currency.
nl: Verhoog je internationale verkoop door klanten toe te staan om te winkelen en betalen in hun eigen valuta.

en: Border
nl: Rand

en: Border radius
nl: Rand afronding

en: Border radius, number input
nl: Radius rand, cijferinvoer

en: Border radius, slider
nl: Radius rand, schuifregelaar

en: Brand of the card.
nl: Merk van de kaart.

en: Built-in subscriptions functionality has been removed. Here's what to do
nl: De functie voor ingebouwde abonnementen is verwijderd. Zo werkt het

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Bulk Electronic Clearing System — Accept secure bank transfer from Australia.
nl: Bulk Electronic Clearing System: beveiligde bankoverschrijving uit Australië.

en: Business Location:
nl: Locatie bedrijf:

en: Business Number
nl: KvK-nummer

en: Business Website
nl: Bedrijfswebsite

en: Business info:
nl: Bedrijfsinformatie:

en: Business name
nl: Bedrijfsnaam

en: Business owner info:
nl: Informatie bedrijfseigenaar:

en: Button height
nl: Knophoogte

en: Button locations
nl: Knoplocaties

en: Button size
nl: Grootte van de knop

en: Button theme
nl: Knopthema

en: Button type
nl: Knoptype

en: Buy
nl: Koop

en: Buy now
nl: Koop Nu

en: Buy now, pay later
nl: Koop nu, betaal later

en: Buy with
nl: Kopen met

en: Buy with WooPay
nl: Kopen met WooPay

en: Buyers who can provide correct post code on file with the issuing bank are more likely to be the actual account holder.
nl: Van kopers die de juiste bij de uitgevende bank geregistreerde postcode kunnen opgeven, is het waarschijnlijker dat zij de daadwerkelijke rekeninghouders zijn.

en: By %1$s – %2$s left to respond
nl: Om %1$s - nog %2$s om te reageren

en: By %s – %s left to respond
nl: Om %s - nog %s om te reageren

en: By activating this feature, you accept {{stripeLink}}Stripe{{/stripeLink}} and {{amazonLink}}Amazon{{/amazonLink}}'s terms of use.
nl: Door deze functie te activeren, ga je akkoord met de gebruiksvoorwaarden van {{stripeLink}}Stripe{{/stripeLink}} en {{amazonLink}}Amazon{{/amazonLink}}.

en: By checking this box, you acknowledge that challenging this Visa compliance dispute incurs a $500 USD network fee, which will be refunded if you win the dispute.
nl: Door dit vakje aan te vinken, bevestig je dat het aanvechten van dit Visa-conformiteitsgeschil een netwerkvergoeding van $ 500 USD met zich meebrengt, die wordt terugbetaald als je het geschil wint.

en: By clicking "Finish setup", you agree to the <a>Terms of Service</a>
nl: Door op 'Configuratie voltooien' te klikken ga je akkoord met onze <a>Servicevoorwaarden.</a>

en: By continuing, you agree to WooPay's {{termsOfService/}} and {{privacyPolicy/}}.
nl: Door verder te gaan, ga je akkoord met de {{termsOfService/}} en {{privacyPolicy/}} van WooPay.

en: By declining our {{link}}Terms of Service{{/link}}, you’ll no longer be able to capture credit card payments using %s. Your previous transaction and payout data will still be available.
nl: Door onze {{link}}servicevoorwaarden{{/link}} te weigeren, kan je geen creditcardbetalingen meer registreren met %s. Je vorige transactie- en uitbetalingsgegevens zullen nog steeds beschikbaar zijn.

en: By enabling this feature, you agree to the {{stripeLinkTerms}}Link by Stripe terms{{/stripeLinkTerms}}, and {{privacyPolicy}}Privacy Policy{{/privacyPolicy}}.
nl: Door deze functie in te schakelen ga je akkoord met de {{stripeLinkTerms}}Voorwaarden van Link van Stripe{{/stripeLinkTerms}} en het {{privacyPolicy}}Privacybeleid{{/privacyPolicy}}.

en: By enabling this feature, you agree to {{stripeLink}}Stripe{{/stripeLink}} and{{appleLink}} Apple{{/appleLink}}'s terms of use.
nl: Door deze functie in te schakelen, ga je akkoord met de gebruiksvoorwaarden van {{stripeLink}}Stripe{{/stripeLink}} en {{appleLink}}Apple{{/appleLink}}.

en: By enabling this feature, you agree to {{stripeLink}}Stripe{{/stripeLink}}, and {{googleLink}}Google{{/googleLink}}'s terms of use.
nl: Door deze functie in te schakelen, ga je akkoord met de gebruiksvoorwaarden van {{stripeLink}}Stripe{{/stripeLink}} en {{googleLink}}Google{{/googleLink}}.

en: By enabling this setting, future %s subscription purchases will utilize Stripe Billing for payment processing. Note: This feature supports card payments only and may lack support for key subscription features. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Door deze instelling in te schakelen, wordt bij toekomstige aankopen van %s-abonnementen Stripe Billing gebruikt voor het verwerken van betalingen. Opmerking: Deze functie ondersteunt alleen kaartbetalingen en heeft mogelijk geen ondersteuning voor belangrijke abonnementsfuncties. {{learnMoreLink}}Meer weten{{/learnMoreLink}}

en: By inputting your ABN number you confirm that you are going to account for the GST.
nl: Door je ABN-nummer in te voeren, bevestig je dat je verantwoording aanvaardt voor de GST.

en: By inputting your IRD number you confirm that you are going to account for the GST.
nl: Door je IRD-nummer in te voeren, bevestig je dat je verantwoording aanvaardt voor de GST.

en: By inputting your VAT number you confirm you are a Norway VAT registered business and that you are going to account for the VAT.
nl: Door je btw-nummer in te voeren, bevestig je dat je een Noors btw-geregistreerd bedrijf bent en dat je verantwoording aanvaardt voor de btw.

en: By placing this order, you agree to our [terms] and understand our [privacy_policy].
nl: Door je bestelling te plaatsen, ga je akkoord met onze [terms] en begrijp je ons [privacy_policy].

en: By proceeding with your purchase you agree to our %1$s and %2$s
nl: Door verder te gaan met je aankoop ga je akkoord met onze %1$s en %2$s

en: By providing your UEN or GST number you confirm you are a Singapore GST registered business and you are going to account for the GST.
nl: Door je UEN- of GST-nummer op te geven, bevestig je dat je een Singapore GST-geregistreerd bedrijf bent en dat je verantwoording aanvaardt voor de GST.

en: By using %1$s, you agree to be bound by our {{tosLink}}Terms of Service{{/tosLink}} (including {{merchantTermsLink}}%2$s merchant terms{{/merchantTermsLink}}) and acknowledge that you have read our {{privacyPolicyLink}}Privacy Policy{{/privacyPolicyLink}}.
nl: Door %1$s te gebruiken ga je ermee akkoord dat je bent gebonden aan onze {{tosLink}}Servicevoorwaarden{{/tosLink}} (inclusief {{merchantTermsLink}}%2$sVerkoopvoorwaarden{{/merchantTermsLink}}) en bevestig je dat je ons {{privacyPolicyLink}}Privacybeleid{{/privacyPolicyLink}} hebt gelezen

en: CH VAT
nl: CH btw

en: COVER LETTER
nl: BEGELEIDENDE BRIEF

en: CVC Verification
nl: CVC-controle

en: CVC check
nl: CVC-controle

en: CY VAT
nl: CY btw

en: CZ VAT
nl: CZ btw

en: Call to action
nl: Call-to-action

en: Can your store connect securely to wordpress.com? Without a proper WPCOM connection %s can't function!
nl: Kan je winkel veilig verbinding maken met wordpress.com? Zonder goede WPCOM-verbinding werkt %s niet!

en: Canadian dollar
nl: Canadese dollar

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel authorization
nl: Autorisatie annuleren

en: Cancel order
nl: Bestelling annuleren

en: Cancel order and payment
nl: Bestelling en betaling annuleren

en: Cancel payment
nl: Betaling annuleren

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Canceling authorization <strong>failed</strong> to complete with the following message: <code>%1$s</code>.
nl: Annuleringsautorisatie <strong>kon niet</strong> worden voltooid met de volgende melding: <code>%1$s</code>.

en: Canceling authorization <strong>failed</strong> to complete.
nl: Annuleringsautorisatie <strong>kon niet</strong> worden voltooid.

en: Cancellation confirmation
nl: Bevestiging van annulering

en: Cancellation logs
nl: Annuleringslogs

en: Cancellation policies, terms shown at checkout, and cancellation records are central to subscription disputes.
nl: Annuleringsbeleid, voorwaarden die worden weergegeven bij het afrekenen en annuleringsrecords staan centraal in abonnementsgeschillen.

en: Cancellation policy
nl: Annuleringsbeleid

en: Cancellation policy on record
nl: Annuleringsbeleid op papier

en: Cannot find subscription for the incoming "invoice.paid" event.
nl: Kan abonnement niet vinden voor de aankomende gebeurtenis "invoice.paid".

en: Cannot find subscription for the incoming "invoice.payment_failed" event.
nl: Kan abonnement niet vinden voor de aankomende gebeurtenis ‘invoice.payment_failed’.

en: Cannot find subscription to handle the "invoice.upcoming" event.
nl: Kan abonnement niet vinden om de gebeurtenis "invoice.upcoming" af te handelen.

en: Capital Loans
nl: Leningen werkkapitaal

en: Capture
nl: Direct innen

en: Capture authorization <strong>failed</strong> to complete.
nl: Registratie van autorisatie <strong>kon niet</strong> worden voltooid.

en: Capture by
nl: Vastgelegd door

en: Capture charge
nl: Kosten registreren

en: Capture on order
nl: Registreren bij bestellen

en: Capture payment
nl: Betaling registreren

en: Card
nl: Kaart

en: Card Payment
nl: Kaartbetaling

en: Card Readers
nl: Kaartlezers

en: Card details for the payment method.
nl: Kaartgegevens voor de betaalmethode.

en: Card ending in
nl: Kaart eindigend op

en: Card readers
nl: Kaartlezers

en: Card readers are marked as active if they’ve processed one or more transactions during the current billing cycle. To connect or disconnect card readers, use the %s mobile application.
nl: Kaartlezers worden aangemerkt als actief wanneer ze één of meer transacties hebben verwerkt tijdens de huidige facturatiecyclus. Gebruik de mobiele applicatie van %s om verbinding te maken met kaartlezers of deze verbinding te verbreken.

en: Card transactions
nl: Pinpastransacties

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Cash App Afterpay
nl: Cash-app Afterpay

en: Category
nl: Categorie

en: Challenge available if the inquiry escalates to a dispute
nl: Aanvechten beschikbaar als de aanvraag escaleert naar een geschil

en: Challenge dispute
nl: Geschil aanvechten

en: Challenge dispute — available if the inquiry escalates to a dispute
nl: Geschil aanvechten — Beschikbaar als de aanvraag escaleert naar een geschil

en: Challenge evidence submitted.
nl: Uitdagingsbewijs ingediend.

en: Challenge or accept the dispute
nl: Geschil aanvechten of accepteren

en: Challenge the dispute
nl: Geschil aanvechten

en: Challenging the dispute will incur a $500 USD Visa network fee, which is charged when you submit evidence. This fee will be refunded if you win the dispute.
nl: Om het geschil aan te vechten, moet je een netwerktoeslag van $ 500 USD betalen, die in rekening wordt gebracht wanneer je bewijs indient. Deze kosten worden terugbetaald als je het geschil wint.

en: Change
nl: Veranderen

en: Change payout schedule
nl: Uitbetalingsschema wijzigen

en: Charge
nl: Kosten

en: Charge ID
nl: Charge-ID

en: Charge fees
nl: Kosten berekenen

en: Charge must be captured within 7 days of authorization, otherwise the authorization and order will be canceled.
nl: De kosten moeten binnen zeven dagen na autorisatie worden geregistreerd, anders worden de autorisatie en bestelling geannuleerd.

en: Charge object associated with this payment intention.
nl: Kostenobject in associatie met deze betaalpoging.

en: Charge refunded
nl: Kosten terugbetaald

en: Charm pricing
nl: Aantrekkelijke prijsstelling

en: Cheatin&#8217; huh?
nl: Wil je valsspelen?

en: Check returned
nl: Cheque geretourneerd

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Checkout appearance
nl: Weergave bij afrekenen

en: Checkout logo
nl: Kassalogo

en: Checkout policies
nl: Beleid voor afrekenen

en: Checkout theme
nl: Thema voor afrekenen

en: Choose Advanced settings for full control over each filter. You can enable and configure filters to block risky transactions.
nl: Kies 'geavanceerde instellingen' voor volledige controle over iedere filter. You can enable and configure filters to block risky transactions.

en: Choose between automatic or manual exchange rates and modify formatting rules to refine the display of your prices.
nl: Kies voor automatische of handmatige koersen en pas de indelingsregels aan om de weergave van je prijzen te verfijnen.

en: Choose how multi-currency prices are rendered. "Optimized for caching" outputs identical HTML for all visitors and converts prices client-side, allowing hosting providers to cache pages effectively.
nl: Kies hoe prijzen in meerdere valuta worden weergegeven. 'Geoptimaliseerd voor caching' levert identieke HTML voor alle bezoekers en converteert prijzen aan de kant van de klant, waardoor hostingproviders pagina's effectief kunnen cachen.

en: Choose your filter level 🚦
nl: Je eigen filterniveau kiezen 🚦

en: City of the billing address.
nl: Plaats van het factuuradres.

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear %s account cache
nl: Accountcache %swissen

en: Clear WooPayments calculated styles
nl: Wis berekende stijlen van WooPayments

en: Clear proof of purchase
nl: Duidelijk aankoopbewijs

en: Clear refund policy
nl: Duidelijk restitutiebeleid

en: Click "Payments of services/shopping".
nl: Klik op 'Betalingen van diensten/winkelen'.

en: Click to copy the test number to clipboard
nl: Klik om het testnummer naar het klembord te kopiëren

en: Close
nl: Sluit

en: Color settings
nl: Kleureninstellingen

en: Company URL
nl: Bedrijfs-URL

en: Company address
nl: Bedrijfsadres

en: Company phone number
nl: Telefoonnummer bedrijf

en: Complete order and capture payment
nl: Bestelling afronden en betaling registreren

en: Completed
nl: Afgerond

en: Completed (deducted)
nl: Voltooid (in mindering gebracht)

en: Completed (paid)
nl: Voltooid (betaald)

en: Configure
nl: Configureren

en: Configure the display of Amazon Pay buttons on your store.
nl: Configureer de weergave van Amazon Pay-knoppen in je winkel.

en: Configure the display of Apple Pay and Google Pay buttons on your store.
nl: Configureer de weergave van de knoppen Apple Pay en Google Pay op je webwinkel.

en: Configure the display of WooPay buttons on your store.
nl: Configureer de weergave van WooPay-knoppen in je store.

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Confirm email address
nl: E-mailadres bevestigen

en: Confirm your business details
nl: Bevestig je bedrijfsgegevens

en: Congratulations! Your capital loan has been approved and %1$s was deposited into the bank account linked to %2$s. You'll automatically repay the loan, plus a flat fee, through a fixed percentage of each %2$s transaction.
nl: Gefeliciteerd! Je bedrijfskrediet is goedgekeurd en %1$s is gestort op de aan %2$s gekoppelde bankrekening. Je betaalt het krediet automatisch terug, plus een vaste vergoeding, door middel van een vast percentage van elke transactie via %2$s.

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connect your store
nl: Je winkel koppelen

en: Connected card readers
nl: Verbonden kaartlezers

en: Connected readers
nl: Verbonden lezers

en: Connected to WPCOM
nl: Verbonden met WPCOM

en: Connection to WordPress.com failed. Please connect to WordPress.com to start using %s.
nl: Verbinden met WordPress.com mislukt. Maak verbinding met WordPress.com om %s te gaan gebruiken.

en: Consider attaching customer correspondence
nl: Overweeg om klantencorrespondentie bij te voegen

en: Consider attaching signed delivery proof
nl: Overweeg om ondertekend leveringsbewijs bij te voegen

en: Contact Support
nl: neem contact op met support

en: Contact information
nl: Contactinformatie

en: Contact your customer
nl: Neem contact op met je klant

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Continue onboarding
nl: Doorgaan met de onboarding

en: Continue with challenge
nl: Doorgaan met uitdaging

en: Controls the corner roundness of express payment buttons.
nl: Controleer de rondheid van de hoeken van knoppen voor snel betalen.

en: Converted from %s
nl: Omgezet van %s

en: Copy bank reference ID to clipboard
nl: Bankreferentienummer naar klembord kopiëren

en: Copy link for sharing
nl: Kopieer link voor delen

en: Copy the test number:
nl: Kopieer het testnummer:

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Corporate Number
nl: Zakelijk nummer

en: Correspondence with the customer relevant to the dispute (e.g. emails).
nl: Correspondentie met de klant die relevant is voor het geschil (bijv. e-mails).

en: Could not determine the blog ID.
nl: Het blog ID kon niet vastgesteld worden.

en: Could not find order via charge ID: %1$s
nl: Bestelling kon niet worden gevonden via kosten-ID: %1$s

en: Could not find order via intent ID: %1$s
nl: Bestelling kon niet worden gevonden via bedoelde ID: %1$s

en: Country
nl: Land

en: Country of the billing address.
nl: Land van het factuuradres.

en: Country where your business is based
nl: Land waar het bedrijf is gevestigd

en: Cover Letter
nl: Begeleidende brief

en: Create a full or partial refund on a Stripe charge. Supply a stable idempotency_key to make retries safe — identical keys return the original refund. Amount is in minor units (e.g. cents).
nl: Maak een volledige of gedeeltelijke terugbetaling aan op een Stripe-rekening. Geef een stabiele idempotency_key om nieuwe pogingen veilig te maken - identieke sleutels geven de oorspronkelijke terugbetaling terug. Bedrag is in kleine eenheden (bijv. centen).

en: Create a new connection
nl: Maak een nieuwe verbinding

en: Create a new connection to %3$s for <hostname>%1$s</hostname>. You’ll have to re-verify your business details to begin accepting payments. Your <hostname>%2$s</hostname> connection will remain as is.
nl: Maak een nieuwe verbinding met WooCommerce Payments voor <hostname>%3$s</hostname>.%1$s Je moet je bedrijfsgegevens opnieuw verifiëren om betalingen aan te kunnen nemen. Je <hostname>%2$s</hostname>-verbinding blijft onveranderd.

en: Create and connect your account
nl: Maak en koppel je account

en: Create subscription product
nl: Abonnementproduct aanmaken

en: Create test account
nl: Testaccount aanmaken

en: Credit / Debit Cards
nl: Creditcard/betaalpas

en: Credit not processed
nl: Credit niet verwerkt

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Currency
nl: Valuta

en: Currency From parameter is required
nl: De parameter Valuta van is vereist

en: Currency Switcher Block
nl: Blok valutaschakelaar

en: Currency Switcher Widget
nl: Widget valutaschakelaar

en: Currency conversion fee
nl: Kosten voor valutaomrekening

en: Currency conversion fee: %1$s%%
nl: Kosten voor valutaomrekening: %1$s%%

en: Currency conversion fee: %1$s%% + %2$s
nl: Kosten voor valutaomrekening: %1$s%% + %2$s

en: Currency must be an ISO 4217 three-letter code.
nl: De valuta moet een ISO 4217-code van drie letters zijn.

en: Currency settings
nl: Valuta-instellingen

en: Currency settings updated.
nl: Valuta-instellingen bijgewerkt.

en: Current price is: %s.
nl: Huidige prijs is: %s.

en: Current rate: 1 %s = %s %s (Last updated: %s)
nl: Huidige koers: 1 %s = %s %s (Laatst bijgewerkt: %s)

en: Current result page.
nl: Huidige resultatenpagina

en: Current statement descriptor
nl: Huidige beschrijving afschrift

en: Currently selected: %s
nl: Momenteel geselecteerd: %s

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom button label
nl: Aangepast knoplabel

en: Custom message to display to WooPay customers.
nl: Aangepaste melding voor klanten die betalen via WooPay.

en: Customer
nl: Klant

en: Customer Country
nl: Land klant

en: Customer Currency
nl: Valuta klant

en: Customer ID is required
nl: Klant-ID is vereist

en: Customer bank statement
nl: Bankafschrift van klant

en: Customer bank statement (kana)
nl: Bankafschrift van klant (kana)

en: Customer bank statement (kanji)
nl: Bankafschrift van klant (kanji)

en: Customer bank statement is invalid. Statement should be between 5 and 22 characters long, contain at least single Latin character and does not contain special characters: ' " * &lt; &gt;
nl: Bankafschrift van klant is ongeldig. Afschrift moet tussen de 5 en 22 tekens lang zijn, moet minimaal één Latijnse letter bevatten en mag geen speciale tekens bevatten: ' " * &lt; &gt;

en: Customer communication
nl: Klantenberichtgeving

en: Customer communication on file
nl: Klantenberichtgeving op bestand

en: Customer country.
nl: Land klant.

en: Customer currency
nl: Valuta klant

en: Customer details
nl: Klant details

en: Customer details.
nl: Klantgegevens.

en: Customer email.
nl: E-mailadres klant.

en: Customer initiated
nl: Door klant in gang gezet

en: Customer name.
nl: Naam klant.

en: Customer statements
nl: Afschriften van klant

en: Customer support
nl: Klantenondersteuning

en: Customer support contact linked in order emails
nl: Contactpersoon van klantenondersteuning gekoppeld aan bestel-e-mails

en: Customer's signature
nl: Handtekening klant

en: Customers will be notified via store alert banner.
nl: Klanten worden op de hoogte gesteld via een waarschuwingsbanner in je winkel.

en: Customers will be notified via store alert banner. <previewLink>Preview</previewLink>
nl: Klanten worden op de hoogte gesteld via een waarschuwingsbanner in je winkel. <previewLink>Voorbeeldweergave</previewLink>

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: DE VAT
nl: DE btw

en: DK VAT
nl: DK btw

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Danish krone
nl: Deense kroon

en: Dark
nl: Donker

en: Date
nl: Datum

en: Date & time
nl: Datum en tijd

en: Date / Time
nl: Datum/tijd

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Date of birth
nl: Geboortedatum

en: Date the product was shipped.
nl: Datum waarop het product is verzonden.

en: Date:
nl: Datum:

en: Day
nl: Dag

en: Dear Dispute Resolution Team,
nl: Beste team geschillenbeslechting,

en: Debit not authorized
nl: Debet niet toegestaan

en: Debit transactions are not approved on your bank account. Bank accounts need to be set up for both credit and debit transfers.
nl: Debettransacties worden niet goedgekeurd op je bankrekening. Voor zowel credit- als debetoverschrijvingen moeten bankrekeningen worden aangemaakt.

en: Debug log
nl: Debug logboek

en: Debug mode
nl: Foutopsporingsmodus

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Deducted
nl: Ingehouden

en: Default currency
nl: Standaard valuta

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete %s test orders
nl: Testbestellingen %s verwijderen

en: Delivery details
nl: Leveringsgegevens

en: Delivery service that shipped the product (e.g. USPS, FedEx, UPS, DHL).
nl: Bezorgservice die het product heeft verzonden (bijv. USPS, FedEx, UPS, DHL).

en: Demonstrate that each payment was for a separate product or service.
nl: Geef aan dat elke betaling voor een afzonderlijk product of afzonderlijke service was.

en: Demonstrate that the product or service was delivered as described at the time of purchase.
nl: Toon aan dat het product of de service is geleverd zoals beschreven ten tijde van de aankoop.

en: Demonstrate that you have refunded your customer through other means or that your customer is not entitled to a refund. You cannot issue a refund while a payment is being disputed. If you believe that your customer was entitled a refund that you did not provide, you can accept the dispute.
nl: Geef aan dat je de klant op een andere manier hebt terugbetaald of dat je klant geen recht heeft op een terugbetaling. Je kan geen terugbetaling aanmaken terwijl een betaling is aangevochten. Indien je ervan overtuigd bent dat je klant recht had op een terugbetaling die je niet hebt uitgevoerd, kan je het geschil accepteren.

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Deposit currency
nl: Valuta van aanbetaling

en: Deposit date of transaction
nl: Datum van aanbetalingstransactie

en: Description
nl: Omschrijving

en: Description of the product or service and how it was presented to the customer.
nl: Beschrijving van het product of de service en hoe deze aan de klant is gepresenteerd.

en: Determine if your customer was incorrectly charged multiple times.
nl: Controleer of er onjuist meerdere keren geld in rekening is gebracht bij de klant.

en: Dev Mode
nl: Ontwikkelaarsmodus

en: Device Type
nl: Apparaattype

en: Device fee
nl: Apparaatkosten

en: Dialog opened: %s
nl: Dialoogvenster geopend: %s

en: Did this report give you the information you needed?
nl: Heeft dit rapport je de informatie gegeven die je nodig had?

en: Digital products
nl: Digitale producten

en: Direction on which to sort.
nl: In welke richting er gesorteerd moet worden.

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable %s
nl: %s deactiveren

en: Disabled
nl: Uitschakelen

en: Disabled %s
nl: Uitgeschakeld %s

en: Disagree with the claim? You can challenge it by submitting evidence to the customer's bank. Otherwise, you can settle the inquiry by issuing a refund.
nl: Ben je het niet eens met de claim? Je kan deze aanvechten door bewijs in te dienen bij de bank van de klant. Anders kan je het onderzoek regelen door een terugbetaling uit te geven.

en: Disagree with the dispute? You can challenge it with the customer's bank. Otherwise, accept it to close the case — the order amount and dispute fee won't be refunded.
nl: Ben je het niet eens met het geschil? Je kan het aanvechten bij de bank van de klant. Accepteer dit anders om de kwestie te sluiten. Het bestelbedrag en de geschilkosten worden niet terugbetaald.

en: Disbursed
nl: Uitbetaald

en: Discount
nl: Korting

en: Discount details
nl: Kortingsgegevens

en: Discount will be applied to payments processed via WooPayments upon completion of installation, setup, and connection.
nl: Korting wordt toegepast op betalingen die via WooPayments worden verwerkt na voltooiing van de installatie, setup en verbinding.

en: Discounted base fee expires after the first %1$s of total payment volume or on %2$s.
nl: Korting op basiskosten verloopt na de eerste %1$s van het totale betalingsvolume of op %2$s.

en: Discounted base fee expires after the first %1$s of total payment volume.
nl: Korting op basiskosten verloopt na de eerste %1$s van het totale betalingsvolume.

en: Discounted base fee expires on %1$s.
nl: Korting op basiskosten verloopt op %1$s.

en: Discover
nl: Ontdek

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Dismiss feedback survey
nl: Feedbackonderzoek negeren

en: Dismiss this notice
nl: Dit bericht negeren

en: Dispatch date
nl: Verzenddatum

en: Display currency symbols
nl: Valutasymbolen weergeven

en: Display flags
nl: Vlaggen weergeven

en: Display flags in supported devices
nl: Waarschuwingen weergeven op ondersteunde apparaten

en: Dispute
nl: Geschil

en: Dispute %1$d of %2$d
nl: Geschil %1$d van %2$d

en: Dispute Amount
nl: Bedrag aanvechten

en: Dispute currency
nl: Valuta geschil

en: Dispute details
nl: Gegevens geschil

en: Dispute fee
nl: Geschil

en: Dispute fee refund
nl: Geschil terugbetalingsbedrag

en: Dispute fees
nl: Geschilkosten

en: Dispute has been closed with status %1$s. See <a>dispute overview</a> for more details.
nl: Geschil is gesloten met de status %1$s. Zie <a>geschiloverzicht</a> voor meer informatie.

en: Dispute inquiry closed. The bank chose not to pursue this dispute.
nl: Vraag over geschil gesloten. De bank heeft gekozen dit geschil niet te beslechten.

en: Dispute lost.
nl: Geschil verloren.

en: Dispute readiness
nl: Gereedheid voor geschil

en: Dispute readiness actions
nl: Acties voor gereedheid voor geschil

en: Dispute readiness is disabled.
nl: Gereedheid voor geschil is uitgeschakeld.

en: Dispute reversal
nl: Weerlegging geschil

en: Dispute reversal: %s
nl: Geschil omkering: %s

en: Dispute won! The bank ruled in your favor.
nl: Geschil gewonnen! De bank heeft jou gelijk gegeven.

en: Disputed On
nl: Aangevochten op

en: Disputed amount: %s
nl: Aangevochten bedrag: %s

en: Disputed on
nl: Aangevochten op

en: Disputed on date
nl: Datum van geschil

en: Disputed: %s
nl: Geschil: %s

en: Disputed: In review
nl: Geschil: Wordt beoordeeld

en: Disputed: Lost
nl: Geschil: Verloren

en: Disputed: Needs response
nl: Geschil: Reactie vereist

en: Disputed: Won
nl: Geschil: Gewonnen

en: Disputes
nl: Geschillen

en: Disputes match <select /> filters
nl: Geschillen komen overeen met {{select /}} filters

en: Disputes match {{select /}} filters
nl: Geschillen komen overeen met {{select /}} filters

en: Disputes page
nl: Pagina Geschillen

en: Do Nothing
nl: Niets doen

en: Document the duplicate charge
nl: Documenteer van de dubbele kosten

en: Document the shipping date
nl: Documenteer de verzenddatum

en: Document your cancellation terms
nl: Noteer je annuleringsvoorwaarden

en: Documentation distinguishing the two charges helped make your case.
nl: Documentatie die de twee kosten onderscheidt, heeft je zaak helpen bepleiten.

en: Documentation distinguishing the two charges is central evidence for duplicate disputes.
nl: Documentatie die de twee kosten onderscheidt, is het centrale bewijs voor dubbele geschillen.

en: Documentation for the prior charge a duplicate dispute refers to.
nl: Documentatie over de eerdere kosten waarnaar een duplicaat van een geschil verwijst.

en: Documented cancellation terms and supporting records help defend subscription disputes.
nl: Gedocumenteerde annuleringsvoorwaarden en ondersteunende records helpen bij het verdedigen van abonnementsgeschillen.

en: Documenting the shipping date tied this order to a verifiable event at the cardholder's address.
nl: Door de verzenddatum te documenteren, werd deze bestelling gekoppeld aan een verifieerbare gebeurtenis op het adres van de kaarthouder.

en: Documents
nl: Documenten

en: Documents match <select /> filters
nl: Documenten komen overeen met {{select /}} filters.

en: Documents match {{select /}} filters
nl: Documenten komen overeen met {{select /}} filters.

en: Documents showing the product or service was canceled, such as cancellation logs, confirmation emails, or account records.
nl: Documenten waaruit blijkt dat het product of de service is geannuleerd, zoals annuleringslogs, bevestigingsmails of accountrecords.

en: Donate
nl: Doneren

en: Donate with
nl: Doneren met

en: Donate with WooPay
nl: Doneren met WooPay

en: Download
nl: Downloaden

en: Dry run has been scheduled and will run in the background. Check WooCommerce > Status > Logs for results (source: wcpay-fee-remediation).
nl: Testrun is gepland en wordt op de achtergrond uitgevoerd. Controleer WooCommerce > Status > Logbestanden voor resultaten (bron: wcpay-fee-remediation).

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Duplicate order
nl: Bestelling dupliceren

en: EE VAT
nl: EE btw

en: EMAIL
nl: E-MAILADRES

en: ES VAT
nl: ES btw

en: Earn recurring revenue and get payouts into your bank account.
nl: Krijg terugkerende inkomsten en ontvang automatische uitbetalingen op je bankrekening.

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit %1$s
nl: Bewerk %1$s

en: Edit details
nl: Gegevens bewerken

en: Edit the way your store name appears on your customers' bank statements.
nl: Bewerk de manier waarop je winkelnaam wordt weergegeven op de bankafschriften van je klanten.

en: Edit the way your store name appears on your customers’ bank statements (read more about requirements <a>here</a>).
nl: Bewerk de manier waarop je winkelnaam wordt weergegeven op de bankafschriften van je klanten (bekijk <a>hier</a> meer informatie over de vereisten).

en: Elevated
nl: Verhoogd

en: Email
nl: E-mailadres

en: Email address
nl: Email-adres

en: Email address used for WooPayments communications.
nl: E-mailadres dat wordt gebruikt voor WooPayments-communicatie.

en: Email addresses do not match. Please re-enter your email address.
nl: E-mailadressen komen niet overeen. Voer je e-mailadres opnieuw in.

en: Email associated with the billing details.
nl: E-mailadres gekoppeld aan de factuurgegevens.

en: Email associated with the link.
nl: E-mailadres dat gekoppeld is aan de link.

en: Email customer
nl: E-mail verzenden naar klant

en: Emails or messages with the customer can add helpful context to your defense.
nl: E-mails of berichten met de klant kunnen nuttige context toevoegen aan je verdediging.

en: Empty parameter is not allowed
nl: Een lege parameter is niet toegestaan

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable %s
nl: %s activeren

en: Enable AVS Mismatch filter
nl: Filter voor niet-overeenkomende AVS inschakelen

en: Enable Address Mismatch filter
nl: Filter voor niet-overeenkomende adressen inschakelen

en: Enable Amazon Pay as an express payment button
nl: Amazon Pay inschakelen als knop voor snel betalen

en: Enable Apple Pay / Google Pay as express payment buttons
nl: Apple Pay/Google Pay inschakelen als knoppen voor snel betalen

en: Enable HTTPS on your checkout pages to display all available payment methods and protect your customers data.
nl: Schakel HTTPS in op je afrekenpagina's om alle beschikbare betaalmethodes weer te geven en klantgegevens te beschermen.

en: Enable IP Address Mismatch filter
nl: Filter voor niet-overeenkomende IP-adressen inschakelen

en: Enable International IP Address filter
nl: Filter voor internationale IP-adressen inschakelen

en: Enable Multi-Currency
nl: Meerdere valuta inschakelen

en: Enable Order Items Threshold filter
nl: Filter voor drempelwaarde orderitem inschakelen

en: Enable Purchase Price Threshold filter
nl: Filter voor drempelwaarde aankoopprijs inschakelen

en: Enable Stripe Billing
nl: Stripe Billing inschakelen

en: Enable Stripe Billing for future subscriptions
nl: Stripe Billing inschakelen voor toekomstige abonnementen

en: Enable Subscriptions with %s
nl: Schakel abonnementen in met %s

en: Enable WooPay
nl: WooPay inschakelen

en: Enable express checkout methods as options in the payment methods list
nl: Snelle afrekenmethodes inschakelen als opties in de lijst met betaalmethodes

en: Enable global theme support
nl: Ondersteuning van algemene thema's inschakelen

en: Enable manual capture
nl: Handmatig opslaan inschakelen

en: Enable or disable %s on your store.
nl: %s in- en uitschakelen in je winkel.

en: Enable payment via saved cards
nl: Betalingen via opgeslagen kaarten inschakelen

en: Enable payments via saved cards
nl: Betalingen via opgeslagen kaarten inschakelen

en: Enable secure checkout
nl: Schakel beveiligd afrekenen in

en: Enable test mode
nl: Testmodus inschakelen

en: Enable test mode (enabled by development mode)
nl: Testmodus inschakelen (ingeschakeld door ontwikkelingsmodus)

en: Enable this email notification
nl: Deze e-mailmelding inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabled APMs
nl: AP's ingeschakeld

en: Enabled Fraud Filters
nl: Ingeschakelde fraudefilters

en: Enabled currencies
nl: Ingeschakelde valuta's

en: Enabled currencies updated.
nl: Ingeschakelde valuta's bijgewerkt.

en: End of the period (ISO-8601 date-time).
nl: Einde van de periode (ISO-8601 datum-tijd).

en: Ending balance
nl: Eindsaldo

en: Ending balance - %s
nl: Eindigend saldo - %s

en: Enhanced fraud protection 🔒
nl: Verbeterde bescherming tegen fraude 🔒

en: Enjoying WooPayments so far?
nl: Heb je tot nu toe genoten van WooPayments?

en: Enter a price in your default currency (%s) to see it converted to %s using the exchange rate and formatting rules above.
nl: Voer een prijs in je standaardvaluta (%s) in om het omgerekende bedrag in %s te zien met de bovenstaande koers en indelingsregels.

en: Enter the custom text you would like the button to have.
nl: Voer de aangepaste tekst in voor de knop.

en: Enter the entity number, reference number, and amount.
nl: Voer het ondernemingsnummer, referentienummer en bedrag in.

en: Enter the height you would like the button to be in pixels. Width will always be 100%.
nl: Voer de hoogte voor de knop in pixels in. Breedte is altijd 100%.

en: Enter the manual rate you would like to use. Must be a positive number.
nl: Voer het handmatig tarief dat je wil hanteren in. Moet een positief getal zijn.

en: Enter your UEN (e.g., 200312345A) or GST Registration Number (e.g., M91234567X).
nl: Voer je UEN (bijvoorbeeld 200312345A) of GST-registratienummer (bijvoorbeeld M91234567X) in.

en: Enter your fixed rate of exchange
nl: Voer uw vaste koers in

en: Entity
nl: Onderneming

en: Error - Unable to fetch automatic rate for this currency
nl: Fout - Kon automatisch tarief voor deze valuta niet ophalen

en: Error activating promotion. Please try again.
nl: Fout bij activeren promotie. Probeer het nog eens.

en: Error creating instant payout.
nl: Fout bij het aanmaken van directe uitbetaling.

en: Error deleting test orders: %s
nl: Foutmelding bij het verwijderen van testbestellingen: %s

en: Error dismissing promotion. Please try again.
nl: Fout bij het afwijzen van de promotie. Probeer het nog eens.

en: Error downloading file
nl: Fout bij het downloaden van het bestand

en: Error loading account details.
nl: Fout bij het laden van accountgegevens.

en: Error retrieving all payouts' overviews.
nl: Fout bij het ophalen van alle uitbetalingsoverzichten.

en: Error retrieving authorization.
nl: Fout bij het ophalen van autorisatie.

en: Error retrieving balance report summary.
nl: Fout bij het ophalen van het overzicht van het saldorapport.

en: Error retrieving currencies.
nl: Fout bij het ophalen van valuta's.

en: Error retrieving disputes.
nl: Fout bij het ophalen van geschillen.

en: Error retrieving documents.
nl: Fout bij het ophalen van documenten.

en: Error retrieving fees report summary.
nl: Fout bij het ophalen van het overzicht van het kostenrapport.

en: Error retrieving fees report.
nl: Fout bij het ophalen van het kostenrapport.

en: Error retrieving file.
nl: Fout bij het ophalen van bestand.

en: Error retrieving on review transactions.
nl: Fout bij het ophalen van transacties in beoordeling.

en: Error retrieving payout.
nl: Fout bij het ophalen van uitbetaling.

en: Error retrieving payouts.
nl: Fout bij het ophalen van uitbetalingen.

en: Error retrieving promotions. Please try again later.
nl: Fout bij het ophalen van promoties. Probeer het later opnieuw.

en: Error retrieving settings.
nl: Fout bij het ophalen van instellingen.

en: Error retrieving single currency settings.
nl: Fout bij ophalen instellingen voor één valuta.

en: Error retrieving store settings.
nl: Fout bij ophalen winkelinstellingen.

en: Error retrieving the active loan summary.
nl: Fout bij het ophalen van de samenvatting van actieve lening

en: Error retrieving the summary of disputes.
nl: Fout bij het ophalen van de samenvatting van geschillen.

en: Error retrieving transaction.
nl: Fout bij het ophalen van transactie.

en: Error retrieving transactions.
nl: Fout bij het ophalen van transacties.

en: Error retrieving uncaptured transactions.
nl: Fout bij het ophalen van niet vastgelegd transacties.

en: Error saving option
nl: Fout bij opslaan optie

en: Error saving settings.
nl: Fout tijdens opslaan instellingen.

en: Error saving store settings.
nl: Fout bij opslaan winkelinstellingen.

en: Error scheduling dry run: %s
nl: Fout bij het plannen van testrun: %s

en: Error scheduling remediation: %s
nl: Fout bij inplannen herstel: %s

en: Error starting the Stripe Billing migration.
nl: Fout bij het starten van de migratie van Stripe Billing.

en: Error updating currency settings.
nl: Fout bij bijwerken valuta-instellingen.

en: Error updating enabled currencies.
nl: Fout bij bijwerken van ingeschakelde valuta's.

en: Error while loading timeline
nl: Fout bij het laden van de tijdbalk

en: Error: Communications email is required.
nl: Fout: e-mailadres voor communicatie is vereist.

en: Error: Invalid Japanese phone number:
nl: Fout: Ongeldig telefoonnummer:

en: Error: Invalid address format!
nl: Fout: Ongeldige adres-indeling!

en: Error: Invalid email address:
nl: Fout: Ongeldig e-mailadres:

en: Error: Invalid phone number:
nl: Fout: Ongeldig telefoonnummer:

en: Error: The payment could not be captured because the requested capture amount is greater than the amount you can capture for this charge.
nl: Fout: de betaling kon niet worden opgeslagen omdat het verzochte bedrag groter is dan het bedrag dat je kan opslaan voor deze heffing.

en: Estonia
nl: Estland

en: Even if your customer agrees to withdraw the dispute, you must still submit appropriate evidence using the forms on the next screen. Simply saying that your customer is going to withdraw the dispute is not sufficient evidence.
nl: Zelfs als je klant ermee instemt om het geschil in te trekken, moet je nog altijd gepast bewijs indienen via de formulieren op het volgende scherm. Simpelweg beweren dat de klant op het punt staat om het geschil in te trekken, is niet voldoende bewijs.

en: Event
nl: Evenement

en: Event or booking documentation
nl: Evenement- of boekingsdocumentatie

en: Everything on the payments side is ready. The next step is getting your first customer through the door — share your store link and start spreading the word.
nl: Alles aan de betaalkant is klaar. De volgende stap is om je eerste klant door de deur te krijgen: deel je winkellink en begin met het verspreiden van het woord.

en: Evidence fields. Text fields take free text; document fields take the ID of a file uploaded via woocommerce-payments/upload-dispute-evidence-file (not raw file contents).
nl: Bewijs velden. Tekstvelden bevatten vrije tekst; documentvelden nemen de ID van een bestand dat is geüpload via woocommerce-payments/upload-dispute-evidence-file (geen onbewerkte bestandsinhoud).

en: Evidence saved!
nl: Bewijs opgeslagen!

en: Evidence submitted successfully
nl: Bewijs succesvol ingediend

en: Evidence submitted!
nl: Bewijs ingediend!

en: Exchange rate
nl: Wisselkoers

en: Expand your business with iDEAL | Wero — Netherlands's most popular payment method.
nl: Breid je bedrijf uit met iDEAL | Wero – De meest populaire betaalmethode van Nederland.

en: Expiration month of the card.
nl: Maand van verval van de kaart.

en: Expiration year of the card.
nl: Jaar van verval van de kaart.

en: Expires
nl: verloopt

en: Expires %s
nl: Verloopt %s

en: Expires <strong>%s</strong>
nl: Verloopt <strong>%s</strong>

en: Explanation of why the customer was not entitled to cancel.
nl: Uitleg waarom de klant niet gerechtigd was om te annuleren.

en: Export
nl: Exporteren

en: Express Checkout methods available for the cart's current currency.
nl: Snelle afrekenmethodes beschikbaar voor de huidige valuta van de winkelwagen.

en: Express checkout does not support products without prices! Please add a price to product #%d
nl: Snel afrekenen is niet mogelijk voor producten zonder prijzen! Voeg een prijs toe aan product #%d

en: Express checkout methods enabled on cart page.
nl: Snelle afrekenmethoden ingeschakeld op de winkelwagenpagina.

en: Express checkout methods enabled on checkout page.
nl: Snelle afrekenmethoden ingeschakeld op de afrekenpagina.

en: Express checkout methods enabled on product page.
nl: Snelle afrekenmethoden ingeschakeld op de productpagina.

en: Express checkout methods on cart page
nl: Snelle afrekenmethoden op winkelwagenpagina

en: Express checkout methods on checkout page
nl: Snelle afrekenmethoden op afrekenpagina

en: Express checkout methods on product page
nl: Snelle afrekenmethoden op productpagina

en: Express checkouts
nl: Snel afrekenen

en: Express checkouts:
nl: Snel afrekenen:

en: FI VAT
nl: FI btw

en: FR VAT
nl: FR btw

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed subscription renewal SCA authentication
nl: SCA-verificatie voor abonnementverlenging mislukt

en: Failed to activate the account: account does not exist.
nl: Account activeren is mislukt: account bestaat niet.

en: Failed to add the provided payment method. Please try again later
nl: Toevoegen van de opgegeven betaalmethode mislukt. Probeer later opnieuw

en: Failed to create refund
nl: Aanmaken terugbetaling mislukt

en: Failed to delete account.
nl: Account verwijderen is mislukt.

en: Failed to detect connection status
nl: Detecteren van verbindingsstatus mislukt

en: Failed to disable test drive account.
nl: Uitschakelen testaccount is mislukt.

en: Failed to fetch user tokens
nl: Ophalen gebruikerstokens mislukt

en: Failed to fetch user tokens. Please reload the page and try again.
nl: Ophalen gebruikerstokens mislukt. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Failed to finalize onboarding session.
nl: Onboarding sessie kon niet worden afgerond.

en: Failed to preview the Apple Pay or Google Pay button. Ensure your store uses HTTPS on a publicly available domain and you're viewing this page in a Safari or Chrome browser. Your device must be configured to use Apple Pay or Google Pay.
nl: Het voorbeeld van de knop Apple Pay of Google Pay kon niet geladen worden. Je moet ervoor zorgen dat je winkel HTTPS gebruikt op een openbaar toegankelijk domein en dat je deze pagina bekijk in een Safari- of Chrome-browser bekijkt. Je apparaat moet geconfigureerd zijn om Apple Pay of Google Pay te gebruiken.

en: Failed to reset the account: account does not exist.
nl: Account resetten is mislukt: account bestaat niet.

en: Failed to save evidence. (%s)
nl: Bewijs opslaan mislukt. (%s)

en: Failed to submit evidence. (%s)
nl: Bewijs indienen mislukt. (%s)

en: Failed to update Account locale.
nl: Bijwerken accountlocatie mislukt.

en: Failed to update Stripe account.
nl: Kon Stripe-account niet bijwerken.

en: Failed to upload file. (%s)
nl: Bestand uploaden is mislukt. (%s)

en: Failure reason:
nl: Reden van fout:

en: Fee
nl: Kosten

en: Fee amount
nl: Bedrag kosten

en: Fee breakdown
nl: Kostenverdeling

en: Fee refund
nl: Terugbetaling bedrag

en: Fee refund: %s
nl: Terugbetaling bedrag: %s

en: Fee refunds
nl: Terugbetaling bedrag

en: Fee: %s
nl: Kosten: %s

en: Fees
nl: Toeslagen

en: Fees report unavailable
nl: Kosten rapport niet beschikbaar

en: Fees total
nl: Totaalbedrag kosten

en: Fees will appear here once you start receiving payments.
nl: Kosten verschijnen hier zodra je betalingen begint te ontvangen.

en: Fees will appear here.
nl: Kosten verschijnen hier.

en: Fees:
nl: Kosten:

en: Fetch rates automatically
nl: Koersen automatisch ophalen

en: Field on which to sort.
nl: Op basis van welk veld er gesorteerd moet worden.

en: File MIME type. One of application/pdf, image/jpeg, or image/png.
nl: MIME-type bestand Eén van de toepassingen/pdf, afbeelding/jpeg of afbeelding/png.

en: File name including extension (e.g. receipt.pdf).
nl: Bestandsnaam inclusief extensie (bijv. receipt.pdf).

en: Filter action
nl: Actie filteren

en: Filter configuration
nl: Filterconfiguratie

en: Filter transactions after this date.
nl: Filter transacties na deze datum.

en: Filter transactions based on the associated deposit ID.
nl: Filter transacties op basis van het gekoppelde aanbetalings-ID.

en: Filter transactions based on the associated order ID.
nl: Filter transacties op basis van het gekoppelde bestellings-ID.

en: Filter transactions based on the customer email.
nl: Filter transacties op basis van het e-mailadres van de klant.

en: Filter transactions based on the payment method used.
nl: Filter transacties op basis van de gebruikte betaalmethode.

en: Filter transactions before this date.
nl: Filter transacties vóór deze datum.

en: Filter transactions between these dates.
nl: Filter transacties tussen deze data.

en: Filter transactions where type is a specific value.
nl: Filter transacties waarvan het soort een specifieke waarde is.

en: Filter transactions where type matches any listed value.
nl: Filter transacties waarbij het type overeenkomt met een vermelde waarde.

en: Final day to respond to %d of the disputes
nl: Laatste dag om te reageren op %d van de geschillen

en: Financing paydown
nl: Financiering uitbetaling

en: Financing payout
nl: Uitbetaling financiering

en: Finish business details verifications
nl: Rond verificatie van bedrijfsgegevens af

en: Finish setting up %s
nl: Instellen afronden %s

en: Finish setup
nl: Configuratie voltooien

en: Finish your verification process
nl: Voltooi je verificatieproces

en: Finishing payments setup
nl: Betaalinstellingen afronden

en: First paydown
nl: Eerste aflossing

en: First sale reminder
nl: Herinnering eerste verkoop

en: First, get in touch with your customer. If you understand what they believe happened, there is a chance for you to explain the misunderstanding or to make it right.
nl: Neem eerst contact op met je klant. Als je begrijpt wat er volgens de klant heeft plaatsgevonden, heb je de kans om het misverstand uit te leggen of recht te zetten.

en: First, get in touch with your customer. Understanding why they filed the dispute will be important for helping make sure your customer gets the product and will give you critical information to prevent this from happening to others.
nl: Neem eerst contact op met je klant. Begrijpen waarom de klant het geschil heeft ingediend, is belangrijk om te helpen zorgen dat de klant het product ontvangt en het geeft jou cruciale informatie om dit bij anderen te voorkomen.

en: First, try to get in touch with your customer. Sometimes people forget about payments they make or don’t recognize the way they appear on their card statement. If this is the case, ask them to contact their card issuer and let them know they no longer dispute the transaction. Even if your customer agrees to withdraw the dispute, you must still submit appropriate evidence. Simply saying that your customer is going to withdraw the dispute is not sufficient evidence.
nl: Je moet eerst proberen contact op te nemen met je klant. Soms vergeten mensen betalingen die ze uitvoeren of herkennen ze de manier waarop ze op hun afschrift worden weergegeven niet. Als dit het geval is, vraag ze dan om contact op te nemen met degene die de kaart heeft uitgegeven en laat ze weten dat ze de transactie niet meer aanvechten. Zelfs als je klant ermee instemt om het geschil in te trekken, moet je nog altijd gepast bewijs indienen. Simpelweg beweren dat de klant op het punt staat om het geschil in te trekken, is niet voldoende bewijs.

en: Fix canceled authorization analytics
nl: Los geannuleerde autorisatie-analyses op

en: Fix it
nl: Los deze op

en: Fixed fee
nl: Vast bedrag:

en: Fixed fee: %s
nl: Vast bedrag: %s

en: For products that have been repaired or replaced, provide evidence that the cardholder agreed to a repair or replacement, it has been received by the customer, and the repair or replacement has not since been disputed.
nl: Voor producten die gerepareerd of vervangen zijn, dien je bewijs op te geven dat de kaarthouder ermee heeft ingestemd om een reparatie of vervanging te ontvangen, dat het product door de klant is ontvangen en dat de reparatie of vervanging niet is aangevochten.

en: For recurring payment greater than mandate amount or INR 15000, payment was not approved by the card holder.
nl: Voor herhaaldelijke betalingen die groter zijn dan het bedrag waarvoor toestemming is gegeven of meer dan INR 15000 zijn, wordt betaling niet ondersteund door de pashouder.

en: For refund disputes on physical goods, signed delivery proof from the original order establishes the customer received the product before the dispute.
nl: Voor restitutiegeschillen over fysieke goederen stelt het ondertekende leveringsbewijs van de oorspronkelijke bestelling vast dat de klant het product vóór het geschil heeft ontvangen.

en: For security, this filter is enabled and cannot be modified. Payments failing CVC verification will be blocked. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Deze filter is om veiligheidsredenen ingeschakeld en kan niet worden aangepast. Betalingen waarvoor de CVC-controle mislukt, worden geblokkeerd. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: Formatting rules
nl: Opmaakregels

en: France
nl: Frankrijk

en: Fraud &amp; Risk
nl: Fraude en risico

en: Fraud Protection Level
nl: Bescherming tegen fraude

en: Fraud outcome status to filter by (e.g. block, review).
nl: Status resultaat fraude om op te filteren (bijv. blok, beoordeling).

en: Fraud protection
nl: Bescherming tegen fraude

en: Fraud risk level.
nl: Frauderisiconiveau

en: Fraudulent
nl: Frauduleus

en: Fraudulent transactions often use fake addresses to place orders. If the IP address seems to be in one country, but the billing address is in another, that could signal potential fraud.
nl: Frauduleuze transacties gebruiken vaak nepadressen om bestelling te plaatsen. Als het IP-adres een land aantoont maar het factuuradres een ander land aangeeft, kan dat een signaal van fraude zijn.

en: Free
nl: Gratis

en: Free shipping
nl: Gratis verzending

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Friday
nl: vrijdag

en: From %1$f%% + %2$s
nl: Van %1$f%% + %2$s

en: Funds are available for payout %s business days after they’re received.
nl: Bedragen zijn %s werkdagen na ontvangst beschikbaar voor uitbetaling.

en: Future payout
nl: Toekomstige uitbetaling

en: GR VAT
nl: GR btw

en: General
nl: Algemeen

en: Germany
nl: Duitsland

en: Get %1$s via instant payout. Funds are typically in your bank account within 30 mins. Fee: %2$s%%.
nl: Ontvang %1$s via directe uitbetaling. Het bedrag staat meestal binnen 30 minuten op je rekening. Vergoeding: %2$s%%.

en: Get %s now
nl: Krijg nu %s

en: Get WooPayments account state
nl: Bekijk de WooPayments-accountstatus

en: Get active Capital loan summary
nl: Bekijk een overzicht van actieve Capital-leningen

en: Get authorizations summary
nl: Bekijk een overzicht van autorisaties

en: Get balance summary
nl: Overzicht saldo ophalen

en: Get charge by ID
nl: Bekijk betalingen op ID

en: Get dispute by ID
nl: Bekijk geschil op ID

en: Get disputes summary
nl: Overzicht geschillen ophalen

en: Get immediate access to your funds when you need them – including nights, weekends, and holidays. With %s' <a>Instant Payouts feature</a>, you're able to transfer your earnings to a debit card within minutes.
nl: Krijg direct toegang tot je geld wanneer je het nodig hebt, inclusief 's nachts, in het weekend en tijdens feestdagen. Met de functie %s' <a>Directe uitbetalingen</a> kan je binnen enkele minuten je inkomsten overboeken naar een betaalpas.

en: Get payment intent by ID
nl: Bekijk betalingsintentie op ID

en: Get payouts overview
nl: Bekijk een uitbetalingsoverzicht

en: Get payouts summary
nl: Bekijk een uitbetalingsoverzicht

en: Get processing-fee summary
nl: Krijg een overzicht van de verwerkingskosten

en: Get started
nl: Aan de slag

en: Get timeline for payment intent
nl: Bekijk een tijdlijn voor de betalingsintentie

en: Get transactions summary
nl: Overzicht van transacties ophalen

en: Get your customer to withdraw the dispute by helping them identify the payment. Otherwise, challenge the dispute with appropriate evidence that proves the purchase was legitimate.
nl: Je moet je klant het geschil laten intrekken door de betaling te helpen identificeren. Vecht het geschil in andere gevallen met voldoende bewijs aan waaruit blijkt dat de aankoop legitiem was.

en: Give customers a direct way to reach you from their order emails to handle issues quickly.
nl: Bied klanten een directe manier om je te bereiken via hun bestel-e-mails om problemen snel op te lossen.

en: Go to Tools page
nl: Ga naar de pagina Tools

en: Good afternoon
nl: Goedemiddag

en: Good afternoon, %s
nl: Goedemiddag, %s

en: Good evening
nl: Goedenavond

en: Good evening, %s
nl: Goedenavond, %s

en: Good morning
nl: Goedemorgen

en: Good morning, %s
nl: Goedemorgen, %s

en: Got it
nl: Ik snap het

en: Great news — your %s account has been activated. You can now start accepting payments on your store.
nl: Geweldig nieuws! Je %s-account is geactiveerd. Je kan vanaf nu betalingen aannemen in je winkel.

en: Greece
nl: Griekenland

en: Green check mark
nl: Groen vinkje

en: Gross amount
nl: Bruto bedrag

en: HR VAT
nl: HR btw

en: HU VAT
nl: HU btw

en: Held for review
nl: Gemarkeerd als voor beoordeling

en: Help avoid unauthorized transactions and disputes by setting your fraud protection level.
nl: Voorkom ongeautoriseerde transacties en geschillen door je fraudebeschermingsniveau in te stellen.

en: Help prevent any further disputes by <learnMoreLink>following the advice in our guide</learnMoreLink>
nl: Help verdere geschillen te voorkomen door <learnMoreLink>het advies in onze handleiding te volgen</learnMoreLink>

en: Help us make improvements to %s
nl: Help ons bij het verbeteren van %s

en: Here's a brief list of the information you'll need to finish payment signup:
nl: Hieronder staat een kort overzicht met informatie die je nodig hebt om je aanmelding voor betalingen af te ronden:

en: Hi %s,
nl: Hallo %s,

en: Hi%s, Welcome to %s!
nl: Hoi%s, welkom bij %s!

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide tasks
nl: Taken verbergen

en: High
nl: Hoog

en: Highest
nl: Hoogste

en: Home address
nl: Thuisadres

en: How does this filter protect me?
nl: Hoe beschermt dit filter mij?

en: How quickly will you confirm my identity and allow me to process payments?
nl: Hoe snel bevestigen jullie mijn identiteit en maken het mogelijk om betalingen te verwerken?

en: Http request failed. Reason: %1$s
nl: Http-verzoek mislukt. Reden: %1$s

en: Hungary
nl: Hongarije

en: I have a valid %1$s
nl: Ik heb een geldig %1$s

en: I'm setting up a store for someone else.
nl: Ik zet een winkel op voor iemand anders.

en: ID for the payment intent.
nl: ID van de betaalpoging.

en: ID for the payment method.
nl: ID van de betaalmethode.

en: IE VAT
nl: IE btw

en: IP ADDRESS
nl: IP-ADRES

en: IP Address Mismatch
nl: Niet-overeenkomend IP-adres

en: IP address the customer used for the purchase.
nl: IP-adres dat de klant voor de aankoop heeft gebruikt.

en: IRD Number
nl: IRD-nummer

en: IT VAT
nl: IT btw

en: Icelandic Króna does not accept decimals. Please update your currency number of decimals to 0 or select a different currency. %1$sVisit settings%2$s
nl: Icelandic Króna does not accept decimals. Please update your currency number of decimals to 0 or select a different currency. %1$sGa naar Instellingen%2$s

en: Identify the issue and work towards a resolution where possible.
nl: Het probleem identificeren en waar mogelijk aan een oplossing werken.

en: If %s "Saved cards" should be enabled.
nl: Als %s moet 'opgeslagen kaarten' worden ingeschakeld.

en: If %s express checkouts should be enabled.
nl: Als %s Snel afrekenen van WooCommerce Payments moet worden ingeschakeld.

en: If %s manual capture of charges should be enabled.
nl: Als %s moet handmatige registratie van betalingen worden ingeschakeld.

en: If %s should be enabled.
nl: Als %s moet worden ingeschakeld.

en: If Stripe Billing is enabled.
nl: Of Stripe Billing ingeschakeld is.

en: If WooPay should be enabled.
nl: Of WooPay moet worden ingeschakeld.

en: If appropriate, issue a refund to resolve the inquiry before the deadline.
nl: Indien van toepassing, geef een terugbetaling uit om de aanvraag voor de deadline af te ronden.

en: If enabled, users will be able to pay with a saved card during checkout. Card details are saved on our platform, not on your store.
nl: Indien ingeschakeld, kunnen gebruikers tijdens het afrekenen betalen met een opgeslagen kaart. Kaartgegevens worden op ons platform opgeslagen, dus niet in je winkel.

en: If express checkout methods (Apple Pay, Google Pay, Amazon Pay) should be enabled as options in the payment methods list.
nl: Als snelle afrekenmethodes (Apple Pay, Google Pay, Amazon Pay) moeten worden ingeschakeld als opties in de lijst met betaalmethodes.

en: If the cardholder agrees to withdraw the dispute, you should still submit evidence for the dispute using the forms on the next screen. In addition to the following evidence, your submission should include correspondence with the cardholder saying they would withdraw the dispute and a written statement from their card issuer confirming that the dispute has been withdrawn.
nl: Als de kaarthouder ermee instemt om het geschil in te trekken, moet je nog altijd bewijs indienen voor het geschil via de formulieren op het volgende scherm. Je indiening moet niet alleen het volgende bewijs bevatten, maar ook de correspondentie met de kaarthouder waarin deze aangeeft het geschil in te trekken, evenals een schriftelijke verklaring van de onderneming die de kaart heeft uitgegeven, waarin wordt bevestigd dat het geschil is ingetrokken.

en: If the customer has not yet returned the product or canceled the service, provide specific information to that effect. You should double-check your incoming shipping records to verify that you have not received a return before you respond. If you have processed a credit or reversal for this transaction, provide evidence of this which includes the amount and date processed.
nl: Als de klant het product niet heeft teruggestuurd of de service niet heeft geannuleerd, dien je specifieke informatie daarover te verstrekken. Je moet je binnenkomende verzendgegevens nogmaals controleren om te verifiëren dat je geen retourproduct hebt ontvangen voordat je reageert. Als je een krediet of terugbetaling hebt verwerkt voor deze transactie dien je bewijs hiervan te verstrekken, met inbegrip van het bedrag en de datum van de verwerking.

en: If the customer withdraws their dispute you should still submit evidence using the forms on the next screen. Be sure to provide a letter or email from the cardholder stating that they are no longer in dispute.
nl: Als de klant het geschil intrekt, moet je nog altijd bewijs indienen via de formulieren op het volgende scherm. Stuur een brief of e-mail naar de kaarthouder waarin je aangeeft dat er geen geschil meer is.

en: If the product or service is as described, provide specific information (invoice, contract, etc.) to refute the cardholder’s claims. Quality disputes are where the customer does not agree with the condition of merchandise or service received (e.g., a car repair situation or quality of a hotel room). There may be instances where you will need to obtain a neutral third-party opinion to help corroborate your claim against the cardholder. Provide as much specific information and documentation as possible to refute the cardholder’s claims. It is recommended that you address each point that the cardholder has made.
nl: Als het product of de service overeenkomt met wat is beschreven, dien je specifieke informatie op te geven (factuur, overeenkomst enz.) om de claims van de kaarthouder aan te vechten. Kwaliteitsgeschillen houden in dat de klant niet instemt met de staat van de ontvangen producten of service (bijv. een autoreparatie of de kwaliteit van een hotelkamer). Het kan voorkomen dat je de mening van een neutrale externe partij moet verkrijgen om je claim tegen de kaarthouder te bewijzen. Geef zo veel mogelijk specifieke informatie en documentatie op om de claims van de kaarthouder te ontkrachten. Je wordt aangeraden om elk punt van de kaarthouder af te handelen.

en: If the returned item(s) aren't received, the inquiry may escalate to a dispute after 21 days. You can then submit evidence and challenge it (a dispute fee applies), or accept the dispute and forfeit the funds.
nl: Als de geretourneerde artikel(en) niet worden ontvangen, kan het onderzoek na 21 dagen escaleren tot een geschil. Je kunt dan bewijs indienen en het aanvechten (er zijn geschilkosten van toepassing), of het geschil accepteren en het geld verbeuren.

en: If there have been two or more separate payments, you should get in touch with your customer. If you understand what their complaint is, there is a chance for you to explain the misunderstanding or to make it right. If you’re able to resolve the issue with your customer, you can ask that they withdraw the dispute.
nl: Als er twee of meer afzonderlijke betalingen hebben plaatsgevonden, neem dan contact op met je klant. Als je begrijpt wat de klacht van de klant is, heb je de kans om het misverstand uit te leggen of recht te zetten. Als je het probleem van je klant kan oplossen, kan je de klant vragen het geschil in te trekken.

en: If there were duplicate payments, you should accept the dispute. You cannot issue a refund while a payment is being disputed. The credit card networks place liability for accepting disputed payments with you, the business.
nl: Indien er dubbele betalingen zijn verricht, moet je het geschil accepteren. Je kan geen terugbetaling aanmaken terwijl een betaling is aangevochten. De creditcardnetwerken leggen de aansprakelijkheid voor het accepteren van aangevochten betalingen bij jou, de onderneming.

en: If they were not, collect any and all information documenting that each payment was made separately, such as copies of receipts. If the receipts don’t include the items purchased, be sure to include an itemized list. Each receipt should clearly indicate that the payments are for separate purchases of items or services. If you’ve been able to get in touch with the customer you should be sure to address any concerns they had in your evidence.
nl: Als je klant dat niet wil, verzamel dan alle informatie waarin staat vermeld dat elke betaling afzonderlijk is gedaan, zoals kopieën van kwitanties. Als op de kwitanties niet staat aangegeven welke artikelen zijn aangeschaft, voeg dan een lijst met artikelen toe. Op elke kwitantie moet duidelijk staan vermeld dat de betalingen bedoeld waren voor afzonderlijke aankopen van artikelen of services. Als je de klant hebt kunnen bereiken, vermeld dan alle problemen die de klant had in je bewijs.

en: If you believe the dispute is invalid, you can challenge it by submitting the appropriate evidence using the response forms on the next screen.
nl: Als je ervan overtuigd bent dat het geschil ongeldig is, kan je het aanvechten door het gepaste bewijs te verstrekken via de reactieformulieren op het volgende scherm.

en: If you believe the payment was actually made using a stolen credit card, you will need to accept the dispute. The credit card networks place liability for accepting unauthorized transactions with you, the business.
nl: Als je ervan overtuigd bent dat de betaling daadwerkelijk is uitgevoerd met een gestolen creditcard, moet je het geschil accepteren. De creditcardnetwerken leggen de aansprakelijkheid voor het accepteren van ongeautoriseerde betalingen bij jou, de onderneming.

en: If you can not prove the customer received their product or service as described, you should accept the dispute. You cannot issue a refund while a payment is being disputed. The credit card networks place liability for accepting disputed payments with you, the business.
nl: Als je niet kan bewijzen dat de klant het product of de service heeft ontvangen zoals beschreven, moet je het geschil accepteren. Je kan geen terugbetaling aanmaken terwijl een betaling is aangevochten. De creditcardnetwerken leggen de aansprakelijkheid voor het accepteren van aangevochten betalingen bij jou, de onderneming.

en: If you can not prove the customer received their product or service, you should accept the dispute. You cannot issue a refund while a payment is being disputed. The credit card networks place liability for accepting disputed payments with you, the business.
nl: Als je niet kan bewijzen dat de klant het product of de service heeft ontvangen, moet je het geschil accepteren. Je kan geen terugbetaling aanmaken terwijl een betaling is aangevochten. De creditcardnetwerken leggen de aansprakelijkheid voor het accepteren van aangevochten betalingen bij jou, de onderneming.

en: If you can not prove the customer’s subscription was canceled, and or they did not follow your cancellation policy, you should accept the dispute. You cannot issue a refund while a payment is being disputed. The credit card networks place liability for accepting disputed payments with you, the business.
nl: Als je niet kan bewijzen dat het abonnement van de klant is geannuleerd en/of als ze je annuleringsbeleid niet hebben opgevolgd, moet je het geschil accepteren. Je kan geen terugbetaling aanmaken terwijl een betaling is aangevochten. De creditcardnetwerken leggen de aansprakelijkheid voor het accepteren van aangevochten betalingen bij jou, de onderneming.

en: If you choose to continue, our payment partner Stripe will send an e-mail to {{merchantEmail /}} to collect the required information
nl: Als je ervoor kiest door te gaan, stuurt onze betaalpartner Stripe een e-mail naar {{merchantEmail /}} om de vereiste informatie te verzamelen.

en: If you do not want these subscriptions to continue to be billed, you should %1$scancel all subscriptions%2$s prior to deactivating %3$s.
nl: Als je niet langer wilt dat deze abonnementen in rekening worden gebracht, moet je %1$salle abonnementen opzeggen%2$s voordat je %3$s deactiveert.

en: If you do not want these subscriptions to continue to be billed, you should %1$scancel these subscriptions%2$s prior to deactivating %3$s.
nl: Als je niet langer wilt dat deze abonnementen in rekening worden gebracht, moet je %1$sdeze abonnementen opzeggen%2$s voordat je %3$s deactiveert.

en: If you're setting up %s for someone else, it's best to have that person complete the account creation process. As you can see above, we ask for very specific information about the business owner - and you might not have all the details at hand. It's not always possible to change account information once it's been saved, especially if the site accepts live transactions before the correct account information is entered.
nl: Als je %s instelt voor iemand anders, kan diegene het proces voor het aanmaken van het account het beste zelf afronden. Zoals je hierboven kunt zien, vragen we om specifieke gegevens over de bedrijfseigenaar die je misschien niet allemaal bij de hand hebt. Het is niet altijd mogelijk accountinformatie te wijzigen als dit is opgeslagen, vooral als de site live transacties accepteert voordat de juiste accountgegevens zijn ingevoerd.

en: If you've managed to resolve the issue with your customer, help them with the withdrawal of their dispute.
nl: Als je het probleem met je klant hebt opgelost, help deze dan met het intrekken van het geschil.

en: If your customer made no attempt to return the product or cancel the service, or if you provided a replacement product or service, make sure to note that as well.
nl: Als je klant niet heeft geprobeerd om het product terug te sturen of de service te annuleren, of als je een vervangend product of vervangende service hebt verstrekt, vergeet dit dan niet te vermelden.

en: If your customer was not refunded appropriately, you will need to accept the dispute, or resolve the issue with your customer. The credit card networks place liability for accepting disputed payments with you, the business.
nl: Als je klant niet naar behoren is terugbetaald, moet je het geschil accepteren of het probleem met je klant afhandelen. De creditcardnetwerken leggen de aansprakelijkheid voor het accepteren van aangevochten betalingen bij jou, de onderneming.

en: Important:
nl: Belangrijk:

en: In Progress
nl: Nog steeds bezig

[ctx: In admin renewal failed email]
en: The automatic recurring payment for order %1$s from %2$s has failed. The customer was sent an email requesting authentication of payment. If the customer does not authenticate the payment, they will be requested by email again %3$s.
nl: De automatisch terugkerende betaling voor bestelling %1$s van %2$s is mislukt. De klant heeft een e-mail ontvangen met de vraag de betaling goed te keuren. Als de klant de betaling niet goedkeurt, ontvangen ze opnieuw een e-mail %3$s.

[ctx: In failed renewal authentication email]
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please login and authorize the renewal from your account page: %2$s
nl: De automatische betaling om je abonnement te verlengen met %1$s is mislukt. Om het abonnement opnieuw te activeren, log je in en autoriseer je de verlenging via je accountpagina: %2$s

en: In just a few moments, you'll be ready to test payments on your store.
nl: Nog even en dan ben je klaar om betalingen te testen voor je winkel.

en: In order to receive payouts, you will need to provide your bank details.
nl: Je moet je bankgegevens invoeren om uitbetalingen te kunnen ontvangen.

en: In transit
nl: In behandeling

en: In your online bank account or from an ATM, choose "Payment and other services".
nl: Kies op je online bankrekening of bij een geldautomaat voor 'Betalingen en andere diensten'.

en: In-Person
nl: In hoogsteigen persoon

en: In-Person (POS)
nl: In het echt (POS)

en: In-Person Card Payment
nl: Fysieke kaartbetaling

en: In-person transactions
nl: Fysieke transacties

en: Inactive
nl: Inactief

en: Include a cover letter with your evidence
nl: Voeg een begeleidende brief toe met je bewijs

en: Include a receipt with your evidence
nl: Voeg een kwitantie toe met je bewijs

en: Include customer correspondence
nl: Klantencorrespondentie opnemen

en: Include signed delivery proof
nl: Inclusief ondertekend leveringsbewijs

en: Include signed delivery proof from the original order
nl: Voeg ondertekend leveringsbewijs van de oorspronkelijke bestelling toe

en: Include the order receipt
nl: Voeg de bestelbon toe

en: Include timezone into date filtering.
nl: Filteren inclusief tijdzone.

en: Include usage records for digital products
nl: Gebruiksgegevens voor digitale producten toevoegen

en: Including the shipping date ties an order to a verifiable event at the cardholder's address.
nl: Door de verzenddatum op te nemen, wordt een bestelling gekoppeld aan een controleerbare gebeurtenis op het adres van de kaarthouder.

en: Incorrect account details
nl: Accountgegevens niet correct

en: Increase conversion at checkout
nl: Verhoog conversie bij het afrekenen

en: Indicates whether the transaction was made online or offline.
nl: Geeft aan of de transactie online of offline werd uitgevoerd.

en: Industry
nl: Sector

en: Input any context you think the issuer and network should have while reviewing this dispute.
nl: Voer elke context in waarvan je denkt dat de uitgever en het netwerk die zouden moeten hebben tijdens het beoordelen van dit geschil.

en: Inquiry: Closed
nl: Aanvraag: Gesloten

en: Inquiry: Response needed
nl: Aanvraag: reactie vereist

en: Inquiry: Under review
nl: Aanvraag: Wordt gecontroleerd

en: Install WooCommerce
nl: WooCommerce installeren

en: Install WooCommerce Subscriptions
nl: WooCommerce Subscriptions installeren

en: Instant payout
nl: Directe uitbetaling:

en: Instant payout date
nl: Directe uitbetalingsdatum

en: Instant payout for %s in transit.
nl: Directe uitbetaling voor %s in behandeling.

en: Instant payouts are currently unavailable for your account. {{learnMoreLink}}Learn about eligibility requirements{{/learnMoreLink}}
nl: Directe uitbetalingen zijn momenteel niet beschikbaar voor je account. {{learnMoreLink}}Meer informatie over geschiktheidsvereisten{{/learnMoreLink}}

en: Insufficient funds
nl: Onvoldoende middelen

en: Insufficient funds in your WooPayments balance.
nl: Onvoldoende saldo op je WooPayments-rekening.

en: Intent id was not included for payment complete status change.
nl: Intent-ID was niet inbegrepen voor statuswijziging betaling voltooid.

en: Intentions require at least one payment method
nl: Intenties vereisen ten minste één betalingsmethode

en: International IP Address
nl: internationaal IP-adres

en: International card fee
nl: Tarief internationale pas

en: International card fee: %1$s%%
nl: Tarief internationale pas: %1$s%%

en: International card fee: %1$s%% + %2$s
nl: Tarief internationale pas: %1$s%% + %2$s

en: International payment fee
nl: Kosten voor internationale betalingen

en: International payment method fee
nl: Kosten voor internationale betalingsmethode

en: Invalid Refund Amount
nl: Ongeldig terugbetalingsbedrag

en: Invalid Tax ID, please try again with a valid tax ID.
nl: Ongeldig btw-nummer, probeer het opnieuw met een geldig btw-nummer.

en: Invalid appearance schema.
nl: Ongeldig schema voor weergave.

en: Invalid country code, please try again with a valid country code.
nl: Ongeldige landcode, probeer het opnieuw met een geldige landcode.

en: Invalid email address, please correct and try again.
nl: Ongeldig e-mailadres. Pas het aan en probeer het nogmaals.

en: Invalid express checkout method ID specified.
nl: Opgegeven ID-methode voor snel afrekenen is ongeldig.

en: Invalid number passed. Number %1$s needs to be larger than %2$s
nl: Ongeldig aantal ingevoerd. Aantal %1$s moet groter zijn dan %2$s

en: Invalid or missing payment details. Please ensure the provided payment method is correctly entered.
nl: Ongeldige of ontbrekende betaalgegevens. Zorg ervoor dat de aangeboden betaalmethode juist is ingevoerd.

en: Invalid order status
nl: Ongeldige bestelstatus

en: Invalid parameter(s): %s
nl: Ongeldige parameter(s): %s

en: Invalid payment intent
nl: Ongeldige betaalpoging

en: Invalid payment intent ID.
nl: Ongeldige betaalpoging-ID.

en: Invalid phone number.
nl: Ongeldig telefoonnummer.

en: Invalid product id
nl: Ongeldig product-id

en: Invalid token: cookie and session customer mismatch
nl: Ongeldig token: cookie en sessieklant komen niet overeen

en: Invalid user ID.
nl: Ongeldig gebruikers-ID.

en: Invalid value type; expected %s
nl: Ongeldig waardetype; verwacht %s

en: Invalid wallet payment type, please try again or use an alternative method.
nl: Ongeldig type walletbetaling, probeer het opnieuw of gebruik een andere methode.

en: Invalid zip code, please correct and try again.
nl: Ongeldige postcode. Pas het aan en probeer het nogmaals.

en: Investigate this purchase and refund the transaction as needed.
nl: Onderzoek deze aankoop en boek, indien nodig, de transactie terug.

en: Ireland
nl: Ierland

en: Is Not
nl: Is niet

en: Is my data safe with %s?
nl: Zijn mijn gegevens veilig met %s?

en: Is the payment gateway ready and enabled for use on your store?
nl: Is de betaalgateway gereed en ingeschakeld voor gebruik bij jouw winkel?

en: Issue a full refund back to your customer's payment method using %s. This action can not be undone. To issue a partial refund, click "Cancel", and use the "Refund" button in the order details below.
nl: Stuur een volledige terugbetaling terug naar de betaalmethode van je klant met behulp van %s Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Om een gedeeltelijke terugbetaling te versturen, klik je op 'Annuleren' en gebruik je de knop 'Terugbetalen' in de bestelgegevens hieronder.

en: Issue a refund
nl: Restitueren?

en: Issue an authorization on checkout and capture later. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
nl: Geef een autorisatie uit bij het afrekenen en leg deze later vast. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}.

en: Issue an authorization on checkout, and capture later.
nl: Geef een autorisatie uit bij het afrekenen en registreer deze later.

en: Issue refund
nl: Restitueren

en: Issuer evidence
nl: Bewijs uitgever

en: Issuing a refund will close the inquiry, returning the amount in question back to the cardholder. No additional fees apply.
nl: Door een terugbetaling uit te geven, wordt het onderzoek gesloten en wordt het bedrag teruggestort aan de kaarthouder. Er zijn geen extra kosten van toepassing.

en: It appears you're attempting to set up %1$s from an unsupported country. In order to complete the set up of %1$s, your store is required to have a business entity in one of the following countries: {{list /}} {{link}}Learn more{{/link}} about setting up business entities in foreign countries.
nl: Het lijkt erop dat je %1$s probeert te configureren vanuit een land waarin deze functie niet ondersteund wordt. Om de configuratie van WooCommerce Payments te voltooien, moet je winkel een bedrijfsentiteit hebben in een van de volgende landen: %1$s {{list /}}Bekijk meer informatie{{link}} over het oprichten van een bedrijfsentiteit in het buitenland.{{/link}}

en: It has been refunded and is not a subject for disputes.
nl: Het is teruggeboekt en zal geschil kunnen veroorzaken.

en: It may be more efficient—and provide a better customer experience—to accept an accidental dispute and charge the customer again, if appropriate. Even when a dispute is withdrawn, it usually takes approximately 75 days to be finalized. Remember, it doesn’t matter to the card networks whether you win or lose a dispute; what matters is how many disputes a business receives, regardless of how many disputes are won.
nl: Het kan efficiënter zijn (en de klantenervaring verbeteren) om een onbedoeld geschil te accepteren en opnieuw geld bij de klant in rekening te brengen, indien van toepassing. Zelfs wanneer een geschil is ingetrokken, kan het gewoonlijk ongeveer 75 dagen duren voordat dit is afgerond. Vergeet niet dat het voor de creditcardnetwerken niet uitmaakt of je een geschil wint of verliest; wat telt, is hoeveel geschillen een onderneming ontvangt, ongeacht hoeveel geschillen je wint.

en: It was a duplicate
nl: Deze was een duplicaat

en: It was not a duplicate
nl: Deze was geen duplicaat

en: Italy
nl: Italië

en: Item condition
nl: Conditie van het artikel

en: Item's condition
nl: Conditie van het artikel

en: LT VAT
nl: LT btw

en: LU VAT
nl: LU btw

en: LV VAT
nl: LV btw

en: Large
nl: Groot

en: Large {{helpText}}(55 px){{/helpText}}
nl: Groot {{helpText}}(55 px){{/helpText}}

en: Last 4 digits of the SEPA Debit.
nl: Laatste 4 cijfers van de SEPA Debit.

en: Last 4 digits of the card.
nl: Laatste 4 cijfers van de kaart.

en: Last day of the month
nl: Laatste dag van de maand

en: Last day today
nl: Laatste dag vandaag

en: Last week to respond to %d of the disputes
nl: Laatste week om te reageren op %d van de geschillen

en: Latvia
nl: Letland

en: Layout
nl: Lay-out

en: Learn more
nl: Meer weten

en: Learn more about Visa compliance disputes
nl: Meer informatie over geschillen over Visa-compliance

en: Learn more about approval delays
nl: Meer informatie over vertragingen bij goedkeuring

en: Learn more about development mode
nl: Meer informatie over de ontwikkelingsmodus

en: Learn more about disputes
nl: Meer informatie over geschillen

en: Learn more about documents
nl: Meer informatie over documenten

en: Learn more about enabling payment methods
nl: Meer informatie over tweede betaalmethoden.

en: Learn more about fraud protection
nl: Meer informatie over fraudepreventie

en: Learn more about instant payouts
nl: Meer informatie over directe uitbetalingen

en: Learn more about payment inquiries
nl: Meer informatie over onderzoeken naar betalingen

en: Learn more about pending schedules
nl: Meer informatie over lopende schema's

en: Learn more about preventing disputes
nl: Meer informatie over het voorkomen van geschillen.

en: Learn more about preventing disputes.
nl: Meer informatie over het voorkomen van geschillen.

en: Learn more about responding to disputes
nl: Meer informatie over hoe te reageren op een geschil

en: Learn more about sandbox accounts
nl: Meer informatie over sandbox-accounts

en: Learn more about test accounts
nl: Meer informatie over testaccounts

en: Learn more about test mode
nl: Meer informatie over de testmodus

en: Learn more about the dispute process using <learnMoreLink>our resources</learnMoreLink>
nl: Meer informatie over het geschillenproces met behulp van <learnMoreLink>onze hulpmiddelen</learnMoreLink>

en: Learn more about the dispute process.
nl: Meer informatie over het geschillenproces.

en: Learn more.
nl: Meer informatie.

en: Leave a quick review and help shape what WooPayments does next.
nl: Laat een snelle beoordeling achter en help mee vorm te geven aan wat WooPayments nu doet.

en: Leave blank for no limit
nl: Laat leeg als je geen limiet wilt instellen

en: Leave review
nl: Laat een beoordeling achter

en: Legal name
nl: Officiële naam

en: Less than $250k
nl: Minder dan 250 duizend dollar

en: Let your customers pay with major credit and debit cards without leaving your store.
nl: Laat je klanten met alle bekende creditcards en betaalpassen betalen zonder dat ze je winkel hoeven te verlaten.

en: Let your customers switch between your enabled currencies
nl: Laat je klanten schakelen tussen je ingeschakelde valuta's

en: Let your customers use their favorite express payment methods and digital wallets for faster, more secure checkouts across different parts of your store.
nl: Laat je klanten gebruikmaken van hun favoriete snelle betaalmethoden en digitale portemonnees om sneller en veiliger af te rekenen in verschillende delen van je winkel.

en: Let’s get your store ready to accept payments
nl: Laten we je winkel voorbereiden op het accepteren van betalingen.

en: Light
nl: Licht

en: Light-Outline
nl: Licht contour

en: Limited time offer
nl: Aanbieding voor beperkte tijd

en: Limits
nl: Limieten

en: Line 1 of the billing address.
nl: Regel 1 van het factuuradres.

en: Line 2 of the billing address.
nl: Regel 2 van het factuuradres.

en: Line height
nl: Lijnhoogte

en: Link autofills your customers' payment and shipping details to deliver an easy and seamless checkout experience.
nl: Link vult automatisch de betalings- en verzendgegevens van je klant in voor gemakkelijk en naadloos betalen.

en: Link details for the payment method.
nl: Linkgegevens voor de betaalmethode.

en: Link type is required
nl: Soort link is vereist

en: List WooPayments transactions with filters (date range, type, source device, channel, customer country, risk level, currency, search). Answers 'show me transactions where X'.
nl: Vermeld WooPayments-transacties met filters (datumbereik, type, bronapparaat, kanaal, land van klant, risiconiveau, valuta, zoekopdracht). Antwoorden 'laat me transacties zien waar X'.

en: List authorizations
nl: Vermeld autorisaties

en: List disputes
nl: Vermeld geschillen

en: List disputes with status and date-range filters. Answers 'which disputes need response?'.
nl: Vermeld geschillen met filters voor status en datumbereik. Antwoordt 'op welke geschillen moet worden gereageerd?'

en: List flagged (fraud outcome) transactions
nl: Lijst gemarkeerde (fraude resultaat) transacties

en: List payouts
nl: Vermeld uitbetalingen

en: List payouts (Stripe deposits) with status, date-range, and currency filters. Answers 'show me my recent payouts'.
nl: Vermeld uitbetalingen (Stripe aanbetalingen) met status, datumbereik en valutafilters. Antwoordt 'toon me mijn recente uitbetalingen'.

en: List transactions
nl: Vermeld transacties

en: List transactions flagged by fraud protection for a given outcome status (e.g. block, review).
nl: Vermeld transacties die zijn gemarkeerd met fraudebescherming voor een bepaalde uitkomststatus (bijv. blok, beoordeling).

en: List uncaptured card authorizations. Answers 'which authorizations expire soon / still need capture?'.
nl: Vermeld niet-vastgelegde autorisaties van kaarten. Antwoordt 'welke autorisaties verlopen binnenkort/moeten nog worden vastgelegd?'

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Loading
nl: aan het laden...

en: Loading balance report
nl: Saldorapport laden

en: Loading dispute…
nl: Geschil laden…

en: Loading fees
nl: Kosten laden

en: Loading report
nl: Rapport wordt geladen

en: Loading…
nl: aan het laden...

en: Loan
nl: lening

en: Loan amount
nl: Bedrag lening

en: Loan disbursed
nl: Uitbetaalde lening

en: Loan disbursement
nl: Uitbetaling van lening

en: Loan paydown
nl: Uitbetaling van lening

en: Loan repayment
nl: Terugbetaling van lening

en: Loan repayment: <a>Loan %s</a>
nl: Terugbetaling van lening: <a>Lening %s</a>

en: Log error messages
nl: Logfoutmeldingen

en: Log error messages (defaulted on for test accounts)
nl: Logboek foutmeldingen (standaard ingeschakeld voor testaccounts)

en: Logging
nl: Wordt gelogd

en: Login or usage records
nl: Inlog- of gebruiksgegevens

en: Look up a single charge by Stripe ID (ch_… or py_…). Answers 'what happened with charge ch_X?'.
nl: Zoek een enkele betaling op met Stripe-ID (ch_… or py_…). Antwoordt 'wat is er gebeurd met charge ch_X?'.

en: Look up a single dispute by ID. Answers 'what evidence is needed for dispute du_X and by when?'.
nl: Zoek een enkel geschil op ID. Antwoordt 'welk bewijs is nodig voor geschil du_X en wanneer?'.

en: Look up a single payment intent by Stripe ID (pi_…). Answers 'what is the state of intent pi_X?' during incident response.
nl: Zoek een betaalpoging op met Stripe-ID (pi_…). Antwoordt 'wat is de staat van intentie pi_X?' tijdens incidentreactie.

en: Looks good
nl: Ziet er goed uit!

en: Lost
nl: Verloren

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: MT VAT
nl: MT btw

en: Make sure your business name appears clearly on customer bank statements to prevent confusion.
nl: Zorg ervoor dat je bedrijfsnaam duidelijk wordt weergegeven op bankafschriften van klanten om verwarring te voorkomen.

en: Make your %s prices consistent by rounding them up after they're converted. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Maak je prijzen voor %s consistent door ze omhoog af te ronden nadat ze omgerekend zijn. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: Manage and update your bank account information to receive payouts.
nl: Beheer en werk je bankgegevens bij om uitbetalingen te ontvangen.

en: Manage in Stripe
nl: Beheren in Stripe

en: Manual
nl: Handmatige

en: Manual Rate
nl: Handmatig tarief

en: Manual capture
nl: Handmatig registreren

en: Manual capture is available for card payments only. Payment methods that don't support it will be disabled.
nl: Handmatig vastleggen is alleen beschikbaar voor kaartbetalingen. Betaalmethoden die dit niet ondersteunen, worden uitgeschakeld.

en: Manual capture is enabled, so any payment methods that don't support it have been automatically disabled.
nl: Handmatig vastleggen is ingeschakeld, dus alle betaalmethoden die dit niet ondersteunen, zijn automatisch uitgeschakeld.

en: Manual capture is not available when Stripe Billing is active.
nl: Handmatig registreren is niet beschikbaar wanneer Stripe Billing ingeschakeld is.

en: Mastercard
nl: MasterCard

en: Match filter for the transactions.
nl: Match filter voor de transacties.

en: Max file size exceeded.
nl: Maximale bestandsgrootte overschreden.

en: Maximum item count must be greater than the minimum item count on the "Order Item Threshold" rule.
nl: Het maximum aantal artikelen moet groter zijn dan het minimum aantal artikelen in de regel 'Drempelwaarde artikelen bestellen'.

en: Maximum item count must be greater than the minimum item count.
nl: Het maximum aantal artikelen moet groter zijn dan het minimum aantal artikelen.

en: Maximum items per order
nl: Maximum aantal artikelen per bestelling

en: Maximum number of items per page.
nl: Het maximale aantal items per pagina.

en: Maximum number of items requested per page.
nl: Maximum aantal aangevraagde items per pagina.

en: Maximum purchase price
nl: Maximale aankoopprijs

en: Maximum purchase price must be greater than the minimum purchase price.
nl: De maximale aankoopprijs moet hoger zijn dan de minimale aankoopprijs.

en: Maybe later
nl: Misschien later

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Medium {{helpText}}(48 px){{/helpText}}
nl: Gemiddeld {{helpText}}(48 px){{/helpText}}

en: Mention prior good history with the customer
nl: Vermeld een eerdere goede geschiedenis met de klant

en: Message could not be dismissed | Messages could not be dismissed
nl[0]: Melding kon niet genegeerd worden
nl[1]: Meldingen konden niet genegeerd worden

en: Message dismissed
nl: Melding genegeerd

en: Metadata keys must be strings of 40 characters or fewer.
nl: Metagegevenscodes moeten reeksen van 40 tekens of minder zijn.

en: Metadata may not contain more than 10 keys.
nl: Metagegevens mogen niet meer dan 10 codes bevatten.

en: Metadata values must be strings of 500 characters or fewer.
nl: Metagegevenswaarden moeten reeksen van 500 tekens of minder zijn.

en: Method
nl: Methode

en: Microdeposit transfers failed. Please check the account, institution and transit numbers.
nl: Verificatie-overboeking mislukt. Controleer de rekening, de instantie en bankcodes.

en: Migrate Stripe Billing subscriptions
nl: Stripe-betaalabonnementen verhuizen

en: Migrate Subscriptions
nl: Abonnementen migreren

en: Migration in progress
nl: Verhuizing in uitvoering

en: Minimum items per order
nl: Minimum aantal artikelen per bestelling

en: Minimum purchase price
nl: Minimale aankoopprijs

en: Missing or invalid appearance data.
nl: Ontbrekende of ongeldige weergavegegevens.

en: Mobile Number
nl: Mobiele telefoonnummer

en: Mobile number
nl: Mobiele telefoonnummer

en: Mobile phone number
nl: Mobiele telefoonnummer

en: Monday
nl: maandag

en: Month to date
nl: Maand tot en met huidige datum

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Monthly anchor for deposit scheduling when interval is set to monthly
nl: Maandelijks anker voor het plannen van aanbetalingen wanneer de interval is ingesteld op maandelijks

en: More details
nl: Meer details

en: More information
nl: Meer informatie

en: More information about payout status
nl: Meer informatie over de uitbetalingsstatus

en: More information is needed to finish setting up this payment method. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Meer informatie is nodig om het instellen van deze betaalmethode te voltooien. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: More information needed
nl: Meer informatie

en: More options for specific payment needs.
nl: Meer opties voor specifieke betaalbehoeften.

en: More than $100M
nl: Meer dan 100 miljoen dollar

en: Multi-Currency settings
nl: Instellingen voor meerdere valuta

en: Multibanco Payment instructions
nl: Multibanco Betalingsinstructies

en: Multiple product types
nl: Meerdere producttypen

en: My store is already live
nl: Mijn winkel is al live

en: N/A
nl: /N.v.t.

en: NAME
nl: NAAM

en: NL VAT
nl: NL btw

en: NO VAT
nl: GEEN BTW

en: Name
nl: Naam

en: Name associated with the billing details.
nl: Naam gekoppeld aan de factuurgegevens.

en: Name: %1$s, Guest
nl: Naam: %1$s, Gast

en: Name: %1$s, Username: %2$s
nl: Naam: %1$s, Gebruikersnaam: %2$s

en: Need cash in a hurry? Instant payouts are available within 30 minutes for a nominal %s service fee. <a>Learn more</a>
nl: Snel geld nodig? Directe uitbetalingen zijn binnen 30 minuten beschikbaar tegen nominale servicekosten van %s. <a>Meer informatie</a>

en: Need to refund part of the order? <link>Go to the order</link>.
nl: Moet je een deel van de bestelling terugbetalen? <link>Ga naar de bestelling</link>.

en: Needs response
nl: Reactie vereist

en: Needs review
nl: Moet beoordeeld worden

en: Needs setup
nl: Setup nodig

en: Negative account balance? {{discoverWhyLink}}Discover why.{{/discoverWhyLink}}
nl: Negatieve accountsaldo? {{discoverWhyLink}}Ontdek waarom.{{/discoverWhyLink}}

en: Net
nl: Netto

en: Net amount
nl: Nettobedrag

en: Net amount.
nl: Netto bedrag.

en: Net balance change in the period
nl: Nettosaldo verandering in de periode

en: Net deposit
nl: Nettostorting

en: Net payout amount
nl: Nettobedrag uitbetaling

en: Net payout amount:
nl: Nettobedrag uitbetaling:

en: Net payout: %s
nl: Nettobedrag uitbetaling: %s

en: Net withdrawal amount
nl: Opgenomen nettobedrag

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Network cost for the dispute.
nl: Netwerkkosten voor het geschil.

en: Network costs
nl: Netwerkkosten

en: Network costs associated with resolving Visa compliance disputes.
nl: Netwerkkosten in verband met het oplossen van geschillen over Visa-naleving.

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: New Zealand dollar
nl: Nieuw-Zeelandse dollar

en: New receipt
nl: Nieuwe kwitantie

en: New receipt emails are sent to customers when a new order is paid for with a card reader.
nl: Nieuwe kwitantiemails worden naar klanten verzonden wanneer er voor een nieuwe bestelling is betaald met een kaartlezer.

en: Next
nl: Volgende

en: Next automatic payment scheduled for %s.
nl: Volgende automatische betaling staat gepland voor %s.

en: Next time you buy here and on other Woo-powered stores, we'll send you a code to securely purchase with WooPay.
nl: Als je de volgende keer hier of bij andere winkels met Woo een aankoop doet, sturen we je een code om veilig te kopen met WooPay.

en: Next we’ll ask you to share a few details about your business to create your account.
nl: Vervolgens willen we je vragen wat gegevens te delen over je bedrijf om je account aan te maken.

en: Next we’ll ask you to verify your business and payment details to enable payouts.
nl: Vervolgens zullen we je vragen je bedrijfs- en betaalgegevens te verifiëren om uitbetalingen mogelijk te maken.

en: No
nl: Nee

en: No account settings provided
nl: Geen accountinstellingen opgegeven

en: No action taken
nl: Geen actie ondernomen

en: No balance activity
nl: Geen saldo-activiteit

en: No document was uploaded. Upload the document again.
nl: Geen document geüpload. Upload het document nogmaals.

en: No fees to display
nl: Geen kosten om weer te geven

en: No fees yet
nl: Nog geen kosten

en: No funds have been withdrawn yet.
nl: Er is nog geen geld afgeschreven.

en: No payment methods found for customer
nl: Geen betaalmethoden gevonden voor klant

en: No refund needed
nl: Geen terugbetaling nodig

en: No selection
nl: Geen selectie

en: No test orders found.
nl: Geen testbestellingen gevonden.

en: No valid event name or type.
nl: Geen geldige gebeurtenisnaam of geldig type.

en: Non-compliant
nl: Niet-conform

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Norwegian krone
nl: Noorse kroon

en: Not active
nl: Niet actief

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not checked
nl: Niet gecontroleerd

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Not eligible
nl: Komt niet in aanmerking

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Notifications email
nl: E-mailadres voor meldingen

en: Number
nl: Nummer

en: OR
nl: OF

en: Offer card payments, Apple Pay, iDEAL | Wero, Affirm, Afterpay, and accept in-person payments with the Woo mobile app.
nl: Bied kaartbetalingen, Apple Pay, iDeal | Wero, Affirm, Afterpay en fysieke betalingen aan met de mobiele Woo-app.

en: Offer customers a fast, secure checkout experience with Amazon Pay.
nl: Geef klanten de mogelijkheid om snel en veilig af te rekenen met Amazon Pay.

en: Offer customers a fast, secure checkout experience with Google Pay.
nl: Geef klanten de mogelijkheid om snel en veilig af te rekenen met Google Pay.

en: Offers the highest level of filtering for stores, but may catch some legitimate transactions.
nl: Biedt het hoogste filterniveau voor winkels, maar kan een aantal legitieme transacties eruit pikken.

en: Onboarding field data could not be retrieved
nl: De gegevens voor het veld Onboarding konden niet worden opgehaald

en: Onboarding initialization is already in progress. Please wait for it to finish.
nl: De onboarding is al gestart. Wacht tot deze voltooid is.

en: Once confirmed, this cannot be undone.
nl: Wanneer het eenmaal bevestigd is kan dit niet ongedaan worden gemaakt.

en: Once you've received the item(s), refund the customer before the deadline to prevent this escalating to a dispute.
nl: Zodra je de artikel(en) hebt ontvangen, moet je de klant vóór de deadline terugbetalen om te voorkomen dat dit escaleert naar een geschil.

en: One last step! Verify your identity with our partner
nl: Nog één stap! Verifieer je identiteit bij onze partner

en: One moment please
nl: Even geduld alsjeblieft …

en: One more step to accept recurring payments
nl: Nog één stap om herhaaldelijke betalingen aan te nemen

en: One more step to enable %s
nl: Nog een stap om in te schakelen %s

en: One or more of your extensions are incompatible with WooPay.
nl: Een of meer van je extensies zijn incompatibel met WooPay.

en: Online store
nl: Webwinkel

en: Only icon
nl: Alleen pictogram

en: Optimized for caching
nl: Geoptimaliseerd voor caching

en: Optimized for speed (default)
nl: Geoptimaliseerd voor snelheid (standaard)

en: Optional metadata to attach to the dispute. Maximum 10 keys; keys up to 40 characters; values up to 500 characters.
nl: Optionele metadata om aan het geschil te koppelen. Maximaal 10 codes; codes tot 40 tekens; waarden tot 500 tekens.

en: Optional refund reason.
nl: Optionele reden voor terugbetaling.

en: Orange shield outline
nl: Omtrek oranje schild

en: Order #
nl: Bestelnummer

en: Order #%s
nl: Bestelling #%s

en: Order ID
nl: Bestelnummer

en: Order Items Threshold
nl: Drempelwaarde artikelen bestellen

en: Order cannot be refunded
nl: Bestelling kan niet terugbetaald worden

en: Order not found
nl: Bestelling niet gevonden

en: Order number
nl: Bestelnummer

en: Order receipt
nl: Betalingsbewijs bestelling

en: Order summary
nl: Besteloverzicht

en: Orders from outside of the following countries will be blocked by the filter:
nl: Bestellingen van buiten de volgende landen worden geblokkeerd door de filter:

en: Orders from outside of the following countries will be screened by the filter:
nl: Bestellingen van buiten de volgende landen worden gecontroleerd door de filter:

en: Orders from the following countries will be blocked by the filter:
nl: Bestellingen uit de volgende landen worden geblokkeerd door de filter:

en: Orders from the following countries will be screened by the filter:
nl: Bestellingen uit de volgende landen worden gecontroleerd door de filter:

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Original price was: %s.
nl: Oorspronkelijke prijs was: %s.

en: Other
nl: Anders

en: Other adjustments
nl: Overige wijzigingen

en: Other documents
nl: Andere documenten

en: Otherwise, use the forms on the next screen to submit evidence that the subscription was still active and that the customer was aware of, and did not follow, your cancellation procedure.
nl: Maak anders gebruik van de formulieren op het volgende scherm om bewijs in te dienen dat het abonnement nog actief was en dat de klant zich bewust was van je annuleringsprocedure, maar deze niet heeft opgevolgd.

en: Our records indicate that the customer and legitimate cardholder, %1$s, ordered %2$s on %3$s.
nl: Uit onze gegevens blijkt dat de klant en de legitieme kaarthouder, %1$s, %2$s heeft besteld op %3$s.

en: Our records indicate that the customer, %1$s, ordered %2$s on %3$s and received it on %4$s.
nl: Uit onze gegevens blijkt dat de klant, %1$s, %2$s heeft besteld op %3$s en het heeft ontvangen op %4$s.

en: Our records indicate that the customer, %1$s, ordered %2$s on %3$s. The product matched the description provided at the time of sale, and we did not receive any indication from the customer that it was defective or not as described.
nl: Uit onze gegevens blijkt dat de klant, %1$s, %2$s heeft besteld op %3$s. Het product kwam overeen met de beschrijving op het moment van verkoop. We hebben geen enkele aanwijzing van de klant ontvangen dat het defect was of niet zoals beschreven.

en: Our records indicate that the customer, %1$s, subscribed to %2$s and was billed according to the terms accepted at the time of signup. The customer's account remained active and no cancellation was recorded prior to the billing date.
nl: Uit onze gegevens blijkt dat de klant, %1$s, zich heeft geabonneerd op %2$s en is gefactureerd volgens de voorwaarden die zijn geaccepteerd op het moment van aanmelding. Het account van de klant bleef actief en er werd geen annulering geregistreerd voorafgaand aan de factuurdatum.

en: Our records indicate that the customer, %1$s, was refunded on %2$s for the amount of %3$s. The refund was processed through our payment provider and should be visible on the customer's statement within 7 - 10 business days.
nl: Uit onze gegevens blijkt dat de klant, %1$s, is terugbetaald op %2$s voor het bedrag van %3$s. De terugbetaling is verwerkt via onze betaalprovider en moet binnen 7-10 werkdagen zichtbaar zijn op het afschrift van de klant.

en: Our records indicate that this charge was a duplicate of a previous transaction. A refund has already been issued to the customer on %1$s for the amount of %2$s. This refund should be visible on the customer's statement within 7 - 10 business days.
nl: Uit onze gegevens blijkt dat deze kosten een duplicaat waren van een eerdere transactie. Er is reeds een terugbetaling verstrekt aan de klant op %1$s voor het bedrag van %2$s. Deze terugbetaling moet binnen 7-10 werkdagen zichtbaar zijn op het afschrift van de klant.

en: Our records show that the customer placed two distinct orders: %1$s and %2$s. Both transactions were legitimate, fulfilled independently, and are not duplicates.
nl: Uit onze gegevens blijkt dat de klant twee afzonderlijke bestellingen heeft geplaatst: %1$s en %2$s. Beide transacties waren legitiem, werden onafhankelijk uitgevoerd en zijn geen duplicaten.

en: Outline
nl: Omtrek

en: Override the default {{privacyLink}}privacy policy{{/privacyLink}} and {{termsLink}}terms of service{{/termsLink}}, or add custom text to WooPay checkout. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
nl: Vervang het standaard {{privacyLink}}privacybeleid{{/privacyLink}} en de {{termsLink}}servicevoorwaarden{{/termsLink}} of voeg aangepaste tekst toe bij WooPay-betalingen. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}.

en: Overview
nl: Overzicht

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner email
nl: E-mailadres eigenaar

en: PHONE
nl: TELEFOON

en: PL VAT
nl: PL btw

en: PRODUCT DESCRIPTION
nl: PRODUCTBESCHRIJVING

en: PRODUCT OR SERVICE DESCRIPTION
nl: PRODUCT- OF DIENSTBESCHRIJVING

en: PRODUCT OR SERVICE TYPE
nl: PRODUCT- OF DIENSTTYPE

en: PRODUCT TYPE
nl: PRODUCTTYPE

en: PT VAT
nl: PT btw

en: Page number to return (1-indexed).
nl: Paginanummer om te retourneeren (1-geïndexeerd).

en: Page number.
nl: Paginanummer.

en: Page size.
nl: Paginagrootte.

en: Paid
nl: Betaald

en: Paid Currency
nl: Betaalde valuta

en: Paid in Full
nl: Volledig betaald

en: Paid off: %s
nl: Afbetaald: %s

en: Paid with
nl: Betaald met

en: Partial refund
nl: Gedeeltelijke terugbetaling

en: Passed
nl: Ok

en: Past month
nl: Afgelopen maand

en: Past week
nl: Afgelopen week

en: Pay out %s now
nl: Betaal nu %s uit

en: Pay with
nl: Betalen met

en: Pay with your Amazon account.
nl: Betaal met je Amazon-account.

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment Gateway
nl: Betaalmethode

en: Payment ID
nl: Betalings-ID

en: Payment Method
nl: Betalingsmethode

en: Payment activation through our financial partner requires HTTPS and cannot be completed.
nl: Betalingsactivatie via onze financiële partner vereist HTTPS en kan niet worden voltooid.

en: Payment authentication requested email
nl: E-mail met verzoek om betaling goed te keuren

en: Payment authentication requested emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment fails because the transaction requires an SCA verification, the customer is requested to authenticate the payment, and a retry rule has been applied to notify the customer again within a certain time period.
nl: E-mails waarin wordt gevraagd de betaling te verifiëren worden naar de betreffende ontvanger(s) verzonden indien een automatische poging om een betaling voor een abonnementverlenging te verwerken, mislukt. Voor de transactie is namelijk een SCA-verificatie vereist. De klant wordt gevraagd de betaling goed te keuren en er is een opnieuw proberen-regel van toepassing om binnen een bepaalde tijd de klant opnieuw op de hoogte te stellen.

en: Payment authorization has <strong>expired</strong> (<a>%1$s</a>).
nl: Betalingsautorisatie is <strong>verlopen</strong> (<a>%1$s</a>).

en: Payment authorization needed for renewal of order {order_number}
nl: Goedkeuring van betaling vereist voor de verlenging van bestelling {order_number}

en: Payment authorization needed for renewal of {site_title} order {order_number}
nl: Goedkeuring van betaling vereist voor de verlenging van {site_title} bestelling {order_numer}

en: Payment authorization was successfully <strong>cancelled</strong> (<a>%1$s</a>).
nl: Betalingsautorisatie is <strong>geannuleerd</strong> (<a>%1$s</a>).

en: Payment authorized
nl: Betaling geautoriseerd

en: Payment blocked
nl: Betaling geblokkeerd

en: Payment cancel failed to complete with the following message: %s
nl: Annulering van betaling mislukt met de volgende melding: %s

en: Payment cannot be canceled for partially or fully refunded orders.
nl: De betaling kan niet worden geannuleerd voor deels of volledige terugbetaalde bestellingen.

en: Payment cannot be captured for partially or fully refunded orders.
nl: Betaling kan niet worden geregistreerd voor deels of volledige terugbetaalde bestellingen.

en: Payment cannot be processed for partially or fully refunded orders.
nl: De betaling kan niet worden verwerkt voor deels of volledige terugbetaalde bestellingen.

en: Payment capture failed to complete with the following message: %s
nl: Registratie van betaling mislukt met de volgende melding: %s

en: Payment details
nl: Betalingsgegevens

en: Payment details not loaded
nl: Betaalgegevens niet geladen

en: Payment dispute and fees have been deducted from your next payout
nl: Betalingsgeschil en kosten zijn van je volgende uitbetaling afgetrokken

en: Payment dispute funds have been reinstated
nl: Geld betalingsgeschil is teruggeboekt

en: Payment dispute has been updated
nl: Betaling aangevochten

en: Payment disputed
nl: Betaling aangevochten

en: Payment disputed as %s.
nl: Betaling aangevochten als %s.

en: Payment failed
nl: Betaling mislukt

en: Payment failure refund
nl: Terugbetaalfout

en: Payment for order #%s canceled successfully.
nl: Betaling voor bestelling %s is geannuleerd.

en: Payment for order #%s captured successfully.
nl: Betaling voor bestelling %s is vastgelegd.

en: Payment for the order failed with the following message: "%1$s" and failure code <code>%2$s</code>
nl: De betaling van de bestelling is mislukt met de volgende melding: '%1$s' en foutcode <code>%2$s</code>

en: Payment has been disputed for %1$s with reason "%2$s". <a>Response due by %3$s</a>.
nl: Betaling is aangevochten voor %1$s met als reden '%2$s'. <a>Reactie verwacht voor %3$s</a>.

en: Payment inquiry has been closed with status %1$s. See <a>payment status</a> for more details.
nl: Betalingsonderzoek is gesloten met de status %1$s. Ga naar <a>betalingsstatus</a> voor meer informatie.

en: Payment instructions
nl: Betalingsinstructies

en: Payment method
nl: Betalingsmethode

en: Payment method IDs that should be enabled. Other methods will be disabled.
nl: Betaalmethode-ID's die moeten worden ingeschakeld. Overige methoden worden uitgeschakeld.

en: Payment method is changed to: <strong>Credit card ending in %1$s</strong>.
nl: Betaalmethode is gewijzigd naar: <strong>Creditcard die eindigt op %1$s</strong>.

en: Payment method is changed to: <strong>Link ending in %1$s</strong>.
nl: Betaalmethode is gewijzigd naar: <strong>Link die eindigt op %1$s</strong>.

en: Payment method successfully added.
nl: Betaalmethode succesvol toegevoegd.

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
nl: Betaalmethode bijgewerkt voor al je huidige abonnementen.

en: Payment method updated.
nl: Betaalmethode bijgewerkt.

en: Payment methods
nl: Betaalmethodes

en: Payment methods that need %s:
nl: Betaalmethodes die %s nodig hebben:

en: Payment refund
nl: Terugbetaling

en: Payment request buttons
nl: Betaalaanvraagknoppen

en: Payment status changed to <strong>%s</strong>.
nl: Betaalstatus gewijzigd naar <strong>%s</strong>.

en: Payment succeeded, but a downstream error occurred during post-payment processing: %s. Order status preserved.
nl: Betaling gelukt, maar er is een downstream-fout opgetreden tijdens het verwerken van de betaling: %s. Bestelstatus behouden.

en: Payment was approved by <a>%s</a>
nl: Deze betaling is goedgekeurd door <a>%s</a>

en: Payment was blocked by <a>%s</a>
nl: Deze betaling is geblokkeerd door <a>%s</a>

en: Payment was screened by your fraud filters and blocked.
nl: Deze betaling is gecontroleerd door je fraudefilter en geblokkeerd.

en: Payment was screened by your fraud filters and placed in review.
nl: Deze betaling is gecontroleerd door je fraudefilter en als te beoordelen aangemerkt.

en: Payments
nl: Betalingen

en: Payments accepted on checkout
nl: Betalingen geaccepteerd bij afrekenen

en: Payments and payouts are disabled for this account until missing business information is updated.
nl: Betalingen en uitbetalingen zijn uitgeschakeld voor dit account tot de ontbrekende bedrijfsgegevens zijn bijgewerkt.

en: Payments and payouts are disabled for this account until missing information is updated. Please update the following information in the Stripe dashboard.
nl: Betalingen en uitbetalingen zijn uitgeschakeld voor dit account tot de ontbrekende gegevens zijn bijgewerkt. Werk de volgende informatie bij op het Stripe-dashboard.

en: Payments and payouts are disabled for this account until setup is completed.
nl: Betalingen en uitbetalingen zijn uitgeschakeld voor dit account tot de instelling is voltooid.

en: Payments and payouts are disabled until account setup is completed. If you are experiencing problems completing account setup, or need to change the email/country associated with your account, you can reset your account and start from the beginning.
nl: Betalingen en uitbetalingen zijn uitgeschakeld voor dit account tot de instelling is voltooid. Als je problemen ervaart bij het voltooien van de accountinstelling of als je het e-mailadres/land dat gekoppeld is aan je account wilt wijzigen, dan kan je jouw account resetten en opnieuw beginnen.

en: Payments capture
nl: Betalingen registreren

en: Payments made simple — including %s, a new express checkout feature.
nl: Betalingen vereenvoudigd: inclusief %s, een nieuwe snelle manier van afrekenen.

en: Payments that have been blocked by a risk filter will appear under the blocked tab in {{strong}}Payments > Transactions{{/strong}}. We'll let you know why each payment was blocked so you can determine if you need to adjust your risk filters.
nl: Betalingen die door een risicofilter worden gemarkeerd, verschijnen onder {{strong}}Betalingen > Transacties{{/strong}}. We'll let you know why each payment was blocked so you can determine if you need to adjust your risk filters.

en: Payments will be {{blocked}}blocked{{/blocked}} if:
nl: Betalingen worden {{blocked}}geblokkeerd{{/blocked}} als:

en: Payments {{strong}}must be captured on the order details screen within 7 days of authorization{{/strong}}, otherwise the authorization and order will be canceled.
nl: Betalingen {{strong}}moeten binnen zeven dagen na autorisatie worden geregistreerd op het scherm met bestelgegevens{{/strong}}, anders worden de autorisatie en bestelling geannuleerd.

en: Payout
nl: Uitbetaling

en: Payout Currency
nl: Uitbetalingsvaluta

en: Payout ID
nl: Uitbetalings-ID

en: Payout amount
nl: Uitbetalingsbedrag

en: Payout bank account
nl: Uitbetalingsbankrekening

en: Payout currency
nl: Uitbetalingsvaluta

en: Payout date
nl: Uitbetalingsdatum

en: Payout details
nl: Uitbetalingsgegevens

en: Payout fees
nl: Uitbetalingskosten

en: Payout history
nl: Uitbetalingsgeschiedenis

en: Payout overview
nl: Uitbetalingsoverzicht

en: Payout schedule
nl: Planning uitbetaling

en: Payout scheduling becomes available after the standard 7-day waiting period for new accounts is complete. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Uitbetalingen inplannen komt beschikbaar nadat de standaard wachtperiode van 7 dagen voor nieuwe accounts is voltooid. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: Payout scheduling is currently unavailable for your store. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Uitbetalingen inplannen is momenteel niet beschikbaar voor je winkel. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: Payout status
nl: Uitbetalingsstatus

en: Payout transactions
nl: Uitbetalingstransacties

en: Payouts
nl: Uitbetalingen

en: Payouts are currently paused because a recent payout failed. Please {{updateLink/}}.
nl: Uitbetalingen zijn momenteel gepauzeerd omdat een recente uitbetaling is mislukt. {{updateLink/}} alsjeblieft.

en: Payouts are currently paused because a recent payout failed. Please {{updateLink}}update your bank account details{{/updateLink}}.
nl: Uitbetalingen zijn momenteel uitgeschakeld omdat een recente uitbetaling is mislukt. {{updateLink}}Werk je bankrekeninggegevens bij{{/updateLink}}.

en: Payouts are paused while your available funds balance remains below %s. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Uitbetalingen zijn gepauzeerd zolang je beschikbare saldo onder %s blijft. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: Payouts match <select /> filters
nl: Uitbetalingen komen overeen met <select /> filters

en: Payouts match {{select /}} filters
nl: Uitbetalingen komen overeen met {{select /}} filters

en: Payouts may be interrupted while your %s balance remains negative. {{whyLink}}Why?{{/whyLink}}
nl: Uitbetalingen kunnen worden onderbroken terwijl je %s-balans negatief blijft. {{whyLink}}Waarom?{{/whyLink}}

en: Payouts scheduled on a weekend will be sent on the next business day.
nl: Uitbetalingen die gepland zijn in het weekend zullen de volgende werkdag worden verzonden.

en: Payouts that fall on a holiday will initiate on the next business day.
nl: Uitbetalingen die op een feestdag vallen zullen de volgende werkdag worden gestart.

en: Payouts will occur every business day.
nl: Uitbetalingen vinden elke werkdag plaats.

en: Payouts:
nl: Uitbetalingen:

en: Pending
nl: In behandeling

en: Pending verification
nl: In afwachting van verificatie

en: Personal Identification Number
nl: Persoonlijk identificatienummer

en: Phone number associated with the billing details.
nl: Telefoonnummer gekoppeld aan de factuurgegevens.

en: Photos showing the item's condition prior to shipping.
nl: Foto's van de staat van het artikel voorafgaand aan verzending.

en: Physical products
nl: Fysieke producten

en: Place in review if the AVS verification fails
nl: Markeren als te beoordelen als de AVS-verificatie mislukt

en: Place in review if the country resolved from customer IP is not listed in your selling countries
nl: Aanmerken als te beoordelen als het land dat voortkomt uit het IP-adres van de klant niet een van jouw verkooplanden is

en: Place in review if the items count is not in your defined range
nl: Aanmerken als te beoordelen als het aantal artikelen niet binnen jouw vastgestelde bereik ligt

en: Place in review if the order originates from a country different from the shipping address country
nl: Aanmerken als te beoordelen als de bestelling uit een ander land komt dan aangegeven in het verzendadres

en: Place in review if the purchase price is not in your defined range
nl: Aanmerken als te beoordelen als de aankoopprijs niet binnen jouw vastgestelde bereik ligt

en: Place in review if the shipping address country differs from the billing address country
nl: Aanmerken als te beoordelen als het land van het verzendadres anders is dan het land van het factuuradres

en: Place order
nl: Bestelling plaatsen

en: Please <b>complete your %1$s setup</b> to continue using it.
nl: <b>Voltooi je %1$s-installatie</b> om hem te kunnen blijven gebruiken.

en: Please <b>complete your %1$s setup</b> to process payments.
nl: Rond <b>je %1$sconfiguratie</b> af om betalingen te verwerken.

en: Please <b>complete your %1$s setup</b> to process transactions.
nl: Rond <b>je %1$sconfiguratie</b> af om transacties te verwerken.

en: Please check the <a>logs</a> for more details on this issue. Debug log must be enabled under <strong>Advanced settings</strong> to see recorded logs.
nl: Controleer de <a>logs</a> voor meer informatie over dit probleem. Debug-log moet ingeschakeld zijn om geregistreerde logs te bekijken. Dit vind je onder <strong>Geavanceerde instellingen</strong>.

en: Please ensure all prefilled information is correct and complete any missing details.
nl: Controleer of alle vooraf ingevulde gegevens correct zijn en vul gegevens die ontbreken in.

en: Please ensure the product or service type and description have been entered accurately.
nl: Zorg dat het product- of diensttype en de beschrijving juist zijn ingevoerd.

en: Please ensure the product type and description have been entered accurately.
nl: Zorg ervoor dat het producttype en de beschrijving juist zijn ingevoerd.

en: Please enter a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Please enter a valid mobile phone number.
nl: Voer een geldig mobiele telefoonnummer in.

en: Please enter a valid number
nl: Vul een geldig nummer in

en: Please enter a valid phone number.
nl: Vul een geldig telefoonnummer in.

en: Please enter any relevant details here.
nl: Voer hier relevante gegevens in.

en: Please fill out all required fields
nl: Vul alle vereiste velden in

en: Please provide a business type
nl: Geef een bedrijfstype op

en: Please provide a country
nl: Geef een land op

en: Please provide a response
nl: Geef een antwoord op

en: Please provide a type of goods or services
nl: Geef een type goederen of service op

en: Please resolve the dispute on this order of %1$s labeled '%2$s' by %3$s.
nl: Los vóór %3$s het geschil over deze bestelling van %1$s met het label '%2$s' op.

en: Please resolve the inquiry on this order of %1$s labeled '%2$s' by %3$s.
nl: Los vóór %3$s het geschil over deze bestelling van %1$s met het label '%2$s' op.

en: Please resolve the inquiry on this order of %1$s with reason '%2$s'.
nl: Los het geschil over deze bestelling van %1$s vanwege '%2$s' op.

en: Please respond before %1$s.
nl: Reageer vóór %1$s.

en: Please see this document for more information
nl: Bekijk deze documentatie voor meer informatie

en: Please select a customer first
nl: Selecteer eerst een klant

en: Please select a payment method
nl: Selecteer een betaalmethode

en: Please select your product options before proceeding.
nl: Selecteer je productopties voordat je verdergaat.

en: Please share a few more details
nl: Deel nog een aantal gegevens met ons

en: Please take action
nl: Onderneem actie

en: Please type only valid emails
nl: Vul alleen geldige e-mailadressen in

en: Please wait until file upload is finished
nl: Wacht tot de bestandupload voltooid is

en: Poland
nl: Polen

en: Postal code check
nl: Postcodecontrole

en: Postal code of the billing address.
nl: Postcode van het factuuradres.

en: Pound sterling
nl: Pond sterling

en: Powered by WooCommerce
nl: Mogelijk gemaakt door WooCommerce

en: Preferred Locale
nl: Taalgebied van voorkeur

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview canceled authorization fix (Dry Run)
nl: Voorbeeld geannuleerde autorisatieoplossing (Testrun)

en: Preview cover letter
nl: Begeleidende brief weergeven

en: Preview of checkout
nl: Voorbeeldweergave van kassa

en: Preview what orders would be affected by the canceled authorization fix without making any changes. Results are logged to WooCommerce > Status > Logs.
nl: Bekijk een voorbeeld van welke bestellingen worden beïnvloed door de geannuleerde autorisatie-oplossing zonder wijzigingen aan te brengen. Resultaten zijn gelogd op WooCommerce > Status > Logbestanden.

en: Previous month
nl: Vorige maand

en: Previous year
nl: Vorig jaar

en: Price ID is required
nl: Prijs-ID is verplicht

en: Price range: %1$s through %2$s
nl: Prijsklasse: %1$s tot %2$s

en: Price rendering mode
nl: Prijsweergavemodus

en: Price rounding
nl: Prijsafronding

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print Cover Letter
nl: Begeleidende brief afdrukken

en: Print and Export are available once the Balance report finishes loading.
nl: Afdrukken en exporteren zijn beschikbaar zodra het saldorapport is geladen.

en: Print and Export are unavailable when the selected range has no Balance activity.
nl: Afdrukken en exporteren zijn niet beschikbaar wanneer het geselecteerde bereik geen saldo-activiteit heeft.

en: Print and Export are unavailable while the Balance report is unavailable.
nl: Afdrukken en exporteren zijn niet beschikbaar terwijl het saldorapport niet beschikbaar is.

en: Prior undisputed transaction history
nl: Eerdere onbetwiste transactiegeschiedenis

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: Processing fee
nl: Verwerkingskosten

en: Product ID is required
nl: Product-ID is verplicht

en: Product details
nl: Productgegevens

en: Product not received
nl: Product niet ontvangen

en: Product or service details
nl: Product- of dienstgegevens

en: Product unacceptable
nl: Product onaanvaardbaar

en: Promote my store
nl: Mijn winkel promoten

en: Promotion activated successfully!
nl: Promotie geactiveerd!

en: Promotion details
nl: Promotiegegevens

en: Promotion dismissed.
nl: Promotie afgewezen.

en: Proof of acceptance
nl: Bewijs van acceptatie

en: Proof of active subscription
nl: Bewijs van actief abonnement

en: Proof of delivered service
nl: Bewijs van geleverde dienst

en: Proof of delivery
nl: Bewijs van levering

en: Proof of past undisputed transactions from the same customer, with matching billing and device details.
nl: Bewijs van eerdere onbetwiste transacties van dezelfde klant, met overeenkomende factuur- en apparaatgegevens.

en: Proof of service completion
nl: Bewijs van voltooiing van service

en: Proof of service delivered
nl: Bewijs van service geleverd

en: Proof of shipping
nl: Bewijs van verzending

en: Proof the customer signed for the product or agreed to terms.
nl: Bewijs dat de klant heeft getekend voor het product of akkoord is gegaan met de voorwaarden.

en: Proof the product was delivered (e.g. signed delivery confirmation).
nl: Bewijs dat het product is geleverd (bijv. ondertekende leveringsbevestiging).

en: Proof the service was provided to the customer.
nl: Bewijs dat de service aan de klant is geleverd.

en: Prove that the customer received a physical product or offline service, or made use of a digital product or online service. This must have occurred prior to the date the dispute was initiated.
nl: Lever bewijs dat de klant een fysiek product of offline service heeft ontvangen of gebruik heeft gemaakt van een digitaal product of online service. Dit moet hebben plaatsgevonden voorafgaand aan de datum waarop het geschil is gestart.

en: Prove that the subscription was still active and that the customer was aware of, and did not follow, your cancellation procedure.
nl: Je moet bewijzen dat het abonnement nog actief was en dat de klant zich bewust was van je annuleringsprocedure, maar deze niet heeft opgevolgd.

en: Provide a few business details
nl: Geef een paar bedrijfsgegevens op

en: Provide additional details about your business so you can begin accepting real payments. %1$sLearn more%2$s
nl: Geef extra informatie op over je bedrijf, zodat je betalingen kan blijven aannemen. %1$sMeer informatie%2$s

en: Provide adequate payment and order details so that a legitimate customer recognizes it, or proves to the card issuer that their cardholder authorized the transaction.
nl: Geef voldoende betalings- en bestelgegevens op, zodat een legitieme klant deze herkent of aan de uitgever van de kaart kan bewijzen dat de kaarthouder de transactie heeft geautoriseerd.

en: Provide an email address where you would like to receive communications about your WooPayments account.
nl: Geef een e-mailadres op waarop je berichten over je WooPayments-account wilt ontvangen.

en: Provide contact information where customers can reach you for support.
nl: Zorg ervoor dat je contactinformatie beschikbaar is zodat klanten je kunnen bereiken voor ondersteuning.

en: Provides a standard level of filtering that's suitable for most business.
nl: Biedt een standaard filterniveau dat geschikt is voor de meeste bedrijven.

en: Provides a standard level of filtering that's suitable for most businesses.
nl: Biedt een standaard filterniveau dat geschikt is voor de meeste bedrijven.

en: Provides basic anti-fraud protection only.
nl: Beschikt alleen over standaard fraudebescherming.

en: Provides the base level of platform protection.
nl: Biedt het basisniveau van platformbescherming.

en: Publish a clear refund policy
nl: Publiceer een duidelijk restitutiebeleid

en: Publish a refund policy so customers can resolve issues with you before filing a dispute.
nl: Publiceer een restitutiebeleid zodat klanten problemen met je kunnen oplossen voordat ze een geschil indienen.

en: Purchase Price Threshold
nl: Drempelwaarde aankoopprijzen

en: Quick check-in?
nl: Snel inchecken?

en: RO VAT
nl: RO btw

en: Reach 500 million customers and over 20 million businesses across the European Union.
nl: Bereik 500 miljoen klanten en meer dan 20 miljoen bedrijven in de Europese Unie.

en: Reach out to the customer to check if they're returning the item(s).
nl: Neem contact op met de klant om te controleren of ze het/de artikel(en) retourneren.

en: Read more
nl: Lees verder

en: Reader ID
nl: Lezer-id

en: Reader costs
nl: Kosten reader

en: Reader fee
nl: Readertoeslag

en: Reader id
nl: Reader-id

en: Readers details not loaded
nl: Gegevens van reader niet gevonden

en: Ready for your first sale on {site_title}?
nl: Klaar voor je eerste verkoop op {site_title}?

en: Reason
nl: Reden

en: Reason: %s
nl: Reden: %s

en: Receipt or message sent to the customer for the charge.
nl: Elke kwitantie of elk bericht dat naar de klant is verzonden voor de kosten.

en: Receipt(s) for any other order(s) from this customer.
nl: Betalingsbewijs/betalingsbewijzen voor alle andere bestelling(en) van deze klant.

en: Receipts tend to strengthen evidence packages across most dispute types, even when you win without one.
nl: Kwitanties hebben de neiging om bewijspakketten te versterken in de meeste geschiltypen, zelfs als je zonder wint.

en: Receive important notifications about your WooPayments account.
nl: Ontvang belangrijke meldingen over je WooPayments-account.

en: Recognizable statement descriptor
nl: Herkenbare beschrijving afschrift

en: Recommended currencies
nl: Aanbevolen valuta

en: Recommended documents
nl: Aanbevolen documenten

en: Recommended for dark or colored backgrounds with high contrast.
nl: Aanbevolen voor donkere of gekleurde achtergronden met hoog contrast.

en: Recommended for white or light-colored backgrounds with high contrast.
nl: Aanbevolen voor lichte of lichtgekleurde achtergronden met hoog contrast.

en: Recommended for white or light-colored backgrounds with insufficient contrast.
nl: Aanbevolen voor witte of lichtgekleurde achtergronden met onvoldoende contrast.

en: Reconnect
nl: Opnieuw verbinding maken

en: Reconnect %s
nl: Opnieuw verbinding maken%s

en: Records showing no cancellation attempt or request was made before the charge, such as account activity, subscription status, or communication history.
nl: Records die aangeven dat er geen annuleringspoging of -aanvraag is gedaan voordat de kosten in rekening zijn gebracht, zoals accountactiviteit, abonnementsstatus of communicatiegeschiedenis.

en: Records showing the event, reservation, or service was completed help defend service-based disputes.
nl: Records die aantonen dat de gebeurtenis, reservering of service is voltooid, helpen bij het verdedigen van op service gebaseerde geschillen.

en: Recovered missing subscription payment method token from the parent order.
nl: Ontbrekende betaalmethode voor abonnement-token van de bovenliggende bestelling hersteld.

en: Recurring payments
nl: Herhaaldelijke betalingen

en: Recurring total
nl: Terugkerend totaal

en: Red shield outline
nl: Omtrek rood schild

en: Redirecting…
nl: Omleiden…

en: Reduce cart abandonment and create a frictionless checkout experience with Link by Stripe. Link autofills your customer’s payment and shipping details, so they can check out in just six seconds with the Link optimized experience.
nl: Zorg dat minder mensen hun winkelwagen verlaten en creëer een soepele afrekenervaring met Link van Stripe. Link vult de betaal- en verzendgegevens van de klant automatisch in, zodat de klant in slechts zes seconden kan afrekenen met de geoptimaliseerde ervaring van Link.

en: Reduce the converted price for a specific amount. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Verminder de omgerekende prijs voor een bepaald bedrag. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: Reference
nl: Referentie

en: Refresh
nl: Verversen

en: Refund
nl: Terugbetaling

en: Refund %s
nl: Restitutie %s

en: Refund a charge
nl: Een toeslag terugbetalen

en: Refund failure
nl: Terugbetaalfout

en: Refund failures
nl: Terugbetaalfout

en: Refund fee
nl: Terugbetalingsbedrag

en: Refund has been issued
nl: Terugbetaling is verstrekt

en: Refund in full
nl: Bestelling volledig terugbetalen

en: Refund of %1$s <strong>failed</strong> due to insufficient funds in your WooPayments balance.
nl: Terugbetaling van %1$s <strong>mislukt</strong> vanwege onvoldoende saldo op WooPayments rekening.

en: Refund of %s <strong>failed</strong> due to insufficient funds in your WooPayments balance. To prevent delays in refunding customers, please consider adding funds to your Future Refunds or Disputes (FROD) balance. <a>Learn more</a>.
nl: Terugbetaling van %s <strong>mislukt</strong> vanwege onvoldoende saldo op WooPayments rekening. Om vertragingen bij het terugbetalen van klanten te voorkomen, voeg saldo toe aan je FROD-rekening (Future Refunds or Disputes). <a>Meer informatie</a>.

en: Refund order in full
nl: Bestelling volledig terugbetalen

en: Refund policy
nl: Restitutiebeleid

en: Refund policy page published
nl: Pagina Terugbetalingsbeleid gepubliceerd

en: Refund receipt
nl: Terugbetalingsbewijs

en: Refund status
nl: Status terugbetaling

en: Refund transaction
nl: Teruggave transactie

en: Refund was not owed
nl: Terugbetaling was niet verschuldigd

en: Refunded
nl: Terugbetaald

en: Refunded payment #%s.
nl: Betaling %s terugbetaald.

en: Refunding manually requires reimbursing your customer offline via cash, check, etc. The refund amounts entered here will only be used to balance your analytics.
nl: Voor handmatige terugbetaling is het vereist dat je je klant offline terugbetaalt, zoals contant, per cheque enz. Het terugbetalingsbedrag dat hier wordt ingevoerd, wordt alleen gebruikt om je analyses in evenwicht te brengen.

en: Refunds
nl: Terugbetalingen

en: Refunds and order editing are disabled during an active dispute.
nl: Teruggaves en het bewerken van bestellingen worden uitgeschakeld tijdens een actief geschil.

en: Refunds and order editing are disabled during disputes.
nl: Teruggaves en het bewerken van bestellingen zijn uitgeschakeld tijdens een geschil.

en: Refunds and order editing have been disabled as a result of a lost dispute.
nl: Teruggaves en het bewerken van bestellingen zijn uitgeschakeld vanwege een verloren geschil.

en: Rejected
nl: Afgewezen

en: Relevant correspondence tends to help across dispute types where the conversation supports your position.
nl: Relevante correspondentie heeft de neiging om te helpen bij verschillende soorten geschillen waarbij het gesprek je positie ondersteunt.

en: Reload
nl: Opnieuw laden

en: Reload report
nl: Rapport herladen

en: Remediation has already been completed.
nl: Herstel is al voltooid.

en: Remediation has been scheduled and will run in the background. You can monitor progress in the Action Scheduler.
nl: Herstel is gepland en wordt op de achtergrond uitgevoerd. Je kunt de voortgang bijhouden in de Action Scheduler.

en: Remediation is already in progress. Check the Action Scheduler for status.
nl: Herstel is al bezig. Controleer de status van de Action Scheduler.

en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove %1$s
nl: %1$s verwijderen

en: Remove %1$s as an enabled currency
nl: %1$s verwijderen als ingeschakelde valuta

en: Remove customer currency filter
nl: Filter voor klantvaluta verwijderen

en: Remove dispute date filter
nl: Verwijder een filter voor de geschildatum

en: Remove dispute status filter
nl: Filter geschilstatus verwijderen

en: Remove document date filter
nl: Verwijder een filter voor de documentdatum

en: Remove document type filter
nl: Filter voor documenttype verwijderen

en: Remove file
nl: Bestand verwijderen

en: Remove loan filter
nl: Filter voor lening verwijderen

en: Remove payment method filter
nl: Betaalmethodefilter verwijderen

en: Remove payout date filter
nl: Verwijder uitbetalingsdatumfilter

en: Remove payout status filter
nl: Verwijder uitbetalingsstatusfilter

en: Remove transaction Risk Level filter
nl: Verwijder een risiconiveaufilter voor de transactie

en: Remove transaction customer country filter
nl: Filter voor land klant van transactie verwijderen

en: Remove transaction customer currency filter
nl: Filter voor klantvaluta van transactie verwijderen

en: Remove transaction date filter
nl: Verwijder een filter voor de transactiedatum

en: Remove transaction device type filter
nl: Verwijder een filter voor het apparaattype voor transacties

en: Remove transaction sales channel filter
nl: Verwijder een filter voor het transactieverkoopkanaal

en: Remove transaction type filter
nl: Verwijder een filter voor het transactietype

en: Repaid this period
nl: Deze periode terugbetaald

en: Repaid this period (until %s)
nl: Deze periode terugbetaald (tot %s)

en: Repaid this period placeholder
nl: Placeholder deze periode terugbetaald

en: Replace
nl: Vervangen

en: Report feedback rating
nl: Feedbackbeoordeling rapporteren

en: Reports
nl: Rapporten

en: Request an instant payout
nl: Vraag een directe uitbetaling aan

en: Request for signature failed.
nl: Verzoek om handtekening mislukt.

en: Requested by customer
nl: Aangevraagd door klant

en: Required
nl: Verplicht

en: Required. A stable, caller-unique key so duplicate retries dedupe to the original refund instead of creating a second one. Reuse the exact same key when retrying the same logical refund.
nl: Vereist. Een stabiele, unieke sleutel voor de beller, zodat dubbele pogingen de oorspronkelijke terugbetaling herhalen in plaats van een tweede te maken. Hergebruik exact dezelfde sleutel wanneer je dezelfde logische terugbetaling opnieuw probeert.

en: Reservation or booking confirmation
nl: Reservering of boekingsbevestiging

en: Reset account
nl: Account resetten

en: Reset your test account
nl: Reset je testaccount

en: Respond
nl: Gereageerd

en: Respond By
nl: Gereageerd door

en: Respond by
nl: Gereageerd door

en: Respond now
nl: Nu reageren

en: Respond to %1$d active disputes for a total of %2$s
nl: Reageer op %1$d actieve geschillen voor in totaal %2$s

en: Respond to %d active disputes
nl: Reageer op %d actieve geschillen voor in totaal

en: Respond to %d active disputes for a total of %s
nl: Reageer op %d actieve geschillen voor in totaal %s

en: Respond to a dispute for %s
nl: Reageer op een geschil vóór %s

en: Respond to a dispute for %s – Last day
nl: Reageer op een geschil vóór %s - Laatste dag

en: Respond today
nl: Reageer vandaag voor

en: Respond today by %s
nl: Reageer vandaag voor %s

en: Respond when the inquiry becomes a dispute
nl: Reageer wanneer de aanvraag een geschil wordt

en: Response needed
nl: Reactie vereist

en: Return a per-currency overview of upcoming and recent payouts (Stripe deposits). Answers 'when is my next payout and how much?'.
nl: Retourneer een overzicht per valuta van aankomende en recente uitbetalingen (Stripe-aanbetalingen). Antwoordt 'wanneer is mijn volgende uitbetaling en hoeveel?'

en: Return aggregate counts and total authorized amount for pending authorizations. Answers 'how much money is held in uncaptured authorizations?'.
nl: Retourneer geaggregeerde aantallen en totaal toegestaan bedrag voor autorisaties in behandeling. Antwoordt 'hoeveel geld wordt vastgehouden in niet-vastgelegde autorisaties?'

en: Return aggregate counts and totals for a transactions filter. Answers 'how many transactions / how much volume in this window?' without paging the list.
nl: Geaggregeerde aantallen en totalen retourneren voor een transactiefilter. Antwoordt 'hoeveel transacties / hoeveel volume in dit venster?' zonder de lijst op te roepen.

en: Return aggregate counts and totals of payouts by status and currency. Answers 'how many payouts have I received this month?'.
nl: Retourneer geaggregeerde aantallen en totalen van uitbetalingen per status en valuta. Antwoordt 'hoeveel uitbetalingen heb ik deze maand ontvangen?'

en: Return aggregate counts of disputes by status. Answers 'how many disputes are pending response right now?'.
nl: Retourneer geaggregeerd aantal geschillen per status. Antwoordt 'hoeveel geschillen zijn op dit moment in afwachting van een antwoord?'

en: Return aggregate processing-fee totals (count, fees, net) over a date range. Answers 'how much did I pay in fees this period?'.
nl: Retourneer het totale bedrag van de totale verwerkingskosten (aantal, kosten, netto) over een datumbereik. Antwoorden 'hoeveel heb ik in deze periode betaald?'

en: Return the balance summary (charges, refunds, disputes, fees, payouts, ending balance) for a currency over a date range.
nl: Geef het overzicht van het saldo (kosten, terugbetalingen, geschillen, kosten, uitbetalingen, eindsaldo) voor een valuta over een datumbereik.

en: Return the chronological event timeline for a payment intent (created → succeeded → refunded → disputed). Helps reconstruct what happened to one transaction. Takes `intention_id` (the same Stripe `pi_…` identifier accepted by `get-payment-intent` as `payment_intent_id` — both names exist because they mirror the underlying REST route parameters).
nl: Retourneer de chronologische gebeurtenistijdlijn voor een betaalpoging (aangemaakt → gelukt → terugbetaald → aangevochten). Helpt bij het reconstrueren van wat er met een transactie is gebeurd. Neemt `intention_id` (dezelfde Stripe `pi_…`-identifier geaccepteerd door `get-payment-intent` als `payment_intent_id` - beide namen bestaan omdat ze de onderliggende parameters van de REST-route weerspiegelen).

en: Return the merchant's WooPayments account state: onboarding status, country, store and customer currencies, KYC requirements, deadlines, and test/live mode flags.
nl: Retourneer de accountstatus van WooPayments van de verkoper: onboardingstatus, land, winkel- en klantvaluta, KYC-vereisten, deadlines en test-/livemodusvlaggen.

en: Return the merchant's active Stripe Capital loan summary. Answers 'how much do I still owe on my Capital loan and what is the daily repayment rate?'. Returns an empty shape if no loan is active.
nl: Retourneer het overzicht van de actieve Stripe Capital-lening van de verkoper. Antwoordt 'hoeveel ben ik nog verschuldigd over mijn Capital lening en wat is de dagelijkse aflossingskoers?'. Retourneert een lege vorm als er geen lening actief is.

en: Return to cart
nl: Terug naar winkelmand

en: Return to disputes
nl: Terug naar geschillen

en: Return to payments
nl: Terugkeren naar betalingen

en: Return tracking
nl: Tracking retourzending

en: Returned %s for the current page.
nl: %s geretourneerd voor de huidige pagina.

en: Review payment
nl: Betalingen controleren

en: Review statement descriptor
nl: Beoordeling beschrijving afschrift

en: Risk Level
nl: Risiconiveau

[ctx: Risk Level]
en: Is not
nl: Is niet

en: Risk evaluation
nl: Risico-evaluatie

en: Risk filtering is only available for orders processed using credit cards with %1$s. This order was processed with %2$s.
nl: Risicofilteren is alleen beschikbaar voor bestellingen die met een creditcard of met %1$s zijn verwerkt. Deze bestelling is verwerkt met %2$s.

en: Risk filtering is only available for orders processed using credit cards with %s.
nl: Risicofilteren is alleen beschikbaar voor bestellingen die met een creditcard of met %s zijn verwerkt.

en: Risk filtering through %s was not found on this order, it may have been created while filtering was not enabled.
nl: Risicofilteren via %s is niet gevonden voor deze bestelling. Deze is mogelijk gemaakt terwijl filteren niet was ingeschakeld.

en: Risk level
nl: Risiconiveau

en: Risk level of transaction
nl: Risiconiveau van transactie

en: Romania
nl: Roemenië

en: Rounding fix
nl: Afrondingscorrectie

en: Route param validation failed.
nl: Validatie routeparameters mislukt.

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Running...
nl: Uitvoeren …

en: SE VAT
nl: SE btw

en: SEPA Debit details for the payment method.
nl: SEPA Debit-gegevens voor de betaalmethode.

en: SEPA IBAN ending in %s
nl: SEPA IBAN die eindigt op %s

en: SHIPPING ADDRESS
nl: VERZENDADRES

en: SHIPPING CARRIER
nl: KOERIERSDIENST

en: SHIPPING DATE
nl: VERZENDDATUM

en: SI VAT
nl: SI btw

en: SK VAT
nl: SK btw

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: SUBTOTAL
nl: Subtotaal

en: Safe Mode
nl: Veilige modus

en: Safe Mode activated
nl: Veilige modus geactiveerd

en: Safe Mode has been deactivated and %s is fully functional.
nl: Veilige modus is gedeactiveerd en %s is volledig functioneel.

en: Sales channel
nl: Verkoopkanaal

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save for later
nl: Opslaan voor later

en: Save my info
nl: Mijn gegevens opslaan

en: Save payment information to my account for future purchases.
nl: Betaalgegevens opslaan in mijn account voor toekomstige aankopen.

en: Saved cards
nl: Bewaarde kaarten

en: Saved payment method
nl: Opgeslagen betaalmethode

en: Saving…
nl: Opslaan…

en: Screenshot or document showing where the customer agreed to or acknowledged the refund policy during checkout or on the receipt.
nl: Schermafbeelding of document dat laat zien waar de klant akkoord ging met of het restitutiebeleid bevestigde tijdens het afrekenen of op het betalingsbewijs.

en: Screenshots or documents showing the digital product or service was delivered and accessible to the customer.
nl: Schermafbeeldingen of documenten waaruit blijkt dat het digitale product of de digitale dienst is geleverd en toegankelijk is voor de klant.

en: Screenshots or documents showing the event or reservation details (date, location, description, and terms) and confirmation it occurred or remained valid as described.
nl: Schermafbeeldingen of documenten met de gebeurtenis- of reserveringsgegevens (datum, locatie, beschrijving en voorwaarden) en bevestiging dat het heeft plaatsgevonden of geldig is gebleven zoals beschreven.

en: Screenshots or documents showing the service was completed and delivered to the customer.
nl: Schermafbeeldingen of documenten waaruit blijkt dat de dienst is voltooid en aan de klant is geleverd.

en: Search by customer name
nl: Zoeken op klantnaam

en: Search by order number or customer name
nl: Zoeken op bestelnummer of klantnaam

en: Search by order number, customer name, or billing email
nl: Zoeken op bestelnummer, klantnaam of factuure-mail

en: Search by order number, subscription number, customer name, or billing email
nl: Zoeken op bestelnummer, abonnementnummer, klantnaam of factuure-mail

en: Search currencies
nl: Valuta's zoeken

en: Search fees
nl: Kosten zoeken

en: Search results (%1$d currencies)
nl: Zoekresultaten (%1$d valuta's)

en: Search transactions by known identifiers.
nl: Transacties zoeken op bekende identifiers.

en: Search…
nl: Zoeken…

en: Securely save my information for 1-click checkout
nl: Mijn gegevens veilig opslaan voor afrekenen met één klik

en: See details
nl: Sitedetails

en: See disputes
nl: Geschillen bekijken

en: See terms
nl: Voorwaarden bekijken

en: See the preview of enabled express payment buttons.
nl: Bekijk de ingeschakelde knoppen voor snel afrekenen.

en: See what's new
nl: Ontdek wat er is vernieuwd

en: Select a button label that fits best with the flow of purchase or payment experience on your store.
nl: Selecteer een knoplabel dat het beste past bij de aankoopworkflow of betaalervaring van je winkel.

en: Select a country
nl: Selecteer een land

en: Select a customer currency
nl: Selecteer een klantvaluta

en: Select a customer currency filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor de klantvaluta

en: Select a date range to enable Print and Export.
nl: Selecteer een datumbereik om Afdrukken en exporteren in te schakelen.

en: Select a dispute date
nl: Selecteer een geschildatum

en: Select a dispute date filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor de geschildatum

en: Select a dispute status
nl: Selecteer een geschilstatus

en: Select a dispute status filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor de geschilstatus

en: Select a document date
nl: Selecteer een documentdatum

en: Select a document date filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor documentdatum

en: Select a document type
nl: Selecteer een documenttype

en: Select a document type filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor documenttype

en: Select a loan
nl: Selecteer een lening

en: Select a payment method
nl: Selecteer een betaalmethode

en: Select a payment method filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor een betaalmethode

en: Select a payout date
nl: Selecteer een uitbetalingsdatum

en: Select a payout date filter match
nl: Selecteer een filtermatch voor de uitbetalingsdatum

en: Select a payout status
nl: Slecteer een uitbetalingsstatus

en: Select a payout status filter match
nl: Selecteer een filtermatch voor de uitbetalingsstatus

en: Select a reason (Optional)
nl: Selecteer een reden (optioneel)

en: Select a transaction Risk Level
nl: Selecteer een risiconiveau voor de transactie

en: Select a transaction Risk Level filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor het risiconiveau

en: Select a transaction customer country
nl: Selecteer een land van de klant voor de transactie

en: Select a transaction customer country filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor land klant van de transactie

en: Select a transaction customer currency filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor de klantvaluta van de transactie

en: Select a transaction date
nl: Selecteer een transactiedatum

en: Select a transaction date filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor de transactiedatum

en: Select a transaction device type
nl: Selecteer een apparaattype voor transacties

en: Select a transaction device type filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor het apparaattype voor transacties

en: Select a transaction sales channel
nl: Selecteer een transactieverkoopkanaal

en: Select a transaction sales channel filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor het transactieverkoopkanaal

en: Select a transaction type
nl: Selecteer een transactietype

en: Select a transaction type filter match
nl: Selecteer een filterovereenkomst voor het transactietype

en: Select an option
nl: Selecteer een optie

en: Select if you filed documentation to register your business with a government agency
nl: Selecteer of je documentatie hebt ingediend om je bedrijf te registreren bij de overheid

en: Select if you have been granted tax-exempt status by the Internal Revenue Service (IRS)
nl: Selecteer of je door de Internal Revenue Service (IRS) van belasting vrijgesteld bent

en: Select if you run a non-business entity
nl: Selecteer of je een non-profitorganisatie hebt

en: Select if you run your own business as an individual and are self-employed
nl: Selecteer of je een eenmanszaak hebt of een zzp’er bent

en: Select if your business is classed as a government entity
nl: Selecteer of je bedrijf is geclassificeerd als overheidsinstantie

en: Select pages
nl: Selecteer pagina's

en: Select the button theme you would like to show.
nl: Selecteer het knopthema dat je wil weergeven.

en: Select the button type you would like to show.
nl: Selecteer het knoptype dat je wil weergeven.

en: Select the size of the button.
nl: Selecteer de grootte van de knop.

en: Select where you would like to display the button.
nl: Selecteer waar je de knop wil weergeven.

en: Select your preferred currency for shopping and payments.
nl: Selecteer je voorkeursvaluta voor winkelen en betalingen.

en: Sell to international markets and accept over 135 currencies with local payment methods.
nl: Verkoop op internationale markten en accepteer meer dan 135 valuta met lokale betalingsmethoden.

en: Sell worldwide in multiple currencies
nl: Wereldwijd verkopen in meerdere valuta's

en: Send
nl: Verzenden

en: Sent to a customer when a renewal fails because the transaction requires an SCA verification. The email contains renewal order information and payment links.
nl: Verzonden naar een klant wanneer een verlenging mislukt omdat de transactie een tweestapsverificatie (SCA) vereist. De e-mail bevat informatie over de verlengingsaanvraag en betaallinks.

en: Server error. Please try again.
nl: Serverfout. Probeer het nog eens.

en: Service completion records
nl: Registratie voltooiing service

en: Service documentation helped establish that the service was delivered.
nl: Met de servicedocumentatie kon worden vastgesteld dat de service is geleverd.

en: Set up advanced fraud filters. Enable at least one filter to activate advanced protection.
nl: Stel geavanceerde fraudefilters in. Schakel minstens één filter in om geavanceerde bescherming te activeren.

en: Set up multiple currencies
nl: Meerdere valuta instellen

en: Set up now
nl: Nu instellen

en: Set your %1$s
nl: Stel je %1$s in

en: Set your payment risk level
nl: Je risiconiveau voor betalen instellen

en: Set your tax details
nl: Stel je belastingdetails in

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen

[ctx: Settings tab label]
en: Multi-currency
nl: Meervoudige valuta's

en: Settings were not saved.
nl: Instellingen zijn niet opgeslagen.

en: Settlement date
nl: Datum schikking

en: Setup complete
nl: Configuratie voltooid

en: Setup complete!
nl: Configuratie voltooid!

en: Share feedback
nl: Deel je feedback

en: Share your feedback in this 2 minute survey about how we can make the process of accepting payments more useful for your store.
nl: Deel binnen 2 minuten je feedback in deze enquête over hoe we het proces van het accepteren van betalingen nuttiger kunnen maken voor jouw winkel.

en: Ship to
nl: Bestemming

en: Shipping
nl: Verzendmethoden

en: Shipping date on record
nl: Verzenddatum vastgelegd

en: Shipping method
nl: Verzendmethode

en: Shipping tracking that shows delivery is among the strongest evidence for product-not-received disputes.
nl: Verzending bijhouden dat aantoont dat levering een van de sterkste bewijzen is voor geschillen over niet-ontvangen producten.

en: Shipping:
nl: Verzending:

en: Show
nl: Tonen

en: Show 1 more | Show %d more
nl[0]: Toon 1 meer
nl[1]: Toon %d meer

en: Show Amazon Pay buttons on store pages for faster purchases. Customers with Amazon accounts can use their stored payment information.
nl: Toon knoppen voor Amazon Pay op winkelpagina's voor snellere aankopen. Klanten met Amazon-accounts kunnen hun opgeslagen betalingsgegevens gebruiken.

en: Show express payment buttons on store pages for faster purchases. Customers with Apple Pay or Google Pay enabled will be able to pay with their preferred wallet.
nl: Toon knoppen voor snel betalen op winkelpagina's voor snellere aankopen. Klanten die Apple Pay of Google Pay hebben ingeschakeld, kunnen betalen met hun favoriete wallet.

en: Show on cart page
nl: Weergeven op winkelwagenpagina

en: Show on checkout page
nl: Weergeven op afrekenpagina

en: Show on product page
nl: Weergeven op productpagina

en: Show tasks
nl: Taken weergeven

en: Signature not found.
nl: Handtekening niet gevonden.

en: Signed delivery proof
nl: Gesigneerd leveringsbewijs

en: Signed delivery proof (refund case)
nl: Gesigneerd leveringsbewijs (restitutiegeval)

en: Signed delivery proof from the original order showed the customer received the product before disputing the refund.
nl: Ondertekend leveringsbewijs van de oorspronkelijke bestelling toonde aan dat de klant het product heeft ontvangen voordat de terugbetaling werd aangevochten.

en: Signed delivery records from the original order can support refund disputes on physical goods.
nl: Ondertekende leveringsrecords van de oorspronkelijke bestelling kunnen restitutiegeschillen over fysieke goederen ondersteunen.

en: Signed delivery records helped confirm the customer received the product.
nl: Dankzij ondertekende afleveringsrecords kon de klant het product ontvangen.

en: Signed proof of delivery confirms the customer received the product, which is central to product-not-received disputes.
nl: Ondertekend bewijs van levering bevestigt dat de klant het product heeft ontvangen, wat centraal staat bij niet-ontvangen productgeschillen.

en: Simplify checkout with fewer steps to pay.
nl: Vereenvoudig betalen met minder betaalstappen.

en: Simulate transactions using test card numbers.
nl: Simuleer transacties via testkaartnummers.

en: Site is not connected to WordPress.com
nl: Site is niet gekoppeld aan WordPress.com.

en: Size
nl: Afmeting

en: Size of the button displayed for Express Checkouts
nl: Grootte van de knop weergegeven voor Snel afrekenen

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Small
nl: Klein

en: Small {{helpText}}(40 px){{/helpText}}
nl: Klein {{helpText}}(40 px){{/helpText}}

en: Social Security number (SSN) or Taxpayer Identification Number
nl: Burgerservicenummer (BSN) of fiscaal identificatienummer

en: Some account related notifications require HTTPS and cannot be displayed. View them on our financial partner’s website. {{seeDetailsLink}}See details{{/seeDetailsLink}}
nl: Sommige accountgerelateerde meldingen vereisen HTTPS en kunnen niet worden weergegeven. Bekijk ze op de website van onze financiële partner. {{seeDetailsLink}}Details weergeven{{/seeDetailsLink}}

en: Some appearance settings may be overridden in the express payment section of the Cart & Checkout blocks.
nl: Sommige weergave-instellingen kunnen overschreven worden in het gedeelte voor snel betalen van de Winkelwagen- en betaalblokken.

en: Some orders with canceled payment authorizations have incorrect data that may cause negative values in your WooCommerce Analytics. This affects stores using manual capture (authorize and capture separately). Run the fix tool to correct this.
nl: Sommige bestellingen met geannuleerde betalingsautorisaties bevatten onjuiste gegevens die negatieve waarden kunnen veroorzaken in je WooCommerce Analytics. Dit heeft invloed op winkels met handmatige registratie (afzonderlijk autoriseren en registreren). Voer het herstelprogramma uit om dit te corrigeren.

en: Something went wrong. Please try accepting the Terms of Service again!
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer de servicevoorwaarden opnieuw te accepteren!

en: Something went wrong. Please try again!
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer het nog eens!

en: Something went wrong. Please try again.
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer het opnieuw.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
nl: Sorry, dit product is niet beschikbaar. Kies een andere combinatie.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
nl: Je hebt geen toestemming om dat te doen.

en: Source
nl: Bron

en: Spain
nl: Spanje

en: Specifies whether the payment method used was a card (Visa, Mastercard, etc.) or an Alternative Payment Method (APM) or Local Payment Method (LPM) (iDEAL | Wero, Apple Pay, Google Pay, etc.).
nl: Geeft aan of de gebruikte betaalmethode een kaart (Visa, Mastercard enz.), een alternatieve betaalmethode (APM), of een plaatselijke betaalmethode (LPM) was (iDEAL, Apple Pay, Google Pay enz.)

en: Stage or submit evidence for a dispute. With submit=false (default) the evidence is saved as a draft you can revise; with submit=true it is sent to the card network and cannot be changed.
nl: Stadium of dien bewijs in voor een geschil. Bij submit=false (standaard) wordt het bewijs opgeslagen als een concept dat je kunt herzien; bij submit=true wordt het naar het kaartnetwerk verzonden en kan het niet worden gewijzigd.

en: Start of the period (ISO-8601 date-time).
nl: Begin van de periode (ISO-8601 datum-tijd).

en: Started
nl: Gestart

en: Starting balance
nl: Startsaldo

en: Starting balance - %s
nl: Startsaldo - %s

en: State of the billing address.
nl: Provincie van het factuuradres.

en: Stay in Safe Mode
nl: In veilige modus blijven

en: Steps you can take
nl: Stappen die je kan nemen

en: Store Details
nl: Winkelgegevens

en: Store Name:
nl: Winkelnaam:

en: Store logo to display to WooPay customers.
nl: Logo van winkel om aan WooPay-klanten tonen.

en: Store refund policy
nl: Restitutiebeleid van winkel

en: Store settings
nl: Winkelinstellingen

en: Store settings allow your customers to choose which currency they would like to use when shopping at your store. <learnMoreLink>Learn more</learnMoreLink>
nl: Met winkelinstellingen kunnen je klanten kiezen welke valuta ze willen gebruiken wanneer ze bij je winkelen. <learnMoreLink>Meer informatie</learnMoreLink>

en: Store settings saved.
nl: Winkelinstellingen opgeslagen.

en: Street check
nl: Straatnaamcontrole

en: Strengthen future dispute responses by adding these details to your evidence before submitting.
nl: Versterk toekomstige geschilreacties door deze gegevens toe te voegen aan je bewijs voordat je ze indient.

en: Strengthen your shipping evidence
nl: Versterk je bewijs van verzending

en: Stripe Account
nl: Stripe-rekening

en: Stripe Billing is not available with <b>manual capture enabled</b>. To use Stripe Billing, disable manual capture in your settings list.
nl: Stripe Billing is niet beschikbaar als <b>handmatig registreren is ingeschakeld</b>. Schakel handmatig registreren uit in je instellingenlijst om Stripe Billing te gebruiken.

en: Stripe Link
nl: Stripe-link

en: Stripe Link email
nl: E-mail Stripe-link

en: Stripe Link email ending in %s
nl: E-mail Stripe-link eindigend op %s

en: Stripe charge ID to refund (ch_… or py_…).
nl: Stripe Charge-ID om terug te betalen (ch_… of py_…).

en: Stripe dispute ID (typically `du_…` or legacy `dp_…`). Stripe ID prefixes are not contractually stable, so this field is not pattern-validated.
nl: Stripe geschilnummer (meestal `du_…` of verouderd `dp_…`). Stripe ID-voorvoegsels zijn contractueel niet stabiel, dus dit veld is niet gevalideerd met patronen.

en: Strong shipping evidence
nl: Sterk bewijs van verzending

en: Subject: Chargeback Dispute – Case #%s
nl: Betreft: Terugboekingsgeschil – Zaak #%s

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit any files you find relevant to this dispute.
nl: Dien alle bestanden in die je relevant vindt voor dit geschil.

en: Submit dispute evidence
nl: Bewijs voor geschil indienen

en: Submit evidence
nl: Bewijs indienen

en: Submit evidence or issue a refund
nl: Bewijs indienen of een terugbetaling doen

en: Submit evidence with your dispute response
nl: Dien bewijs in met je geschilreactie

en: Subscription
nl: Abonnement

en: Subscription #
nl: Abonnementnummer

en: Subscription canceled
nl: Abonnement geannuleerd

en: Subscription logs
nl: Abonnementslogboeken

en: Subscription number
nl: Abonnementnummer

en: Subscription products cannot be added to orders. Please install WooCommerce Subscriptions to manage subscriptions.
nl: Abonnementproducten kunnen niet worden toegevoegd aan bestellingen. Installeer WooCommerce Subscriptions om abonnementen te beheren.

en: Subscription set to manual renewal because %s is a non-reusable payment method.
nl: Abonnement ingesteld op handmatige verlenging omdat %s een niet-herbruikbare betaalmethode is.

en: Subscription transaction fee
nl: Transactiekosten abonnement

en: Subscription transaction fee: %1$s%%
nl: Transactiekosten abonnement: %1$s%%

en: Subscription transaction fee: %1$s%% + %2$s
nl: Transactiekosten abonnement: %1$s%% + %2$s

en: Subscription was made when WooPayments was in the live mode and cannot be renewed in the test mode.
nl: Er is een abonnement genomen toen WooPayments in de live-modus stond en deze kan niet worden verlengd in de testmodus.

en: Subscription was made when WooPayments was in the test mode and cannot be renewed in the live mode.
nl: Er is een abonnement genomen toen WooPayments in de testmodus stond en deze kan niet worden verlengd in de live-modus.

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Succeeded
nl: Gelukt

en: Success! You can start using WooPayments in test mode.
nl: Gelukt! Je kan WooPayments gebruiken in de testmodus.

en: Such as billing history, subscription status, or cancellation logs.
nl: Zoals factuurgeschiedenis, abonnementsstatus of annuleringslogboeken.

en: Support Phone
nl: Telefoonondersteuning

en: Support email
nl: E-mailadres ondersteuning

en: Support email cannot be empty once it has been set before, please specify.
nl: E-mailadres van de ondersteuning mag niet leeg zijn wanneer het eerder is ingesteld en moet worden opgegeven.

en: Support phone number
nl: Telefoonnummer ondersteuning

en: Support phone number cannot be empty once it has been set before, please specify.
nl: Telefoonnummer van de ondersteuning mag niet leeg zijn wanneer het eerder is ingesteld en moet worden opgegeven.

en: Support phone number cannot be empty.
nl: Telefoonnummerondersteuning mag niet leeg zijn en moet worden opgegeven.

en: Supported
nl: Ondersteund

en: Supported Credit Card Brands
nl: Ondersteunde creditcardmerken

en: Suspended WooPayments Subscription because subscription status changed to on-hold.
nl: WooPayments-abonnement opgeschort omdat de abonnementsstatus is gewijzigd in uitgesteld.

en: Suspended WooPayments Subscription in invoice.upcoming webhook handler because subscription next_payment date is 0.
nl: WooPayments-abonnement opgeschort in de webhook-handler invoice.upcoming omdat next_payment date van het abonnement 0 is.

en: Sweden
nl: Zweden

en: Swedish krona
nl: Zweedse kroon

en: Swiss franc
nl: Zwitserse frank

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: TOTAL
nl: TOTAAL

en: TRACKING NUMBER
nl: TRACKINGNUMMER

en: Take more control 🎚️
nl: Meer controle 🎚️

en: Tap to Pay on Android
nl: Tap to Pay op Android

en: Tap to Pay on iPhone
nl: Tap to Pay op iPhone

en: Tap to pay transaction fee: %1$s%%
nl: Transactiekosten tikken om te betalen: %1$s%%

en: Tap to pay transaction fee: %1$s%% + %2$s
nl: Transactiekosten tikken om te betalen: %1$s%% + %2$s

en: Task deleted
nl: Taak verwijderd

en: Task dismissed
nl: Taak genegeerd

en: Task postponed until tomorrow
nl: Taak uitgesteld tot morgen

en: Tax
nl: Belasting

en: Tax Invoice
nl: Btw-factuur

en: Tax details are already submitted.
nl: Belastinggegevens zijn al ingediend.

en: Tax details collection is not available for your account.
nl: Het verzamelen van belastinggegevens is niet beschikbaar voor je account.

en: Tax details updated
nl: Belastinggegevens bijgewerkt

en: Tax invoice for %s to %s
nl: Belastingfactuur voor %s aan %s

en: Tax invoice without proper period dates
nl: Belastingfactuur zonder de juiste data van de periode

en: Tax on fee
nl: Belasting op kosten

en: Tax%1$s%2$s: %3$s
nl: Belasting%1$s%2$s: %3$s

en: Tell us about the dispute
nl: Vertel ons over het geschil

en: Terminal payments cannot be prepared for partially or fully refunded orders.
nl: De terminal-betaling kan niet worden voorbereid voor deels of volledige terugbetaalde bestellingen.

en: Terms & conditions linked at checkout
nl: Algemene voorwaarden gekoppeld bij het afrekenen

en: Terms and Conditions
nl: Voorwaarden

en: Terms of Service
nl: Gebruikersvoorwaarden

en: Terms of service
nl: Servicevoorwaarden

en: Test Mode
nl: Testmodus

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Test mode is active because your store is running in a development or staging environment. To disable it, switch to a production %1$sWordPress environment%2$s or remove the WCPAY_DEV_MODE constant. %3$sLearn more%4$s
nl: Testmodus is actief omdat je winkel draait in een ontwikkelings- of testomgeving. Schakel over naar een productie-%1$sWordPress-omgeving%2$s of verwijder de constante WCPAY_DEV_MODE om deze uit te schakelen. %3$sMeer informatie%4$s

en: Test mode is active because your store is running in a development or staging environment. To disable it, switch to a production {{wpEnvLink}}WordPress environment{{/wpEnvLink}} or remove the WCPAY_DEV_MODE constant. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Testmodus is actief omdat je winkel draait in een ontwikkelings- of testomgeving. Schakel over naar een productie-{{wpEnvLink}}WordPress-omgeving{{/wpEnvLink}} of verwijder de constante WCPAY_DEV_MODE om deze uit te schakelen. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: Test mode is enabled, only test accounts will be created. If you want to process live transactions, please {{learnMoreLink}}disable it{{/learnMoreLink}}.
nl: Testmodus is ingeschakeld; er worden alleen testaccounts aangemaakt. Als je live transacties wilt verwerken, {{learnMoreLink}}schakel dit dan uit{{/learnMoreLink}}.

en: Test mode lets you try out payments, refunds, disputes and other such processes as you're working on your store without handling live payment information. All incoming orders will be simulated, and test mode will have to be disabled before you can accept real orders.
nl: Met de testmodus kan je betalingen, teruggaven, geschillen en andere soortgelijke processen uitproberen terwijl je nog aan je winkel werkt zonder daarbij live betalingsgegevens te gebruiken. Alle binnenkomende bestellingen worden gesimuleerd en de testmodus moet worden uitgeschakeld voordat je echte bestellingen kan accepteren.

en: Test number copied to your clipboard!
nl: Testnummer gekopieerd naar klembord!

en: Text
nl: Tekst

en: Thank you for setting up %s! We’ve published your first subscription product.
nl: Bedankt voor je aanmelding %s! We hebben je eerste abonnementproduct gepubliceerd.

en: Thank you,
nl: Dank je,

en: Thanks for choosing WooPayments.
nl: Bedankt dat je voor WooPayments hebt gekozen.

en: Thanks for sharing your response!
nl: Enorm bedankt voor je reactie!

en: Thanks for using {site_url}!
nl: Bedankt dat je {site_address} gebruikt!

en: Thanks for your feedback!
nl: Bedankt voor je feedback!

en: The %1$s fee has been deducted from your account, and the disputed amount has been returned to your customer.
nl: Het bedrag van %1$s is in mindering gebracht op je rekening. Het aangevochten bedrag is terug bij je klant.

en: The %1$s version you have installed is not compatible with %2$s for a Czech Republic business. Please update %1$s to version 7.8 or above (you are using %3$s). You can do that via the <a1>the plugins page.</a1>
nl: De versie van %1$s die je hebt geïnstalleerd, is niet compatibel met %2$s voor Tsjechische bedrijven. Update %3$s naar versie 7.8 of hoger (jij gebruikt %1$s). Je doet dat via de <a1>pagina Plugins.</a1>

en: The %1$s version you have installed is not compatible with %2$s for a Hungarian business. Please update %1$s to version 7.8 or above (you are using %3$s). You can do that via the <a1>the plugins page.</a1>
nl: De versie van %1$s die je hebt geïnstalleerd, is niet compatibel met %2$s voor Hongaarse bedrijven. Update %3$s naar versie 7.8 of hoger (jij gebruikt %1$s). Je doet dat via de <a1>pagina Plugins.</a1>

en: The %1$s version you have installed is not compatible with %2$s for a Norwegian business. Please update %1$s to version 7.5 or above. You can do that via the <a1>the plugins page.</a1>
nl: De %1$s-versie die je hebt geïnstalleerd, is niet compatibel met %2$s voor Noorse bedrijven. Update %1$s naar versie 7.5 of hoger. Je doet dat via de <a1>pagina Plugins.</a1>

en: The %1$s version you have installed is not compatible with %2$s for a Swedish business. Please update %1$s to version 7.8 or above (you are using %3$s). You can do that via the <a1>the plugins page.</a1>
nl: De versie van %1$s die je hebt geïnstalleerd, is niet compatibel met %2$s voor Zweedse bedrijven. Update %3$s naar versie 7.8 of hoger (jij gebruikt %1$s). Je doet dat via de <a1>pagina Plugins.</a1>

en: The Importer Exporter Code (IEC) number could not be verified. Correct any errors in the company’s IEC number field. (India only)
nl: De Importer Exporter Code (IEC) kon niet worden gecontroleerd. Corrigeer eventuele fouten in het veld met de IEC-code van het bedrijf. (alleen voor India)

en: The WooPayments invoice items do not match WC subscription items.
nl: De facturatieartikelen van WooPayments komen niet overeen met de WC-abonnementartikelen.

en: The address on the account could not be verified. Correct any errors in the address field or upload a document that includes the address.
nl: Het adres op het account kon niet worden gecontroleerd. Corrigeer eventuele fouten in het veld met het adres of upload een document waarop het adres staat vermeld.

en: The address on the document did not match the address on the account. Upload a document with a matching address or update the address on the account.
nl: Het adres op het document kwam niet overeen met het opgegeven adres op het account. Upload een document dat overeenkomt met het adres of wijzig het adres op het account.

en: The advanced fraud protection filters currently enabled.
nl: De geavanceerde beschermingsfilters tegen fraude zijn momenteel ingeschakeld.

en: The amount of the transaction.
nl: Het bedrag van de transactie.

en: The bank account details on file are probably incorrect. No bank account could be located with those details.
nl: De bankrekeninggegevens in ons systeem zijn waarschijnlijk onjuist. Er kon geen bankrekening worden gevonden met deze gegevens.

en: The bank account details on file are probably incorrect. While the routing number appears correct, the account number is invalid.
nl: De bankrekeninggegevens in ons systeem zijn waarschijnlijk onjuist. Het routingnummer lijkt correct, maar het rekeningnummer is ongeldig.

en: The bank account has been closed.
nl: De bankrekening is gesloten.

en: The bank account has been frozen.
nl: De bankrekening is bevroren.

en: The bank account has restrictions on either the type or number of transfers allowed. This normally indicates that the bank account is a savings or other non-checking account.
nl: De bankrekening heeft beperkingen wat betreft het type of het aantal toegestane overschrijvingen. Dit betekent normaal gesproken dat de bankrekening een spaarrekening of een andere niet-betaalrekening is.

en: The bank account holder name on file appears to be incorrect.
nl: De naam van de rekeninghouder in ons systeem lijkt onjuist te zijn.

en: The bank account type is incorrect. This value can only be checking or savings in most countries. In Japan, it can only be futsu or toza.
nl: Het bankrekeningtype is onjuist. In de meeste landen kan deze waarde alleen betaal- of spaarrekening zijn. In Japan kan het alleen futsu of toza zijn.

en: The bank could not process this transfer. Please check that the entered bank account details match the corresponding account bank statement exactly.
nl: De bank kon deze overschrijving niet verwerken. Controleer of de ingevoerde bankrekeninggegevens precies overeenkomen met het bijbehorende bankafschrift.

en: The bank has declined this transfer. Please contact the bank for more information.
nl: De bank heeft deze overschrijving geweigerd. Neem voor meer informatie contact op met de bank.

en: The bank no longer supports transfers to this card.
nl: De bank ondersteunt geen overschrijvingen meer naar deze kaart.

en: The bank or the payment processor could not process this transfer.
nl: De bank of de betalingsverwerker kon deze overschrijving niet verwerken.

en: The bank was unable to process this transfer because of its currency. This is probably because the bank account cannot accept payments in that currency.
nl: De bank kon deze overschrijving niet verwerken vanwege de valuta. Dit komt waarschijnlijk omdat de bankrekening geen betalingen in die valuta kan accepteren.

en: The billing address does not match what is on file with the card issuer.
nl: Het factuuradres niet overeenkomt met het opgeslagen factuuradres bij de kaartverstrekker.

en: The billing country is not accepted by Sofort. Please try another country.
nl: Het land waarin wordt gefactureerd, wordt niet geaccepteerd door Sofort. Probeer een ander land.

en: The business’s publicly available website.
nl: De openbare website van het bedrijf.

en: The card has expired
nl: De kaart is verlopen

en: The card has insufficient funds to complete the purchase
nl: De betaalkaart beschikt over onvoldoende saldo om de aankoop te voltooien

en: The card issuer has declined the transaction as it will exceed the card limit. Please switch to a different card or payment method. Contact the issuing bank for clarification.
nl: De kaartuitgever heeft de transactie geweigerd omdat deze de kaartlimiet overschrijdt. Schakel over naar een andere kaart of betaalmethode. Neem contact op met de uitgevende bank voor meer informatie.

en: The card number is incorrect
nl: Het kaartnummer is onjuist

en: The card number is invalid
nl: Het kaartnummer is ongeldig

en: The card number is not a valid credit card number.
nl: Het kaartnummer is geen geldig creditcardnummer.

en: The card used for the original payment has been reported lost or stolen.
nl: De kaart die is gebruikt voor de oorspronkelijke betaling is als verloren of gestolen opgegeven.

en: The card used for the original payment has expired or been canceled.
nl: De kaart die is gebruikt voor de oorspronkelijke betaling is verlopen of geannuleerd.

en: The card used has been reported lost or stolen. Please contact the issuing bank for clarification.
nl: De gebruikte kaart is als verloren of gestolen opgegeven. Neem contact op met de uitgevende bank voor meer informatie.

en: The card used has expired. Please switch to a different card or payment method. Contact the issuing bank for clarification.
nl: De gebruikte kaart is verlopen. Schakel over naar een andere kaart of betaalmethode. Neem contact op met de uitgevende bank voor meer informatie.

en: The card used was invalid. This usually means the card number is invalid or the account has been closed.
nl: De gebruikte kaart was ongeldig. Dit betekent meestal dat het kaartnummer ongeldig is of dat de rekening is opgeschort.

en: The card was declined by the bank
nl: De kaart is geweigerd door de bank

en: The card's issuing bank cannot verify the CVV.
nl: De bank die de kaart heeft uitgegeven kan de CVV niet bevestigen.

en: The cardholder claims a credit was not processed.
nl: De kaarthouder beweert dat een tegoed niet verwerkt is.

en: The cardholder claims a subscription was canceled.
nl: De kaarthouder beweert dat een abonnement geannuleerd is.

en: The cardholder claims the product was unacceptable.
nl: De kaarthouder beweert dat het product onacceptabel was.

en: The cardholder claims they did not receive the product.
nl: De kaarthouder beweert dat het product niet ontvangen is.

en: The cardholder claims this is a duplicate transaction.
nl: De kaarthouder beweert dat dit een gedupliceerde transactie is.

en: The cardholder claims this is an unauthorized charge.
nl: De kaarthouder beweert dat deze betaling niet geautoriseerd is.

en: The cardholder claims this is an unauthorized transaction.
nl: De kaarthouder beweert dat deze transactie niet geautoriseerd is.

en: The cardholder's bank is requesting more information to decide whether to return these funds to the cardholder.
nl: De bank van de kaarthouder vraagt om meer informatie voordat ze kunnen besluiten of de kosten moeten worden terugbetaald aan de kaarthouder.

en: The cardholder’s bank will review your response. Please be patient — this usually takes a few weeks, but in some cases it can take up to 3 months.
nl: De bank van de kaarthouder zal je reactie controleren. Wees geduldig, dit duurt meestal een paar weken. In sommige gevallen kan het uiterlijk 3 maanden duren.

en: The charge for this refund is being disputed by the customer.
nl: De kosten voor deze terugbetaling worden aangevochten door de klant.

en: The combination of the city, state, and postal code in the provided address could not be validated.
nl: De combinatie van stad, staat en postcode in het opgegeven adres kon niet worden gecontroleerd.

en: The company ID number on the account could not be verified. Correct any errors in the ID number field or upload a document that includes the ID number.
nl: Het ID-nummer van het bedrijf op het account kon niet worden gecontroleerd. Corrigeer eventuele fouten in het veld met het ID-nummer of upload een document waarop het ID-nummer staat vermeld.

en: The company ID number was missing on the document. Upload a document that includes the ID number.
nl: Het ID-nummer van het bedrijf ontbreekt op het document. Upload een document waarop het ID-nummer staat vermeld.

en: The company address was missing on the document. Upload a document that includes the address.
nl: Het bedrijfsadres ontbreekt op het document. Upload een document waarop het adres staat vermeld.

en: The company name on the account could not be verified. Correct any errors in the company name field or upload a document that includes the company name.
nl: De bedrijfsnaam op het account kon niet worden gecontroleerd. Corrigeer eventuele fouten in het veld met de bedrijfsnaam of upload een document waarop de bedrijfsnaam staat vermeld.

en: The company name was missing on the document. Upload a document that includes the company name.
nl: De bedrijfsnaam ontbreekt op het document. Upload een document waarop de bedrijfsnaam staat vermeld.

en: The corresponding wordpress.com blog ID for this store.
nl: De bijbehorende wordpress.com-blog-ID voor deze winkel.

en: The cover letter is how you introduce your case and tie your evidence together.
nl: De begeleidende brief is hoe je je zaak introduceert en je bewijs samenbindt.

en: The currency of the store.
nl: De valuta van de winkel.

en: The currency of the transaction.
nl: De valuta van de transactie.

en: The current fraud protection level the payment gateway is using.
nl: Het huidige beschermingsniveau tegen fraude dat de betaalmethode gebruikt.

en: The current version of the %s extension.
nl: De huidige versie van de %s-extensie.

en: The customer claims that the purchased product was returned or the transaction was otherwise canceled, but you have not yet provided a refund or credit.
nl: De klant beweert dat het aangeschafte product is geretourneerd of dat de transactie is geannuleerd, maar je hebt nog geen terugbetaling of krediet verstrekt.

en: The customer claims that you continued to charge them after a subscription was canceled.
nl: De klant beweert dat je geld in rekening hebt gebracht nadat het abonnement geannuleerd was.

en: The customer claims they did not receive the products or services purchased.
nl: De klant beweert dat de aangeschafte producten of services niet zijn ontvangen.

en: The customer claims they were charged multiple times for the same product or service.
nl: De klant beweert dat er meerdere keren geld in rekening is gebracht voor hetzelfde product of dezelfde service.

en: The customer doesn’t recognize the payment appearing on their card statement.
nl: De klant herkent de betaling op het afschrift niet.

en: The customer has notified their bank that this payment was unauthorized.
nl: De klant heeft zijn/haar/hun bank geïnformeerd dat deze betaling niet is goedgekeurd.

en: The customer id of the intent
nl: De klanten-ID van de poging

en: The customer must authorize this payment via a notification sent to them by the bank which issued their card. The authorization must be completed before %1$s at %2$s, when the charge will be attempted.
nl: De klant moet via een melding van de bank die de pas heeft afgegeven toestemming geven voor deze betaling. De toestemming moet worden gegeven voor %1$s om %2$s. Dan zal de betaling worden gedaan.

en: The customer requested a refund outside of the eligible window outlined in our refund policy, which was clearly presented on the website and on the order confirmation.
nl: De klant heeft een terugbetaling aangevraagd buiten het in aanmerking komende venster dat is beschreven in ons restitutiebeleid, dat duidelijk is weergegeven op de website en op de bestelbevestiging.

en: The customer's account has insufficient funds to cover this payment.
nl: De rekening van de klant heeft onvoldoende saldo voor deze betaling.

en: The customer's bank account could not be located.
nl: De bankrekening van de klant kon niet worden gevonden.

en: The customer's bank account has been closed.
nl: De bankrekening van de klant is opgeschort.

en: The customer's bank could not send pre-debit notification for the payment.
nl: De bank van de klant kon de melding van een aankomende betaling niet besturen voor de betaling.

en: The customer-facing business name.
nl: De bedrijfsnaam voor klanten.

en: The date and time when the transaction was created.
nl: De datum en het tijdstip waarop de transactie is aangemaakt.

en: The date of birth (DOB) on the document did not match the DOB on the account. Upload a document with a matching DOB or update the DOB on the account.
nl: De geboortedatum op het document kwam niet overeen met de opgegeven geboortedatum op het account. Upload een document dat overeenkomt met de geboortedatum of wijzig de geboortedatum op het account.

en: The date when the payment intent was created.
nl: De datum van wanneer de betaalpoging is aangemaakt.

en: The destination bank account is no longer valid because its branch has changed ownership.
nl: De bankrekening van de bestemming is niet meer geldig omdat het bijkantoor van eigenaar is veranderd.

en: The disputed charge has been refunded.
nl: De kosten van het geschil zijn terugbetaald.

en: The document could not be read. Ensure that the document follows the <a>guidelines for document uploads</a>.
nl: Het document kon niet worden gelezen. Zorg ervoor dat het document voldoet aan de <a>richtlijnen voor het uploaden van documenten</a>.

en: The document could not be used for verification because it has expired. If it’s an identity document, its expiration date must be after the date the document was submitted. If it’s an address document, the issue date must be within the last six months.
nl: Het document kon niet voor verificatie worden gebruikt omdat het is verlopen. Als het om een identiteitsbewijs gaat, moet de vervaldatum na de datum van indiening liggen. Als het een adresdocument is, moet de afgiftedatum binnen de laatste zes maanden liggen.

en: The document could not be used for verification because it was in greyscale. Upload a color copy of the document.
nl: Het document kon niet voor verificatie worden gebruikt omdat het uit grijstinten bestond. Upload een scan van het document in kleur.

en: The document could not be verified because it was detected as a copy (e.g., photo or scan). Upload the original document.
nl: Het document kon niet worden gecontroleerd omdat het werd gedetecteerd als een kopie (bijv. foto of scan). Upload het originele document.

en: The document could not be verified for an unknown reason. Ensure that the document follows the <a>guidelines for document uploads</a>
nl: Het document kon om een onbekende reden niet worden gecontroleerd. Zorg ervoor dat het document voldoet aan de <a>richtlijnen voor het uploaden van documenten</a>

en: The document could not be verified. Upload a document that includes the company name, ID number, and address fields.
nl: Het document kon niet worden gecontroleerd. Upload een document waarop de bedrijfsnaam, het ID-nummer en het adres staan vermeld.

en: The document was cropped or missing important information. Upload a complete scan of the document.
nl: Het document was bijgesneden of er ontbrak belangrijke informatie. Upload een complete scan van het document.

en: The document was identified as altered or falsified.
nl: Het document werd geïdentificeerd als gewijzigd of vervalst.

en: The exchange rate of the transaction.
nl: De wisselkoers van de transactie.

en: The existing terms of service signature has been invalidated because the account’s tax ID has changed. The account needs to accept the terms of service again. For more information, see <a>this documentation</a>.
nl: De bestaande servicevoorwaarden zijn ongeldig verklaard omdat de belasting-ID van het account is gewijzigd. Het account moet de servicevoorwaarden opnieuw accepteren. Lees <a>deze documentatie</a> voor meer informatie.

en: The expiration month is invalid
nl: De vervalmaand van de kaart is ongeldig

en: The expiration year is invalid
nl: Het vervaljaar van de kaart is ongeldig

en: The file exceeds the %d-byte dispute-evidence size limit.
nl: Het bestand overschrijdt de limiet voor %d-byte geschilgrootte.

en: The file you have attached is exceeding the maximum limit.
nl: Het bestand dat je hebt bijgevoegd, overschrijdt de maximaal toegestane limiet.

en: The files you've attached to this dispute as evidence will exceed the limit for a dispute's total size. Try using smaller files as evidence. Hint: if you've attached images, you might want to try providing them in lower resolutions.
nl: De bestanden die je als bewijs hebt bijgesloten bij dit geschil overschrijden de limiet voor de totale grootte van het geschil. Probeer kleinere bestanden als bewijs te gebruiken. Hint: als je afbeeldingen hebt bijgesloten, dan kan je proberen ze in een lagere resolutie te verstrekken.

en: The identifier of the WooCommerce order associated with this transaction.
nl: De identifier van de WooCommerce-bestelling die is gekoppeld aan deze transactie.

en: The information you provide here will be used for all of your account's tax documents.
nl: De informatie die je hier opgeeft, wordt gebruikt voor alle belastingdocumenten van je account.

en: The issue or expiry date is missing on the document. Upload a document that includes the issue and expiry dates.
nl: De uitgifte- of vervaldatum ontbreekt op het document. Upload een document waarop de uitgifte- en vervaldatum staan vermeld.

en: The issuer specified by the card number does not exist. Please verify card details.
nl: De door het kaartnummer opgegeven uitgever bestaat niet. Verifieer de kaartgegevens.

en: The issuing bank is currently unavailable. Our system will automatically try again on your next payout date, or you can switch to a different payout method.
nl: De uitgevende bank is momenteel niet beschikbaar. Ons systeem probeert het automatisch opnieuw op je volgende uitbetalingsdatum, of je kan overschakelen naar een andere uitbetalingsmethode.

en: The keyed-in information on the account could not be verified. Correct any errors in the company name, ID number, or address fields. You can also upload a document that includes those fields.
nl: De ingevoerde informatie op het account kon niet worden gecontroleerd. Corrigeer eventuele fouten in de velden met de bedrijfsnaam, het ID-nummer of het adres. Je kunt ook een document uploaden waarop deze velden staan vermeld.

en: The mandate used for this renewal payment is invalid. You may need to bring the customer back to your store and ask them to resubmit their payment information.
nl: De machtiging die is gebruikt voor de betaling van de vernieuwing is ongeldig. Mogelijk moet je de klant vragen terug te komen naar je winkel en de betalingsinformatie opnieuw in te dienen.

en: The merchant account ID you are currently using to process payments with.
nl: De ID van het handelaarsaccount die je momenteel gebruikt om betalingen te verwerken.

en: The minimum amount that can be processed is %1$s %2$s.
nl: Het minimumbedrag dat kan worden verwerkt is %1$s %2$s.

en: The minimum amount to capture is %s.
nl: Het minimumbedrag dat kan worden geregistreerd is %s.

en: The name on the document did not match the name on the account. Upload a document with a matching name or update the name on the account.
nl: De naam op het document kwam niet overeen met de opgegeven naam op het account. Upload een document dat overeenkomt met de naam of wijzig de naam op het account.

en: The nationality on the document did not match the person’s stated nationality. Update the person’s stated nationality, or upload a document that matches it.
nl: De nationaliteit op het document kwam niet overeen met de opgegeven nationaliteit van de persoon. Wijzig de opgegeven nationaliteit van de persoon of upload een document dat overeenkomt met de nationaliteit.

en: The number of subscriptions migrated from Stripe Billing to on-site billing.
nl: Het aantal abonnementen dat is gemigreerd van Stripe Billing naar facturatie ter plaatse.

en: The number of subscriptions using Stripe Billing
nl: Het aantal abonnementen dat Stripe Billing gebruikt

en: The order could not be found.
nl: De bestelling kan niet worden gevonden

en: The payment amount is too small to be processed.
nl: Het bedrag van de betaling is te klein om te worden verwerkt.

en: The payment cancellation failed to complete.
nl: De annulering van de betaling is mislukt.

en: The payment cannot be canceled
nl: De betaling kan niet geannuleerd worden

en: The payment cannot be captured
nl: De betaling kan niet geregistreerd worden

en: The payment cannot be captured for completed or processed orders.
nl: De betaling kan niet worden vastgelegd voor afgeronde of verwerkte bestellingen.

en: The payment cannot be processed due to a mismatch with order details.
nl: Deze betaling kan niet worden verwerkt vanwege niet overeenkomende bestelgegevens.

en: The payment capture failed to complete.
nl: De betaling is mislukt.

en: The payment for this order has not yet been passed to the fraud and risk filters to determine its outcome status.
nl: De status van de betaling van deze bestelling is nog niet bepaald, aangezien deze de fraude- en risicofilters nog niet heeft doorlopen.

en: The payment for this order passed your risk filtering.
nl: De betaling van deze bestelling is goedgekeurd door je risicofilter.

en: The payment for this order was blocked by your risk filtering. There is no pending authorization, and the order can be cancelled to reduce any held stock.
nl: De betaling van deze bestelling is geblokkeerd door je risicofilter. Er is geen autorisatie in afwachting. De bestelling kan worden geannuleerd om gereserveerde inventaris te verminderen.

en: The payment for this order was done in person and has bypassed your risk filtering.
nl: De betaling van deze bestelling is een fysieke betaling en heeft je risicofilter vermijd.

en: The payment for this order was held for review by your risk filtering and manually approved.
nl: De betaling van deze bestelling is door je risicofilter gemarkeerd als voor beoordeling en handmatig goedgekeurd.

en: The payment for this order was held for review by your risk filtering. The authorization for the charge appears to have expired.
nl: De betaling van deze bestelling is door je risicofilter gemarkeerd als voor beoordeling. De verificatie voor deze betaling lijkt te zijn verlopen.

en: The payment for this order was held for review by your risk filtering. The authorization for the charge appears to have failed.
nl: De betaling van deze bestelling is door je risicofilter gemarkeerd als voor beoordeling. De verificatie voor deze betaling lijkt te zijn mislukt.

en: The payment for this order was held for review by your risk filtering. You can review the details and determine whether to approve or block the payment.
nl: De betaling van deze bestelling is gemarkeerd als voor beoordeling door je risicofilter. Je kunt de details bekijken de bepalen of je de betaling wilt goedkeuren of blokkeren.

en: The payment info couldn't be added to the order.
nl: De betaalinfo kon niet worden toegevoegd aan de bestelling.

en: The payment method ID used to create the transaction type.
nl: De betaalmethode-ID die is gebruikt om het soort transactie aan te maken.

en: The payment requires authentication
nl: De betaling vereist verificatie

en: The payment was declined
nl: De betaling is geweigerd

en: The person’s keyed-in identity information could not be verified. Correct any errors or upload a document that matches the identity fields (e.g., name and date of birth) entered.
nl: De ingevoerde informatie omtrent de identiteit van de persoon kon niet worden gecontroleerd. Corrigeer eventuele fouten of upload een document waarop de persoonsgegevens (bijv. naam en geboortedatum) staan vermeld.

en: The postal code is incorrect
nl: De postcode is onjuist

en: The product or service was received but was defective, damaged, or not as described.
nl: Het product of de service is ontvangen, maar was defect, beschadigd of niet zoals beschreven.

en: The promotion unique identifier.
nl: De unieke identifier van de promotie.

en: The provided %s failed validation.
nl: Het opgegeven %s is niet goedgekeurd.

en: The provided document type was not accepted. Ensure that the document follows the <a>guidelines for document uploads</a>.
nl: Het opgegeven documenttype werd niet geaccepteerd. Zorg ervoor dat het document voldoet aan de <a>richtlijnen voor het uploaden van documenten</a>.

en: The provided document was from an unsupported country.
nl: Het verstrekte document kwam van een niet-ondersteund land.

en: The refund amount is not valid for charge ID: %1$s
nl: Het restitutiebedrag is niet geldig voor Charge-ID: %1$s

en: The refund amount is not valid.
nl: Het restitutiebedrag is niet geldig.

en: The refund was canceled at your request.
nl: De terugbetaling is op jouw verzoek geannuleerd.

en: The refund was declined by the card issuer.
nl: De kaart is geweigerd door de uitgever van de kaart.

en: The renewal order is as follows:
nl: De verlengingsaanvraag is als volgt:

en: The representative must have an address in the same country as the company.
nl: De vertegenwoordiger moet een adres hebben in hetzelfde land als het bedrijf.

en: The requested order (ID %d) was not found.
nl: De gevraagde bestelling (ID: %d) is niet gevonden.

en: The requested order was not found.
nl: De gevraagde bestelling is niet gevonden.

en: The same type of document was used twice. Two unique types of documents are required for verification. Upload two different documents.
nl: Hetzelfde type document werd twee keer gebruikt. Voor de verificatie zijn twee unieke soorten documenten nodig. Upload twee verschillende documenten.

en: The saved payment method for this subscription was missing, so WooPayments restored %s from the original order to complete the renewal.
nl: De opgeslagen betaalmethode voor dit abonnement ontbrak, dus WooPayments heeft %s van de oorspronkelijke bestelling hersteld om de verlenging te voltooien.

en: The saved payment method selected does not belong to this order's customer.
nl: De opgeslagen geselecteerde betaalmethode hoort niet bij de klant van deze bestelling.

en: The saved payment method selected is invalid or does not exist.
nl: De opgeslagen geselecteerde betaalmethode is ongeldig of bestaat niet.

en: The search parameter must be a string, or an array of strings.
nl: De parameter voor zoeken moet uit een tekenreeks, of een aantal tekenreeksen bestaan.

en: The security code is incorrect
nl: De beveiligingscode van de kaart is onjuist

en: The security code is invalid
nl: De beveiligingscode van de kaart is ongeldig

en: The selected card has exceeded its card usage frequency limit. Please switch to a different card or payment method. Contact the issuing bank for clarification.
nl: De gebruiksfrequentie van de geselecteerde kaart is overschreden. Schakel over naar een andere kaart of betaalmethode. Neem contact op met de uitgevende bank voor meer informatie.

en: The selected currency is not available for the country set in your %s account.
nl: De geselecteerde valuta is niet beschikbaar voor het land waarop je %s-account staat ingesteld.

en: The selected payment method requires a total amount of at least %s.
nl: De geselecteerde betaalmethode vereist een totaalbedrag van minstens %s.

en: The shipping address you selected requires a different currency (%2$s) than the one this payment was started with (%1$s). You have not been charged — please reload the page and try again.
nl: Het geselecteerde verzendadres vereist een andere valuta (%2$s) dan de valuta waarmee de betaling is gestart (%1$s). Er zijn geen kosten in rekening gebracht. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: The status of the deposit
nl: De status van de aanbetaling

en: The status of the payment intent.
nl: De status van de betaalpoging.

en: The store currency was recently changed. The following currencies are set to manual rates and may need updates: %s
nl: De winkelvaluta is recentelijk gewijzigd. De volgende valuta's zijn ingesteld naar handmatige tarieven en moeten mogelijk worden bijgewerkt: %s

en: The street name and/or number for the provided address could not be validated.
nl: De straatnaam en/of het nummer van het opgegeven adres kon niet worden gecontroleerd.

en: The subscription couldn't be created because it uses a different currency (%1$s) from your existing subscriptions (%2$s). Please ensure all subscriptions use the same currency.
nl: Het abonnement kon niet aangemaakt worden omdat het een andere valuta gebruikt (%1$s) dan je bestaande abonnementen (%2$s). Zorg dat alle abonnementen dezelfde valuta gebruiken.

en: The subscription's next payment date has been updated to match WooPayments server.
nl: De volgende betaaldatum van het abonnement is bijgewerkt om overeen te stemmen met de WooPayments-server.

en: The support phone number set in WooPayments settings. If not set, the settings Save button will be disabled.
nl: Het telefoonnummer van de ondersteuning dat is ingesteld in de instellingen van WooPayments. Als dit niet is ingesteld, wordt de knop Instellingen opslaan uitgeschakeld.

en: The tax ID on the account cannot be verified by the IRS. Either correct any possible errors in the company name or tax ID, or upload a document that contains those fields.
nl: De belasting-ID op de rekening kan niet worden gecontroleerd door de IRS. Corrigeer eventuele fouten in de bedrijfsnaam of belasting-ID of upload een document waarop deze gegevens staan vermeld.

en: The tax ID on the account was not recognized by the IRS. Refer to the support article for <a>newly-issued tax ID numbers</a>.
nl: De belasting-ID op de rekening werd niet herkend door de IRS. Raadpleeg het ondersteunende artikel voor <a>nieuw uitgegeven belasting-ID-nummers</a>.

en: The timing and amount of your payouts may vary due to several factors. Check out our {{link}}payout schedule guide{{/link}} for details.
nl: De timing en hoeveelheid van je uitbetalingen kunnen variëren afhankelijk van enkele factoren. Bekijk onze {{link}}uitbetalingsschemagids{{/link}} voor meer informatie.

en: The transfer was refused by the card issuer. Please contact the issuing bank for clarification.
nl: De overschrijving is geweigerd door de uitgever van de kaart. Neem contact op met de uitgevende bank voor meer informatie.

en: The transfer was refused by the issuing bank because this type of payment is not permitted for this card. Please contact the issuing bank for clarification.
nl: De overschrijving is geweigerd door de uitgevende bank omdat dit type betaling niet is toegestaan voor deze kaart. Neem contact op met de uitgevende bank voor meer informatie.

en: The type of the transaction.
nl: Het soort transactie.

en: The ultimate goal of the “Know Your Customer” process is to help your business get up and running with payments as soon as possible while protecting your business and your customers. We follow the same regulations as other financial institutions so that we can ensure we operate in an ethical and trustworthy manner. We want to protect your business and the payments that we manage for you. The “Know Your Customer” process helps us protect you.
nl: Het ultieme doel van ‘Ken je klant’ is je bedrijf te helpen zo snel mogelijk aan de slag te gaan met betalingen terwijl je bedrijf en klanten worden beschermd. We volgen dezelfde regels als andere financiële instellen zodat we kunnen verzekeren dat we op een ethische en betrouwbare manier te werk gaan. We willen je bedrijf en de betalingen die we voor je beheren beschermen. Het ‘Ken je klant’-proces helpt ons om jou te beschermen.

en: The uploaded file exceeded the 10 MB size limit. Resize the document and upload the new file.
nl: Het geüploade document overschreed de limiet van 10 MB. Pas het formaat van het document aan en upload het nieuwe bestand.

en: The uploaded file for the document was invalid or corrupt. Upload a new file of the document.
nl: Het geüploade bestand voor het document was ongeldig of corrupt. Upload een nieuwe scan van het document.

en: The uploaded file was missing the back of the document. Upload a complete scan of the document.
nl: In het geüploade bestand ontbrak de achterkant van het document. Upload een complete scan van het document.

en: The uploaded file was missing the front of the document. Upload a complete scan of the document.
nl: In het geüploade bestand ontbrak de voorkant van het document. Upload een complete scan van het document.

en: The uploaded file was not one of the valid document types. Ensure that the document follows the <a>guidelines for document uploads</a>.
nl: Het geüploade bestand was geen geldig documenttype. Zorg ervoor dat het document voldoet aan de <a>richtlijnen voor het uploaden van documenten</a>.

en: The version of Jetpack installed is too old to be used with %1$s. %1$s has been disabled. Please deactivate or update Jetpack.
nl: De geïnstalleerde versie van Jetpack is te oud om te kunnen gebruiken met %1$s. %1$s. Deactiveer Jetpack of werk deze bij.

en: Theme
nl: Thema

en: There are legitimate reasons for a billing/shipping mismatch with a customer purchase, but a mismatch could also indicate that someone is using a stolen identity to complete a purchase.
nl: Er zijn legitieme redenen voor niet-overeenkomende facturerings-/verzendgegevens tijdens een aankoop door een klant. Het kan er echter ook op wijzen dat iemand een aankoop probeert te doen met een gestolen identiteit.

en: There are unsaved changes on this page. Are you sure you want to leave and discard the unsaved changes?
nl: Deze pagina bevat niet-opgeslagen wijzigingen. Weet je zeker dat je de pagina wil verlaten en de niet-opgeslagen wijzigingen wil verwerpen?

en: There has been an error accepting the dispute. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het accepteren van dit geschil. Probeer het later opnieuw.

en: There has been an error canceling the payment for order #%s.
nl: Er is iets misgegaan bij het annuleren van de betaling voor bestelling #%s.

en: There has been an error capturing the payment for order #%s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het vastleggen van de betaling van bestelling #%s.

en: There has been an error refunding the payment #%s. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het terugbetalen van betaling %s. Probeer later opnieuw.

en: There is %d customer subscription using Stripe Billing for subscription renewals. We suggest migrating it to on-site billing powered by the %s plugin. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}} | There are %d customer subscriptions using Stripe Billing for payment processing. We suggest migrating them to on-site billing powered by the %s plugin. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl[0]: Er is %d klantabonnement dat Stripe Billing gebruikt voor abonnementverlenging. We raden je aan dit te migreren naar facturering ter plaatse met de %s-plugin. {{learnMoreLink}}Meer weten{{/learnMoreLink}}
nl[1]: Er zijn %d klantabonnementen die Stripe Billing gebruiken voor het verwerken van betalingen. We raden je aan deze te migreren naar facturering ter plaatse met de %s-plugin. {{learnMoreLink}}Meer weten{{/learnMoreLink}}

en: There is a newer version of WooCommerce Admin bundled with WooCommerce.
nl: Er is een nieuwe versie van WooCommerce Admin gebundeld met WooCommerce.

en: There is currently %d customer subscription using Stripe Billing for payment processing. This subscription will be automatically migrated to use the on-site billing engine built into %s once Stripe Billing is disabled. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}} | There are currently %d customer subscriptions using Stripe Billing for payment processing. These subscriptions will be automatically migrated to use the on-site billing engine built into %s once Stripe Billing is disabled. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl[0]: Er is momenteel %d klantabonnement dat Stripe Billing gebruikt voor het verwerken van betalingen. Dit abonnement wordt automatisch gemigreerd om de engine voor facturatie ter plaatse te gebruiken die is ingebouwd in %s zodra Stripe Billing is uitgeschakeld. {{learnMoreLink}}Meer weten{{/learnMoreLink}}
nl[1]: Er zijn momenteel %d klantabonnementen die Stripe Billing gebruiken voor het verwerken van betalingen. Deze abonnementen worden automatisch gemigreerd om de engine voor facturatie ter plaatse te gebruiken die is ingebouwd in %s zodra Stripe Billing is uitgeschakeld. {{learnMoreLink}}Meer weten{{/learnMoreLink}}

en: There is no card on a customer that is being charged.
nl: Er worden geen kosten in rekening gebracht op de kaart van een klant.

en: There was a duplicate attempt to initiate account setup. Please wait a few seconds and try again.
nl: Er werd een dubbele poging gedaan de accountconfiguratie te starten. Wacht een paar seconden en probeer het opnieuw.

en: There was a problem connecting your store to WordPress.com: "%s"
nl: Er is een probleem opgetreden bij het koppelen van je winkel aan WordPress.com: '%s'

en: There was a problem creating your subscription. %1$s doesn't meet the %2$sminimum recurring amount%3$s this payment method can process.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het aanmaken van je abonnement. %1$s voldoet niet aan het %2$sminimale terugkerende bedrag%3$s dat deze betaalmethode kan verwerken.

en: There was a problem creating your subscription. Please try again or contact us for assistance.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het aanmaken van je abonnement. Probeer het nog eens of neem contact met ons op

en: There was a problem generating your export.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het genereren van je export.

en: There was a problem processing the order.
nl: Er is een probleem opgetreden bij de bestelling verwerken.

en: There was a problem processing the payment. Please check your email inbox and refresh the page to try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verwerken van de betaling. Controleer je inbox en laad de pagina opnieuw om het nogmaals te proberen.

en: There was a problem processing your account data. Please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verwerken van je accountgegevens. Probeer het nog eens.

en: There was a problem redirecting you to the account dashboard. Please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het doorverwijzen naar het accountdashboard. Probeer het nog eens.

en: There was a problem redirecting you to the loan offer. Please check that it is not expired and try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het doorsturen naar de kredietofferte. Controleer dat deze niet verlopen is en probeer het nog eens.

en: There was a problem redirecting you to the requested link. Please check that it is valid and try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het doorsturen naar de opgevraagde link. Controleer of deze geldig is en probeer het nog eens.

en: There was a problem resetting your account. Please wait a few seconds and try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het herstellen van je account. Wacht een paar seconden en probeer het opnieuw.

en: There was a problem setting up your %s account. Please try again.
nl: Er heeft zich een probleem voorgedaan bij het instellen van je %s-account. Probeer het opnieuw.

en: There was an error accessing document %1$s. %2$s
nl: Er is een fout opgetreden bij het indienen %1$s. %2$s

en: There was an error applying the promotion. Please contact support for assistance if the problem persists
nl: Er is een fout opgetreden bij de aanbieding toepassen. Neem contact op met ondersteuning voor assistentie indien het probleem aanhoudt

en: There was an error getting your inbox. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van je inbox. Probeer het nog eens.

en: There was an error processing the product with this payment method. Please add the product to the cart, instead.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van het product met deze betaalmethode. Voeg in plaats daarvan het product toe aan de winkelwagen.

en: There was an error rendering this view. Please contact support for assistance if the problem persists.
nl: Er is een fout opgetreden bij deze weergave. Neem contact op met ondersteuning voor assistentie indien het probleem aanhoudt.

en: There was an error retrieving your fraud protection settings. Please refresh the page to try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van je instellingen voor bescherming tegen fraude. Vernieuw de pagina om het opnieuw te proberen.

en: There was an error while processing this request. If you continue to see this notice, please contact the admin.
nl: Er is een fout opgetreden bij de verwerking van deze aanvraag. Als je deze melding blijft zien, neem dan contact op met de beheerder.

en: These %d steps help customers recognize charges, understand your policies, and contact you before opening a dispute.
nl: Met deze %d stappen kunnen klanten kosten herkennen, je beleid begrijpen en contact met je opnemen voordat ze een geschil openen.

en: These are the evidence strengths that supported your dispute response.
nl: Dit zijn de sterke punten van bewijs die je geschilreactie ondersteunden.

en: These settings can be changed any time by visiting the Multi-Currency settings
nl: Deze instellingen kunnen op elk gewenst moment worden gewijzigd. Ga daarvoor naar de instellingen voor meerdere valuta

en: These settings will also apply to the %s on your store.
nl: Deze instellingen gelden ook voor de %s in je winkel.

en: This action is final and cannot be undone.
nl: Deze actie is definitief en kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This action is not available.
nl: Deze actie is niet beschikbaar.

en: This dispute was lost on %1$s due to non-response.
nl: Dit geschil is verloren op %1$s vanwege het uitblijven van een antwoord.

en: This express payment started in %1$s and cannot switch to %2$s for the address you selected. Choose a different shipping address, or use the regular checkout to pay in %2$s.
nl: Deze snelle betaling is gestart in %1$s en kan niet overschakelen naar %2$s voor het adres dat je hebt geselecteerd. Kies een ander verzendadres of gebruik de normale betaalmethode om te betalen in %2$s.

en: This feature is deprecated. Existing subscription renewals will continue to work, but creating or managing subscriptions is no longer available. Install {{learnMoreLink}}WooCommerce Subscriptions{{/learnMoreLink}} to continue managing subscriptions.
nl: Deze functie is verouderd. Bestaande verlengingen van abonnementen blijven werken, maar het aanmaken of beheren van abonnementen is niet langer beschikbaar. Installeer {{learnMoreLink}}WooCommerce Subscriptions{{/learnMoreLink}} om abonnementen te blijven beheren.

en: This filter compares the amount of items in an order to the minimum and maximum counts that you specify. When enabled the payment will be blocked.
nl: Deze filter vergelijkt de hoeveelheid artikelen in een bestelling met de door jou gespecificeerde minimale en maximale aantallen. Als deze is ingeschakeld wordt de betaling geblokkeerd.

en: This filter compares the post code submitted by the customer against the post code on file with the card issuer. The payment will be blocked if the two post codes do not match. AVS checks are not supported by every country or card issuer, so this filter will not block all payments with a mismatched post code.
nl: Deze filter vergelijkt de door de klant opgegeven postcode met de postcode in de administratie van de creditcardmaatschappij. De betaling wordt geblokkeerd als de twee postcodes niet overeenkomen. AVS-cheques worden niet door elk land of elke kaartuitgever ondersteund, dus dit filter blokkeert niet alle betalingen met een niet-overeenkomende postcode.

en: This filter compares the purchase price of an order to the minimum and maximum purchase amounts that you specify. When enabled the payment will be blocked.
nl: Deze filter vergelijkt de aankoopprijs van een bestelling met de door jou gespecificeerde minimale en maximale aankoopbedragen. Als deze is ingeschakeld wordt de betaling geblokkeerd.

en: This filter is disabled because you're currently selling to all countries.
nl: Deze filter is uitgeschakeld omdat je op dit moment in alle landen verkoopt.

en: This filter is disabled, and cannot be modified.
nl: Deze filter is uitgeschakeld en kan niet worden aangepast.

en: This filter screens for customer's {{ipAddressLink}}IP address{{/ipAddressLink}} to see if it is in a different country than indicated in their billing address. When enabled the payment will be blocked.
nl: Deze filter controleert het {{ipAddressLink}}IP-adres{{/ipAddressLink}} van de klant, om te kijken of het in een ander land is dan in het factuuradres wordt aangegeven. Als deze is ingeschakeld wordt de betaling geblokkeerd.

en: This filter screens for differences between the shipping information and the billing information (country). When enabled the payment will be blocked.
nl: Deze filter controleert op verschillen tussen de verzendinformatie en de factureringsgegevens (land). Als deze is ingeschakeld wordt de betaling geblokkeerd.

en: This filter screens for {{ipAddressLink}}IP addresses{{/ipAddressLink}} outside of your {{supportedCountriesLink}}supported countries{{/supportedCountriesLink}}. When enabled the payment will be blocked.
nl: Deze filter controleert op {{ipAddressLink}}IP-adressen{{/ipAddressLink}} buiten de door jou {{supportedCountriesLink}}ondersteunde landen{{/supportedCountriesLink}}. Als deze is ingeschakeld wordt de betaling geblokkeerd.

en: This info will help us speed up the set up process.
nl: Deze informatie helpt bij het versnellen van het instelproces.

en: This info will verify your account
nl: Met deze info verifiëren we je account

en: This inquiry was closed on %s.
nl: Dit onderzoek is op %s gesloten.

en: This is a compliance case and the issuer has indicated network rules have been violated. Please check for accuracy and upload any relevant documents.
nl: Dit is een nalevingsgeval en de uitgever heeft aangegeven dat de netwerkregels zijn geschonden. Controleer op juistheid en upload relevante documenten.

en: This is an uncategorized dispute, so you should contact the customer for additional details to find out why the payment was disputed.
nl: Dit is een niet-gecategoriseerd geschil, dus moet je contact opnemen met de klant voor aanvullende informatie om erachter te komen waarom de betaling is aangevochten.

en: This is the most common reason for a dispute, and happens when a cardholder claims that they didn’t authorize the payment. This can happen if the card was lost or stolen and used to make an unauthorized transaction. It can also happen if the cardholder doesn’t recognize the payment as it appears on the billing statement from their card issuer.
nl: Dit is de meest voorkomende reden voor een geschil en vindt plaats wanneer een kaarthouder beweert dat de betaling niet is geautoriseerd. Dit kan gebeuren als de kaart verloren is geraakt of is gestolen en gebruikt werd om een ongeautoriseerde betaling te doen. Het kan ook gebeuren als de kaarthouder de betaling niet herkent wanneer deze op het afschrift van de uitgever van de kaart wordt weergegeven.

en: This is the receipt for your order #%s:
nl: Dit is de kwitantie voor bestelling #%s:

en: This may be visible on receipts, invoices, and automated emails from your store.
nl: Dit is mogelijk zichtbaar op de kwitanties, facturen en automatische e-mails die van je winkel afkomstig zijn.

en: This option will set up a %s test account using test data. When you’re ready to launch your store, switching to live payments is easy.
nl: Met deze optie wordt een %s-testaccount ingesteld met testgegevens. Zodra je klaar bent om je winkel te lanceren, kan je eenvoudig overstappen op live betalingen.

en: This order has %1$d payment disputes totaling %2$s.
nl: Deze bestelling heeft %1$d betalingsgeschillen met een totaalbedrag van %2$s.

en: This order has %1$d payment inquiries totaling %2$s.
nl: Deze bestelling bevat vragen over %1$d betalingen met een totaalbedrag van %2$s.

en: This order has a high risk of being fraudulent. We suggest contacting the customer to confirm their details before fulfilling it.
nl: Deze bestelling heeft een hoog frauderisico. We raden aan om contact op te nemen met de klant om hun gegevens te bevestigen voordat je de bestelling afrond.

en: This order has a moderate risk of being fraudulent. We suggest contacting the customer to confirm their details before fulfilling it.
nl: Deze bestelling heeft een matig frauderisico. We raden aan om contact op te nemen met de klant om hun gegevens te bevestigen voordat je de bestelling afrond.

en: This order has a payment dispute for %1$s for the reason '%2$s'.
nl: Er is een betalingsgeschil ingediend voor deze bestelling van %1$s vanwege '%2$s'.

en: This order has an active payment dispute. Refunds and order editing are disabled.
nl: Er is een actief betalingsgeschil met betrekking tot deze bestelling. Teruggaven en bestellingen bewerken zijn uitgeschakeld.

en: This order has been {{authorizedNotCaptured/}} yet. Changing the status to {{newOrderStatus/}} will also {{cancelAuthorization/}}. Do you want to continue?
nl: Deze bestelling is nog niet {{authorizedNotCaptured/}}. Het wijzigen van de status naar {{newOrderStatus/}} zal ook {{cancelAuthorization/}}. Wil je doorgaan?

en: This order has been {{authorizedNotCaptured/}} yet. Changing the status to {{newOrderStatus/}} will also {{captureAuthorization/}}. Do you want to continue?
nl: Deze bestelling is nog niet {{authorizedNotCaptured/}}. Het wijzigen van de status naar {{newOrderStatus/}} zal ook {{captureAuthorization/}}. Wil je doorgaan?

en: This order was already paid for %1$s, but the order total has since changed to %2$s, so we prevented an overpayment. Please create a new order for any additional items.
nl: Voor deze bestelling is al %1$s betaald, maar het besteltotaal is sindsdien gewijzigd naar %2$s, dus hebben we een te hoge betaling voorkomen. Maak een nieuwe bestelling aan voor aanvullende artikelen.

en: This payment cannot be processed in its current state.
nl: Deze betaling kan in de huidige staat niet worden verwerkt.

en: This payment is not captured yet. To cancel this order, please go to 'Order Actions' > 'Cancel authorization'. To proceed with a refund, please go to 'Order Actions' > 'Capture charge' to charge the payment card, and then trigger a refund via the 'Refund' button.
nl: Deze betaling is nog niet geregistreerd. Om deze bestelling te annuleren, ga je naar 'Bestelacties' > 'Autorisatie annuleren'. Om een restitutie door te voeren, ga je naar 'Bestelacties' > 'Kosten registreren' om kosten op de betalingskaart in rekening te brengen en start je vervolgens een restitutie via de knop 'Restitutie'.

en: This payment method cannot be saved for future use.
nl: Deze betaalmethode kan niet worden opgeslagen voor toekomstig gebruik.

en: This payment method is enabled by other extensions. {{reviewExtensions}}Review extensions{{/reviewExtensions}} to improve the shopper experience.
nl: Deze betaalmethode wordt ingeschakeld door andere extensies. {{reviewExtensions}}Controleer extensies{{/reviewExtensions}} om de klantervaring te verbeteren.

en: This payment method is pending approval. It won't be available at checkout until it's approved.
nl: Deze betaalmethode is in afwachting van goedkeuring. Het is pas beschikbaar bij het afrekenen als het is goedgekeurd.

en: This payment shows a lower than normal risk of fraudulent activity.
nl: Deze bestelling heeft een lager dan normaal frauderisico.

en: This report is provided for informational reconciliation purposes only. It is not an IRS form, tax statement, bank statement, legal document, or formal financial statement.
nl: Dit rapport is alleen bedoeld voor informatieverwerking. Het is geen belastingformulier, belastingafschrift, bankafschrift, juridisch document of formeel financieel overzicht.

en: This report was helpful
nl: Dit rapport was nuttig

en: This report was not helpful
nl: Dit rapport was niet nuttig

en: This represents the fee %s collects for the transaction.
nl: Dit zijn de kosten die %s in rekening brengt voor de transactie.

en: This review typically takes several weeks, but in some cases may take up to 3 months.
nl: Deze beoordeling neemt meestal enkele weken is beslag, maar het proces kan in sommige gevallen tot 3 maanden duren.

en: This subscription has been successfully migrated to a WooPayments tokenized subscription.
nl: Dit abonnement is gemigreerd naar een tokenized WooPayments-abonnement.

en: This tool removes incorrect refund records and fee data from orders where payment authorization was canceled (not captured). This fixes negative values appearing in WooCommerce Analytics for stores using manual capture.
nl: Deze tool verwijdert onjuiste terugbetalingsrecords en kostengegevens van bestellingen waarbij de betalingsautorisatie is geannuleerd (niet vastgelegd). Dit lost negatieve waarden op die worden weergegeven in WooCommerce Analytics voor winkels met handmatige registratie.

en: This tool will clear the cached account values used in %s.
nl: Deze tool wist de gecachete waarden van het account die gebruikt zijn in %s.

en: This tool will clear the styles cached for the WooPayments gateway UI elements at checkout
nl: Deze tool wist de stijlen die gecachet zijn voor de UI-elementen van de WooPayments-gateway bij het afrekenen

en: This tool will migrate all Stripe Billing subscriptions to tokenized subscriptions with WooPayments.%1$sNumber of Stripe Billing subscriptions found: %2$d
nl: Deze tool verhuist alle Stripe-betaalabonnementen naar abonnementen op tokenbasis met WooPayments.%1$sAantal gevonden Stripe-betaalabonnementen: %2$d

en: This transaction is being reviewed under Visa’s network compliance rules.
nl: Deze transactie wordt beoordeeld volgens de regels voor netwerkcompliance van Visa.

en: This transaction is not connected to order.
nl: De transactie is niet gekoppeld aan een bestelling.

en: This transaction was held for review by your risk filters, and the charge was manually blocked after review.
nl: Deze transactie is door je risicofilters gemarkeerd als voor beoordeling en de betaling is handmatig geblokkeerd na beoordeling.

en: This transaction will be included in an upcoming automated payout. The date of the payout will be displayed here once it is scheduled. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Deze transactie wordt opgenomen in een aankomende geautomatiseerde uitbetaling. De datum van de storting wordt hier weergegeven zodra deze is gepland. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: This will issue a full refund of {{strong}}%s{{/strong}} to the customer.
nl: Hierdoor wordt een volledige teruggave van {{strong}}%s{{/strong}} verstrekt aan de klant.

en: This will take place in a secure environment through our partner. Once your business details are verified, you’ll be redirected back to your store dashboard.
nl: Dit vindt plaats in een veilige omgeving via onze partner. Zodra je bedrijfsgegevens geverifieerd zijn, word je teruggeleid naar je winkeldashboard.

en: This will update order metadata and delete incorrect refund records for affected orders. This fixes negative values in WooCommerce Analytics. Make sure you have a recent backup before proceeding. Continue?
nl: Hiermee worden metagegevens van bestellingen bijgewerkt en worden onjuiste restitutiegegevens voor getroffen bestellingen verwijderd. Dit lost negatieve waarden op in WooCommerce Analytics. Zorg ervoor dat je een recente back-up hebt voordat je doorgaat. Doorgaan?

en: Three-letter ISO-4217 currency code.
nl: ISO4217-valutacode van drie letters.

en: Thursday
nl: donderdag

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Tips for future disputes
nl: Tips voor toekomstige geschillen

en: Title
nl: Titel:

en: To access your subscriptions data and keep managing recurring payments, please install <a target="_blank" href="%1$s">WooCommerce Subscriptions</a>. Built-in support for subscriptions is no longer available in WooPayments.
nl: Installeer <a target="_blank" href="%1$s">WooCommerce Subscriptions</a> om toegang te krijgen tot je abonnementgegevens en om herhaaldelijke betalingen te blijven beheren. Ingebouwde ondersteuning voor abonnementen is niet langer beschikbaar in WooPayments.

en: To add new currencies to your store, please finish setting up %s.
nl: Rond het instellen van %s af om nieuwe valuta aan je winkel toe te voegen.

en: To begin accepting real payments you will need to first %1$sreset your account%2$s and, then, provide additional details about your business. %3$sLearn more%4$s
nl: Om echte betalingen te gaan accepteren, moet je eerst %1$sje account resetten%2$s en vervolgens aanvullende informatie over je bedrijf verstrekken. %3$sMeer informatie%4$s

en: To begin accepting real payments, please go to the live store or change your %1$sWordPress environment%2$s to a production one. %3$sLearn more%4$s
nl: Ga naar de live winkel of wijzig je %1$sWordPress-omgeving%2$s naar een productieomgeving om echte betalingen aan te nemen. %3$sMeer informatie%4$s

en: To begin accepting real payments, please go to the live store or change your {{wpEnvLink}}WordPress environment{{/wpEnvLink}} to a production one. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Ga naar de live winkel of wijzig je {{wpEnvLink}}WordPress-omgeving{{/wpEnvLink}} naar een productieomgeving om echte betalingen aan te nemen. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: To complete your transaction with **the selected payment method**, you must log in or create an account with our site.
nl: Om je transactie met **de geselecteerde betaalmethode** te voltooien, moet je inloggen of een account aanmaken op onze site.

en: To continue offering subscriptions and gain access to your data, please install WooCommerce Subscriptions. WooPayments no longer supports this feature.
nl: Installeer WooCommerce Subscriptions om abonnementen te blijven aanbieden en toegang te krijgen tot je gegevens. WooPayments ondersteunt deze functie niet meer.

en: To continue using %s, please review and agree to our {{link}}Terms of Service{{/link}}. By clicking “Accept” you agree to the Terms of Service.
nl: Om %s te blijven gebruiken, moet je onze {{link}}servicevoorwaarden{{/link}} bekijken en hiermee akkoord gaan. Door op 'Accepteren' te klikken, ga je akkoord met onze servicevoorwaarden.

en: To enable Link by Stripe, you must first disable WooPay.
nl: Om Link van Stripe in te schakelen, moet je eerst WooPay uitschakelen.

en: To enable WooPay, you must first disable Link by Stripe.
nl: Om WooPay in te schakelen, moet je eerst Link van Stripe uitschakelen.

en: To ensure safe and secure transactions, a WordPress.com account is required before you can verify your business details.
nl: Om veilige en beveiligde transacties te garanderen, is een WordPress.com-account vereist voordat je je bedrijfsgegevens kan verifiëren.

en: To ensure safe and secure transactions, a WordPress.com account is required.
nl: Om veilige en beveiligde transacties te garanderen, is een WordPress.com-account vereist.

en: To enter your own exchange rates or update the formatting rules for each currency, visit the Multi-Currency settings.
nl: Ga naar de instellingen voor meerdere valuta om je eigen koersen in te voeren of de indelingsregels voor elke valuta bij te werken.

en: To preview the express checkout buttons, activate at least one express checkout.
nl: Activeer tenminste één optie voor snel afrekenen om de knoppen voor snel afrekenen te bekijken.

en: To preview the express checkout buttons, ensure your store uses HTTPS on a publicly available domain, and you're viewing this page in a Safari or Chrome browser. Your device must be configured to use Apple Pay or Google Pay.
nl: Om een voorbeeld van de knoppen voor snel afrekenen te bekijken, moet je ervoor zorgen dat je winkel HTTPS gebruikt op een openbaar toegankelijk domein en dat je deze pagina bekijk in een Safari- of Chrome-browser bekijkt. Je apparaat moet geconfigureerd zijn om Apple Pay of Google Pay te gebruiken.

en: To support our case, we are providing the following documentation:
nl: Ter ondersteuning van onze zaak verstrekken wij de volgende documentatie:

en: To use %s, you will need to verify your business details.
nl: Om %s te gebruiken, moet je je zakelijke gegevens verifiëren.

en: To: %s
nl: Aan: %s

en: ToS accept parameter is missing
nl: ToS-acceptatieparameter ontbreekt

en: Today
nl: Vandaag

en: Total
nl: Totaal

en: Total balance
nl: Totaal saldo

en: Total balance = Available funds + Pending funds
nl: Totaal saldo = beschikbare bedragen + bedragen in behandeling

en: Total charges captured
nl: Totale kosten vastgelegd

en: Total fees
nl: Totale kosten

en: Total number of result pages available for the current query.
nl: Totaal aantal resultatenpagina's beschikbaar voor de huidige zoekopdracht.

en: Total per transaction
nl: Totaal per transactie

en: Total repaid
nl: Totaal terugbetaald

en: Total repaid placeholder
nl: Placeholder totaal terugbetaald

en: Total transaction fee
nl: Totale transactiekosten

en: Track recurring revenue and manage active subscriptions directly from your store’s dashboard — powered by %s.
nl: Volg terugkerende omzet en beheer actieve abonnementen direct vanuit het dashboard van je winkel — mogelijk gemaakt door %s.

en: Tracking number for a shipped physical product.
nl: Trackingnummer voor een verzonden fysiek product.

en: Transaction Fee:
nl: Transactiekosten:

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Transaction actions
nl: Transactie-handelingen

en: Transaction breakdown
nl: Uitsplitsing transactie

en: Transaction fee
nl: Transactiekosten:

en: Transaction fees breakdown
nl: Uitsplitsing transactiekosten

en: Transaction fees.
nl: Transactiekosten.

en: Transaction preferences
nl: Transactievoorkeuren

en: Transaction unauthorized
nl: Transactie niet geautoriseerd

en: Transactions
nl: Transacties

en: Transactions match <select /> filters
nl: Transacties voldoen aan {{select /}} filters

en: Transactions match {{select /}} filters
nl: Transacties voldoen aan {{select /}} filters

en: Transfer connection
nl: Verbinding overdragen

en: Transfer your %3$s connection from <hostname>%2$s</hostname> to this site <hostname>%1$s</hostname>. <hostname>%2$s</hostname> will be disconnected from %3$s.
nl: Zet je %3$s-verbinding over van <hostname>%2$s</hostname> naar deze site <hostname>%1$s</hostname>. <hostname>%2$s</hostname> zal worden losgekoppeld van %3$s.

en: Transfer your connection
nl: Je verbinding overdragen

en: Try again in a few minutes.
nl: Probeer het over een paar minuten opnieuw.

en: Try to get in touch with your customer. Sometimes people forget about payments they make or don’t recognize the way they appear on their card statement. If this is the case, ask them to contact their card issuer and let them know they no longer dispute the transaction.
nl: Probeer contact op te nemen met je klant. Soms vergeten mensen betalingen die ze uitvoeren of herkennen ze de manier waarop ze op hun afschrift worden weergegeven niet. Als dit het geval is, vraag ze dan om contact op te nemen met degene die de kaart heeft uitgegeven en laat ze weten dat ze de transactie niet meer aanvechten.

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Turn on live payments
nl: Live betalingen inschakelen

en: Two charges, clearly documented
nl: Twee kosten, duidelijk gedocumenteerd

en: Two weeks in — have you shared your store yet?
nl: Twee weken geleden — heb je je winkel al gedeeld?

en: Type of business
nl: Soort bedrijf

en: Type of the payment method.
nl: Soort betaalmethode.

en: Typography
nl: Typografie

en: UEN or GST Registration Number
nl: UEN- of GST-registratienummer

en: UK VAT
nl: VK btw

en: UPE payment failed: %s
nl: UPE-betaling mislukt: %s

en: Unable to decode response from WooCommerce Payments API
nl: Reactie van WooCommerce Payments API decoderen mislukt.

en: Unable to encode body for request to WooCommerce Payments API.
nl: Hoofdtekst coderen voor verzoek aan WooCommerce Payments API mislukt.

en: Unable to generate renewal order for subscription on the "invoice.paid" event.
nl: Kan geen verlengingsaanvraag voor het abonnement genereren bij de gebeurtenis "invoice.paid".

en: Unable to generate renewal order for subscription to record the incoming "invoice.payment_failed" event.
nl: Kan geen verlengingsaanvraag voor het abonnement genereren om de aankomende gebeurtenis "invoice.payment_failed" vast te leggen.

en: Unable to process the payment. Please try again later.
nl: Kan de betaling niet verwerken. Probeer het later opnieuw.

en: Unable to save payment method for subscription. Please try again or use a different payment method.
nl: Kan betaalmethode voor abonnement niet opslaan. Probeer het nog eens of gebruik een andere betaalmethode.

en: Unable to save payment method for subscription. The order customer could not be found.
nl: Kan betaalmethode voor abonnement niet opslaan. De klant van de bestelling kan niet worden gevonden.

en: Unable to set subscription item ID meta for WooPayments subscription item %s.
nl: Kan metadata voor de item-ID bij het abonnement niet instellen voor WooPayments-abonnementitem %s.

en: Unable to start onboarding. If this problem persists, please contact support.
nl: Kan onboarding niet starten. Als het probleem aanhoudt, neem dan contact op met de ondersteuning.

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Uncaptured (%1$s)
nl: Niet vastgelegd (%1$s)

en: Uncaptured transactions
nl: Niet-vastgelegde transacties

en: Under review
nl: Wordt gecontroleerd

en: Underage. Age must be at least 18.
nl: Minderjarig. Je moet ten minste 18 jaar oud zijn.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Unexpected server error
nl: Onverwachte serverfout

en: Unfortunately, your order has failed. Please <a href="%s">try checking out again</a>.
nl: Helaas is je bestelling mislukt. <a href="%s">Probeer het nog eens te bekijken</a>.

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom (UK)
nl: Verenigd Koninkrijk (UK)

en: United States (US)
nl: Verenigde Staten (US)

en: United States (US) dollar
nl: Amerikaanse dollar (USD)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown document type
nl: Onbekend documenttype

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown transactions
nl: Onbekende transacties

en: Unrecognized
nl: Niet herkend

en: Unsupported currency:
nl: Niet ondersteunde valuta:

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update %s business details
nl: %s Bedrijfsgegevens bijwerken

en: Update WordPress
nl: WordPress bijwerken

en: Update and retry payment
nl: Bijwerken en betaling opnieuw proberen

en: Update business details
nl: Bedrijfsgegevens bijwerken

en: Update by %s to avoid a disruption in payouts.
nl: Werk ze bij via %s om een onderbreking van uitbetalingen te vermijden.

en: Update payment details
nl: Betaalgegevens bijwerken

en: Update payment method
nl: Betalingsmethode bijwerken

en: Update selected
nl: Geselecteerde bijwerken

en: Update your store's configuration to ensure smooth transactions.
nl: Werk de configuratie van je winkel bij om transacties soepel te laten verlopen.

en: Updates take a moment to appear. Please refresh the page in a minute.
nl: Het duurt heel even tot de updates verschijnen. Vernieuw de pagina over een minuut.

en: Upload a custom logo. Upload a horizontal image with a white or transparent background for best results. Use a PNG or JPG image format. Recommended width: 512 pixels minimum.
nl: Upload een aangepast logo. Upload, voor de beste resultaten, een horizontale afbeelding met een witte of transparante achtergrond. Gebruik een PNG- of JPG-afbeelding. Aanbevolen breedte: minimaal 512 pixels.

en: Upload a document (PDF, PNG, or JPEG) to use as dispute evidence. Returns a file object whose id can be passed to the document fields of woocommerce-payments/submit-dispute-evidence.
nl: Upload een document (PDF, PNG of JPEG) om te gebruiken als bewijs van een geschil. Retourneert een bestandsobject waarvan het ID kan worden doorgegeven aan de documentvelden van woocommerce-payments/submit-dispute-evidence.

en: Upload custom logo
nl: Aangepast logo uploaden

en: Upload dispute evidence file
nl: Bestand met bewijs van geschil uploaden

en: Upload evidence
nl: Bewijs uploaden

en: Upload file
nl: Bestand uploaden

en: Usage records help defend digital product disputes by showing the customer accessed the product.
nl: Gebruiksgegevens helpen digitale productgeschillen te verdedigen door de klant toegang te geven tot het product.

en: Usage records on file
nl: Gebruiksgegevens in ons systeem

en: Use caching mode
nl: Gebruik cachemodus

en: Use only kana characters.
nl: Gebruik alleen kana-karakters.

en: Use only kanji characters.
nl: Gebruik alleen kanji-karakters.

en: Use only latin characters.
nl: Gebruik alleen latijnse karakters.

en: Use test card <number>%s</number> or refer to our <a>testing guide</a>.
nl: Gebruik testkaart <number>%s</number> of raadpleeg onze <a>testhandleiding</a>.

en: Use the bundled version of WooCommerce Admin
nl: Gebruik de gebundelde versie van WooCommerce Admin

en: Use {{testCardHelpLink}}test card numbers{{/testCardHelpLink}} to simulate various transactions. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Gebruik {{testCardHelpLink}}testkaartnummers{{/testCardHelpLink}} om verschillende transacties te simuleren. {{learnMoreLink}}Meer weten{{/learnMoreLink}}

en: Useful resources
nl: Handige hulpmiddelen

en: VAT Number
nl: BTW-nummer

en: Variable fee: %s
nl: Variabel bedrag: %s

en: Verification failed for an unknown reason. Correct any errors and resubmit the required fields.
nl: Verificatie is om een onbekende reden mislukt. Corrigeer eventuele fouten en vul de verplichte velden opnieuw in.

en: Verified name
nl: Naam geverifieerd

en: Verify business details
nl: Bedrijfsgegevens controleren

en: Verify your business details with %s to accept recurring payments for this subscription product.
nl: Verifieer je bedrijfsgegevens met %s om herhaaldelijke betalingen voor dit abonnementproduct aan te nemen.

en: Verifying your information with %s
nl: Je informatie verifiëren met %s

en: Version
nl: Versie

en: View Multi-Currency settings
nl: Instellingen voor meerdere valuta weergeven

en: View details
nl: Gegevens weergeven

en: View dispute details
nl: Gegevens weergeven

en: View full payout history
nl: Volledige uitbetalingsgeschiedenis bekijken

en: View loan details
nl: Kredietgegevens bekijken

en: View more details
nl: Bekijk meer details

en: View our documentation
nl: Bekijk documentatie

en: View submitted dispute
nl: Ingediend geschil bekijken

en: View submitted evidence
nl: Ingediend bewijs bekijken

en: View transactions
nl: Bekijk transacties

en: View your reconciliation reports.
nl: Bekijk je afstemmingsrapporten.

en: Viewing test %1$s. Test mode is active because your store is in a development or staging environment. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Test %1$s wordt weergegeven. Testmodus is actief omdat je winkel zich in een ontwikkelings- of testomgeving bevindt. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: Viewing test %1$s. To view live %1s, disable test mode in {{settingsLink}}%2s settings{{/settingsLink}}.
nl: Test wordt weergegeven%1$s. Om live %1s te bekijken, moet je de testmodus in de {{settingsLink}}%2s instellingen{{/settingsLink}} uitschakelen.

en: Visa will review your submission under its network rules and determine the outcome of the dispute.
nl: Visa zal je indiening beoordelen volgens de netwerkregels en de uitkomst van het geschil bepalen.

en: Was this charge a duplicate?
nl: Was deze betaling een duplicaat?

en: We are submitting evidence in response to chargeback #%1$s for transaction #%2$s on %3$s.
nl: We dienen bewijs in als reactie op de terugboeking #%1$s voor transactie #%2$s op %3$s.

en: We are unable to authenticate your payment method. Please choose a different payment method and try again.
nl: We kunnen je betaalmethode niet verifiëren. Kies een andere betaalmethode en probeer het opnieuw.

en: We built it. You use it. What do you think?
nl: We hebben het gebouwd. Je gebruikt het. Wat denk je?

en: We could not verify that the person resides at the provided address. The address must be a valid physical address where the individual resides and cannot be a P.O. Box.
nl: We kunnen niet controleren dat de persoon woont op het ingevoerde adres. Het adres moet een geldig, fysiek adres zijn waar de persoon woont. Het mag geen postbus zijn.

en: We couldn't load your balance data.
nl: We konden je saldogegevens niet laden.

en: We couldn't load your fees data.
nl: We konden je kostengegevens niet laden.

en: We couldn’t verify the postal code in the billing address. If the issue persists, suggest the customer to reach out to the card issuing bank.
nl: We konden de postcode op het factuuradres niet verifiëren. We konden de postcode op het factuuradres niet verifiëren.

en: We couldn’t verify the postal code in your billing address. Make sure the information is current with your card issuing bank and try again.
nl: We konden de postcode op je factuuradres niet verifiëren. Zorg dat de informatie actueel is bij de bank die je pas heeft uitgegeven, en probeer het opnieuw.

en: We detected and prevented an attempt to pay for a duplicate order. If this was a mistake and you wish to try again, please create a new order.
nl: We hebben een poging tot dubbele bestelling ontdekt en geannuleerd. Als dit een fout was en je het opnieuw wilt proberen, plaats dan een nieuwe bestelling.

en: We detected that your store uses page caching. Switching Multi-Currency to the caching-optimized rendering mode lets your host cache pages effectively.
nl: We hebben ontdekt dat je winkel gebruikmaakt van pagina caching. Door over te schakelen van meerdere valuta naar de cachegeoptimaliseerde rendermodus, kunnen je cachepagina's effectief worden gehost.

en: We have identified executives that haven’t been added on the account. Add any missing executives to the account.
nl: We hebben directeuren geïdentificeerd die niet zijn toegevoegd aan het account. Voeg ontbrekende directeuren toe aan het account

en: We have identified holding companies with significant percentage ownership. Upload a Memorandum of Association for each of the holding companies.
nl: Wij hebben holdings geïdentificeerd die voor een aanzienlijk percentage in handen zijn. Upload een akte van oprichting voor elk van de holdings.

en: We have identified owners that haven’t been added on the account. Add any missing owners to the account.
nl: We hebben eigenaren geïdentificeerd die niet zijn toegevoegd aan het account. Voeg ontbrekende eigenaren toe aan het account

en: We noticed you're visiting from %1$s. We've updated our prices to %2$s for your shopping convenience. <a href="%4$s">Use %3$s instead.</a>
nl: We hebben vastgesteld dat je vanuit %1$s bezoekt. We hebben onze prijzen omgezet in %2$s voor een prettigere winkelervaring. <a href="%4$s">Gebruik in plaats daarvan %3$s.</a>

en: We prevented multiple payments for the same order. If this was a mistake and you wish to try again, please create a new order.
nl: We hebben meerdere betalingen voor dezelfde bestelling voorkomen. Als dit een fout was en je het opnieuw wilt proberen, plaats dan een nieuwe bestelling.

en: We recommend reviewing your options before responding before the deadline.
nl: We raden je aan je opties te bekijken voordat je voor de deadline reageert.

en: We recommend reviewing your options before responding by the deadline.
nl: We raden je aan je opties te bekijken voordat je voor de deadline reageert.

en: We take every step required to safeguard your personal data. %s is built in partnership with Stripe to store your data in a safe and secure manner.
nl: We nemen alle stappen die nodig zijn om je persoonsgegevens te beschermen. %s in samenwerking met Stripe ontwikkeld om je gegevens veilig op te slaan.

en: We'll do our best to work with Stripe to confirm your identity as quickly as we can. Typically, we'll confirm your application within a couple of days.
nl: We doen ons best samen te werken met Stripe om je identiteit zo snel mogelijk te bevestigen. We bevestigen je aanmelding meestal binnen een aantal dagen.

en: We'll send a couple of reminders during your first month of accepting payments, to help you bring in your first sale. Stops automatically once you've taken one.
nl: We sturen je een paar herinneringen tijdens de eerste maand dat je betalingen hebt geaccepteerd, zodat je je eerste verkoop kan binnenhalen. Stopt automatisch zodra je er een hebt genomen.

en: We're not able to add this payment method. Please refresh the page and try again.
nl: We kunnen deze betaalmethode niet toevoegen. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: We're not able to add this payment method. Please try again later
nl: We kunnen deze betaalmethode niet toevoegen. Probeer later opnieuw

en: We're not able to process this payment due to the order ID mismatch. Please try again later.
nl: We kunnen deze betaling niet verwerken omdat de bestellings-ID niet overeenkomt. Probeer het later opnieuw.

en: We're not able to process this payment. Please refresh the page and try again.
nl: We kunnen deze betaling niet verwerken. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: We're not able to process this payment. Please try again later.
nl: We kunnen deze betaling niet verwerken. Probeer het later opnieuw.

en: We're not able to process this payment. Please try again later. WooPayMeta: intent_meta_order_id: %1$s, order_id: %2$s
nl: We kunnen deze betaling niet verwerken. Probeer later opnieuw. WooPayMeta: intent_meta_order_id: %1$s, order_id: %2$s

en: We're not able to process this request. Please refresh the page and try again.
nl: We konden deze aanvraag niet verwerken. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: We've successfully collected payment for your subscription using your new payment method.
nl: We hebben een betaling ontvangen voor je abonnement met behulp van je nieuwe betaalmethode.

en: We've temporarily paused new account creation. We'll notify you when we resume!
nl: We hebben het aanmaken van je nieuwe account tijdelijk stopgezet. We laten het je weten wanneer we dit voortzetten!

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Weekly anchor for deposit scheduling when interval is set to weekly
nl: Wekelijks anker voor het plannen van aanbetalingen wanneer de interval is ingesteld op wekelijks

en: We’ll use these details to enable payments for your store. This information can’t be changed after your account is created.
nl: We gebruiken deze gegevens om betalingen voor je winkel in te schakelen. Deze gegevens kunnen niet worden gewijzigd nadat je account is aangemaakt.

en: We’re processing your export. 🎉 The file will download automatically and be emailed to %s.
nl: Je export wordt verwerkt. 🎉 Het bestand zal automatisch worden gedownload en gaat via e-mail naar %s.

en: We’ve detected that you have duplicate sites connected to %s. When Safe Mode is active, payments will not be interrupted. However, some features may not be available until you’ve resolved this issue below. Safe Mode is most frequently activated when you’re transferring your site from one domain to another, or creating a staging site for testing. <safeModeLink>Learn more</safeModeLink>
nl: Het is ons opgevallen dat je identieke sites hebt gekoppeld aan %s. Wanneer de Veilige modus actief is, worden betalingen niet onderbroken. Sommige functies zijn echter niet beschikbaar totdat je dit probleem hieronder hebt opgelost. De Veilige modus wordt vaak geactiveerd wanneer je je site van het ene domein naar het andere overdraagt, of wanneer je een testsite maakt. <safeModeLink>Meer informatie</safeModeLink>

en: We’ve detected that you have duplicate sites connected to %s. When Safe Mode is active, payments will not be interrupted. However, some features may not be available until you’ve resolved this issue below. Safe Mode is most frequently activated when you’re transferring your site from one domain to another, or creating a staging site for testing. A site administrator can resolve this issue. <safeModeLink>Learn more</safeModeLink>
nl: Het is ons opgevallen dat je identieke sites hebt gekoppeld aan %s. Wanneer de Veilige modus actief is, worden betalingen niet onderbroken. Sommige functies zijn echter niet beschikbaar totdat je dit probleem hieronder hebt opgelost. De Veilige modus wordt vaak geactiveerd wanneer je je site van het ene domein naar het andere overdraagt, of wanneer je een testsite maakt. Een sitebeheerder kan dit probleem oplossen. <safeModeLink>Meer informatie</safeModeLink>

en: We’ve saved your product as a draft.
nl: We hebben je product opgeslagen als concept.

en: What category of legal entity identify your business?
nl: Onder welke juridische entiteitscategorie valt je bedrijf?

en: What could help next time
nl: Wat kan de volgende keer helpen?

en: What did you use this report for? (optional)
nl: Waarvoor heb je dit rapport gebruikt? (optioneel)

en: What else should I keep in mind while completing this process?
nl: Waar moet ik nog meer rekening mee houden bij het afronden van dit proces?

en: What information should I have at hand before I start the “Know Your Customer” process?
nl: Welke informatie moet ik bij de hand hebben voor ik het proces ‘Ken je klant’ start?

en: What is “Know Your Customer”?
nl: Wat is ‘Ken je klant’?

en: What payment methods are enabled for the store.
nl: Welke betaalmethodes zijn ingeschakeld voor de winkel.

en: What type of goods or services does your business sell?
nl: Welke goederen of diensten verkoopt je bedrijf?

en: What type of legal entity is your business?
nl: Welke juridische entiteit heeft je bedrijf?

en: What's missing? (optional)
nl: Wat ontbreekt er? (optioneel)

en: What's working well
nl: Wat werkt goed?

en: What’s next?
nl: En nu?

en: When enabled debug notes will be added to the log.
nl: Indien ingeschakeld, worden debug-opmerkingen aan de log toegevoegd.

en: When enabled, WooPay checkout will be themed with your store’s brand colors and fonts. {{docs}}Learn more {{/docs}}
nl: Als deze is ingeschakeld, wordt afrekenen via WooPay weergegeven in het thema van de kleuren en lettertypen van jouw winkelmerk. {{docs}}Meer informatie{{/docs}}

en: When enabled, customers will be able to checkout using WooPay.
nl: Wanneer deze functie is ingeschakeld, kunnen klanten afrekenen via WooPay

en: When enabled, customers will be able to checkout using WooPay. In order to use {{wooPayLink}}WooPay{{/wooPayLink}}, you must agree to our {{tosLink}}WooCommerce Terms of Service{{/tosLink}} and {{privacyLink}}Privacy Policy{{/privacyLink}}. {{trackingLink}}Click here{{/trackingLink}} to learn more about the data you will be sharing and opt-out options.
nl: Wanneer deze functie is ingeschakeld, kunnen klanten afrekenen via WooPay. Om {{wooPayLink}}WooPay{{/wooPayLink}} te gebruiken, moet je akkoord gaan met de {{tosLink}}servicevoorwaarden van WooCommerce{{/tosLink}} en ons {{privacyLink}}privacybeleid{{/privacyLink}}. {{trackingLink}}Klik hier{{/trackingLink}} voor meer informatie over de gegevens die je deelt en opt-out-mogelijkheden.

en: When enabled, payment error logs will be saved to WooCommerce > Status > Logs.
nl: Indien ingeschakeld, worden betaalfoutlogs opgeslagen in WooCommerce > Status > Logs.

en: When enabled, payment methods powered by %s will appear on checkout.
nl: Indien ingeschakeld, worden door %s mogelijk gemaakte betaalmethoden weergegeven bij het afrekenen.

en: When enabled, users will be able to pay with a saved card during checkout. Card details are stored in our platform, not on your store.
nl: Indien ingeschakeld kunnen gebruikers tijdens het afrekenen betalen met een opgeslagen kaart. Kaartgegevens worden opgeslagen in ons platform, dus niet in je winkel.

en: When you reset your account, all payment data — including your %1$s account details, test transactions, and payouts history — will be lost. Your order history will remain. This action cannot be undone, but you can create a new test account at any time.
nl: Als je jouw account reset, gaan alle betaalgegevens, waaronder je %1$s accountdetails, testtransacties en betaalgeschiedenis, verloren. Je bestelgeschiedenis blijft behouden. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt, maar je kan altijd een nieuw testaccount aanmaken.

en: When you reset your test account, all payment data — including your %1$s account details, test transactions, and payouts history — will be lost. Your order history will remain. This action cannot be undone, but you can create a new test account at any time.
nl: Als je je testaccount reset, gaan alle betaalgegevens verloren, waaronder je %1$s accountdetails, testtransacties en betaalgeschiedenis. Je bestelgeschiedenis blijft behouden. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt, maar je kan altijd een nieuw testaccount aanmaken.

en: Where is your business located?
nl: Waar is jouw bedrijf gevestigd?

en: Where possible, mention in your cover letter the customer's prior successful orders, and attach proof from their order history.
nl: Vermeld, waar mogelijk, in je sollicitatiebrief de eerdere succesvolle bestellingen van de klant en voeg bewijs toe uit hun bestelgeschiedenis.

en: Where signed delivery records are available, they tend to strengthen physical goods dispute evidence.
nl: Waar ondertekende leveringsrecords beschikbaar zijn, hebben ze de neiging om het bewijs van fysieke goederen te versterken.

en: Whether WooPayments is running in dev (sandbox) mode and what triggered it.
nl: Of WooPayments in de dev (sandbox) modus draait en wat het heeft geactiveerd.

en: Whether debug logging is enabled and working or not.
nl: Of debugging nu is ingeschakeld en werkt of niet.

en: Whether the new WooPay Express Checkout is enabled or not.
nl: Of de nieuwe WooPay Snel afrekenen is ingeschakeld of niet.

en: Whether the payment gateway has test payments enabled or not.
nl: Of de betaalgateway testbetalingen heeft ingeschakeld of niet.

en: Whether the store has Payment Request enabled or not.
nl: Of de winkel nu betaalverzoek heeft ingeschakeld of niet.

en: Whether the store has the Auth & Capture feature enabled or not.
nl: Of de winkel nu de Auth- en Capture-functie heeft ingeschakeld of niet.

en: Whether the store has the Multi-currency feature enabled or not.
nl: Of de winkel nu de meerdere valuta-functie heeft ingeschakeld of niet.

en: Whether the tax documents section is enabled or not.
nl: Of het onderdeel belastingdocumenten nu is ingeschakeld of niet.

en: Whether there are extensions active that are have known incompatibilities with the functioning of the new WooPay Express Checkout.
nl: Of er extensies actief zijn waarvan bekend is dat ze incompatibel zijn met de werking van de nieuwe WooPay Snel afrekenen.

en: Whether there is a Stripe Billing off-site to on-site billing migration in progress.
nl: Of er een migratie van Stripe Billing van externe facturatie naar facturatie ter plaatse bezig is.

en: Whether to submit to the card network (irreversible). Default false stages a draft.
nl: Of het kaartnetwerk moet worden gebruikt (onomkeerbaar). Standaard onwaar trapt een concept.

en: While optional, we strongly recommend providing as many of these documents as possible. The following file types are supported: PDF, JPEG, and PNG.
nl: Hoewel het optioneel is, raden we ten zeerste aan om zoveel mogelijk van deze documenten mee te leveren. De volgende bestandstypen worden ondersteund: pdf, jpeg en png.

en: Why do I have to share this information?
nl: Waarom moet ik deze informatie delen?

en: Why do you disagree with this dispute?
nl: Waarom ben je het niet eens met dit geschil?

en: Why we ask for personal financial information
nl: Waarom we vragen om persoonlijke financiële informatie

en: With the following message: <code>%s</code>
nl: Met het volgende bericht: <code>%s</code>

en: With {{strong}}instant payout{{/strong}} you can receive requested funds in your bank account within 30 mins for a %s%% fee. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Met {{strong}}directe uitbetalingen{{/strong}} kun je het gevraagde bedrag binnen 30 minuten op je bankrekening ontvangen voor een  %s%% vergoeding. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: Withdrawal
nl: Intrekking

en: Withdrawal amount
nl: Opgenomen bedrag

en: Withdrawal date
nl: Opnamedatum

en: Withdrawal details
nl: Herroepingsdetails

en: Withdrawal overview
nl: Opname-overzicht

en: Withhold rate
nl: Tarief van inhouden

en: Within 1 month
nl: Binnen 1 maand

en: Without evidence to weigh against the customer's claim, disputes generally default in the customer's favor.
nl: Zonder bewijs om af te wegen tegen de claim van de klant, worden geschillen meestal in het voordeel van de klant beslecht.

en: Won
nl: Gewonnen

en: WooCommerce In-Person Payments
nl: WooCommerce Fysieke betalingen

en: WooCommerce Payments: detected and deleted order ID %d, which has duplicate cart content with this order.
nl: WooCommerce betalingen: bestelling-ID %d bevat dezelfde artikelen in de winkelwagen als deze bestelling en is verwijderd.

en: WooPay Connect Direct Checkout
nl: Direct afrekenen verbinden met WooPay

en: WooPay Disable Feedback
nl: WooPay-feedback uitschakelen

en: WooPay Express Checkout
nl: Snel afrekenen

en: WooPay Incompatible Extensions
nl: WooPay incompatibele extensies

en: WooPay Logo
nl: WooPay-logo

en: WooPay SMS code verification
nl: WooPay sms-code verificatie

en: WooPay blog_token is currently misconfigured.
nl: WooPay blog_token is momenteel onjuist geconfigureerd.

en: WooPay checkout encountered a fatal error: %s
nl: Bij het afrekenen via WooPay is een fatale fout opgetreden: %s

en: WooPay checkout preview
nl: WooPay afrekenvoorbeeld

en: WooPay is not available, as a %s feature, or the store is not yet eligible.
nl: WooPay is niet beschikbaar, als een %s functie, of de winkel is nog niet gerechtigd.

en: WooPay is unavailable at this time. Please complete your checkout below. Sorry for the inconvenience.
nl: WooPay is op dit moment niet beschikbaar. Voltooi hieronder het afrekenen. Sorry voor het ongemak.

en: WooPay is unavailable at this time. Sorry for the inconvenience.
nl: WooPay is op dit moment niet beschikbaar. Sorry voor het ongemak.

en: WooPay request is not signed correctly.
nl: De WooPay-aanvraag is niet correct ondertekend.

en: WooPay with %1$s ending in %2$s
nl: WooPay met %1$s eindigt over %2$s

en: WooPayments Disable Survey
nl: WooPayments-vragenlijst uitschakelen

en: WooPayments Logo
nl: WooPayments-logo

en: WooPayments is not initialized.
nl: WooPayments is niet gestart.

en: WooPayments no longer allows customers to create new subscriptions. Beginning in version 9.8, billing for existing customer subscriptions will no longer be supported. To ensure there is no interruption of service, please install <a target="_blank" href="%1$s">WooCommerce Subscriptions</a>.
nl: Met WooPayments kunnen klanten geen nieuwe abonnementen meer aanmaken. Vanaf versie 9.8 wordt facturering voor bestaande klantabonnementen niet langer ondersteund. Installeer <a target="_blank" href="%1$s">WooCommerce Subscriptions</a> om er zeker van te zijn dat de service niet wordt onderbroken.

en: WooPayments no longer supports billing for existing customer subscriptions. All subscriptions data is read-only. Please install <a target="_blank" href="%1$s">WooCommerce Subscriptions</a> to continue managing your subscriptions.
nl: WooPayments ondersteunt niet langer facturering voor bestaande klantabonnementen. Alle abonnementgegevens zijn alleen-lezen. Installeer <a target="_blank" href="%1$s">WooCommerce Subscriptions</a> om je abonnementen te blijven beheren.

en: WooPayments no longer supports subscriptions capabilities and subscriptions data can no longer be accessed. Please install <a target="_blank" href="%1$s">WooCommerce Subscriptions</a> to continue managing your subscriptions.
nl: WooPayments ondersteunt niet langer abonnementsmogelijkheden en abonnementgegevens kunnen niet meer worden geopend. Installeer <a target="_blank" href="%1$s">WooCommerce Subscriptions</a> om je abonnementen te blijven beheren.

en: WooPayments refunded %1$s of its %2$s application fee on this transaction.
nl: WooPayments heeft %1$s van de %2$s aanvraagkosten voor deze transactie terugbetaald.

en: WooPayments refunded its %s application fee on this transaction.
nl: WooPayments heeft %s aanvraagkosten voor deze transactie terugbetaald.

en: WooPayments refunded its application fee on this transaction.
nl: WooPayments heeft de aanvraagkosten voor deze transactie terugbetaald.

en: WooPayments styles cleared
nl: WooPayments-stijlen gewist

en: WooPayments subscription renewal attempt %1$d failed with the following message "%2$s" and failure code <code>%3$s</code> | WooPayments subscription renewal attempt %1$d failed with the following message "%2$s" and failure code <code>%3$s</code>
nl[0]: Poging %1$d tot verlenging WooPayments-abonnement is mislukt met de volgende melding '%2$s' en foutcode <code>%3$s</code>
nl[1]: Poging %1$d tot verlenging WooPayments-abonnement is mislukt met de volgende melding '%2$s' en foutcode <code>%3$s</code>

en: WooPayments subscription renewal attempt %d failed. | WooPayments subscription renewal attempt %d failed.
nl[0]: Poging %d tot verlenging abonnement WooPayments is mislukt.
nl[1]: Poging %d tot verlenging abonnement WooPayments is mislukt.

en: WooPayments updated the subscription payment method token from token #%1$d to #%2$d after receiving a successful renewal payment webhook.
nl: WooPayments heeft het token voor de betaalmethode van het abonnement bijgewerkt van token #%1$d naar #%2$d na ontvangst van een succesvolle webhook voor de betaling van de verlenging.

en: WooPayments was in test mode when this order was placed. {{learnMoreLink/}}
nl: WooCommerce Payments bevond zich in de testmodus toen deze bestelling werd geplaatst. {{learnMoreLink/}}

en: WooPayments woopay order status sync
nl: Synchronisatie bestelstatus WooPayments

en: WooPayments: Fix incorrect order data
nl: WooPayments: corrigeer onjuiste bestelgegevens

en: Working well:
nl: Werkt goed:

en: Year to date
nl: Jaar tot op heden

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, deactivate %s
nl: Ja, deactiveer %s

en: Yes, reset account
nl: Ja, account resetten

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You are about to export %d deposits. If you'd like to reduce the size of your export, you can use one or more filters. Would you like to continue?
nl: You are about to export %d deposits. Als je de export wilt verkleinen, kun je een of meer filters gebruiken. Wil je doorgaan?

en: You are about to export %d disputes. If you'd like to reduce the size of your export, you can use one or more filters. Would you like to continue?
nl: Je staat op het punt om %d geschillen te exporteren. Als je de export wilt verkleinen, kun je een of meer filters gebruiken. Wil je doorgaan?

en: You are about to export %d fees. If you'd like to reduce the size of your export, you can use one or more filters. Would you like to continue?
nl: Je staat op het punt om %d kosten te exporteren. Als je de export wilt verkleinen, kun je een of meer filters gebruiken. Wil je doorgaan?

en: You are about to export %d transactions. If you'd like to reduce the size of your export, you can use one or more filters. Would you like to continue?
nl: Je staat op het punt om transacties %d te exporteren. Als je de export wilt verkleinen, kun je een of meer filters gebruiken. Wil je doorgaan?

en: You are saving %1$s%% on processing fees for the first %2$s of total payment volume or through %3$s.
nl: Je bespaart %1$s%% op verwerkingskosten voor de eerste %2$s van het totale betalingsvolume of tot en met %3$s.

en: You are saving %1$s%% on processing fees for the first %2$s of total payment volume.
nl: Je bespaart %1$s%% op verwerkingskosten voor de eerste %2$s van het totale betalingsvolume.

en: You are saving %1$s%% on processing fees through %2$s.
nl: Je bespaart %1$s%% op verwerkingskosten tot en met %2$s.

en: You are saving %s%% on processing fees.
nl: Je bespaart %s%% op verwerkingskosten.

en: You are using a sandbox test account.
nl: Je gebruikt een sandbox-testaccount.

en: You are using a test account.
nl: Je gebruikt een testaccount.

en: You are using a test account. If you are experiencing problems completing account setup, or wish to test with a different email/country associated with your account, you can reset your account and start from the beginning.
nl: Je gebruikt een testaccount. Als je problemen ervaart bij het voltooien van de accountconfiguratie of als je wilt testen met een ander e-mailadres/land gekoppeld aan je account, kan je je account resetten en vanaf het begin beginnen.

en: You aren't authorized to do that.
nl: Je bent daarvoor niet bevoegd.

en: You aren’t authorized to do that.
nl: Je bent daarvoor niet bevoegd.

en: You can add %s (%s) again at any time in Multi-Currency settings.
nl: Je kunt %s (%s) op elk moment opnieuw toevoegen onder de instellingen Meerdere valuta.

en: You can choose a level of protection for screening incoming transactions. Screened transactions will be automatically blocked by your customized fraud filters.
nl: Je kan het beschermingsniveau kiezen voor de controle van binnenkomende transacties. Gecontroleerde transacties zullen automatisch worden geblokkeerd door je aangepaste fraudefilters.

en: You can use %1$stest card numbers%2$s to simulate various types of transactions.
nl: Je kan %1$stestkaartnummers%2$s gebruiken om verschillende soorten transacties te simuleren.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please try again later.
nl: Je kan niet zo snel na de vorige een nieuwe betaalmethode toevoegen. Probeer later opnieuw.

en: You do not have permission to delete orders.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om bestellingen te verwijderen.

en: You do not have permission to perform this action.
nl: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: You do not have permission to run this tool.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze tool uit te voeren.

en: You have accepted the dispute for order #%s.
nl: Je hebt het geschil voor bestelnummer %s geaccepteerd.

en: You have accepted the dispute.
nl: Je hebt het geschil geaccepteerd.

en: You have exceeded the number of allowed verification attempts.
nl: Je hebt het maximale aantal toegestane verificatiepogingen overschreden.

en: You have installed a development version of %s which requires files to be built. From the plugin directory, run <code>npm run build:client</code> to build and minify assets. Alternatively, you can download a pre-built version of the plugin from the <a1>WordPress.org repository</a1> or by visiting the <a2>releases page in the GitHub repository</a2>.
nl: Je hebt een ontwikkelingsversie van %s Admin geïnstalleerd die vereist dat bestanden worden aangemaakt. Voer vanuit de plugin-map <code>npm run build:client</code> uit om activa te bouwen en minimaliseren. Je kan ook een vooraf gebouwde versie van de plugin downloaden uit de <a1>WordPress.org-opslagplaats</a1> of de <a2>pagina met releases in de GitHub-opslagplaats</a2>.

en: You have no funds available. {{whyLink}}Why?{{/whyLink}}
nl: Er zijn geen beschikbare bedragen gevonden. {{whyLink}}Waarom?{{/whyLink}}

en: You must <a>capture</a> this charge within the next
nl: Je moet deze kosten <a>vastleggen</a> binnen de volgende

en: You must accept our %1$s and %2$s to continue with your purchase.
nl: Je moet akkoord gaan met onze %1$s en %2$s om door te gaan met bestellen.

en: You need to provide more information to enable %s on your checkout.
nl: Je moet meer informatie geven om %s bij het afrekenen in te schakelen.

en: You need to provide more information to enable %s on your checkout:
nl: Je moet meer informatie geven om %s bij het afrekenen in te schakelen:

en: You should be especially wary when a customer has an international IP address but uses domestic billing and shipping information. Fraudsters often pretend to live in one location, but live and shop from another.
nl: Je moet vooral goed oppassen wanneer een klant een internationaal IP-adres heeft, maar facturering- en verzendgegevens binnen jouw land opgeeft. Fraudeurs doen vaak alsof ze op een bepaalde plek wonen, maar wonen en winkelen in werkelijkheid ergens anders.

en: You should first get in touch with your customer. If you understand what their complaint is, there is a chance for you to explain the misunderstanding or to make it right. If you’re able to resolve the issue with your customer, you can ask that they withdraw the dispute.
nl: Je moet eerst contact opnemen met je klant. Als je begrijpt wat de klacht van de klant is, heb je de kans om het misverstand uit te leggen of recht te zetten. Als je het probleem van je klant kan oplossen, kan je de klant vragen het geschil in te trekken.

en: You submitted evidence for this inquiry on %1$s. <strong>%2$s</strong> is reviewing the case, which can take 120 days or more. You will be alerted when they make their final decision.
nl: Je hebt bewijs ingediend voor dit geschil op %1$s. <strong>%2$s</strong> is de zaak aan het bekijken. Dit kan 120 dagen of langer duren. Je wordt ingelicht zodra een definitief besluit is genomen.

en: You submitted evidence for this inquiry on %s. The <strong>cardholder’s bank</strong> is reviewing the case, which can take 120 days or more. You will be alerted when they make their final decision.
nl: Op %s heb je bewijs aangeleverd voor dit verzoek. De <strong>bank van de kaarthouder</strong> onderzoekt de zaak, wat 120 dagen of langer kan duren. Je wordt ingelicht zodra een definitief besluit is genomen.

en: You will have to re-confirm your business and banking details.
nl: Je zult je bedrijfs- en bankgegevens opnieuw moeten bevestigen.

en: You'll be informed of any updates via email, or you can check the status of your case at any time in your <disputesPageLink>Disputes area</disputesPageLink>.
nl: Je wordt via e-mail op de hoogte gesteld van eventuele updates. Je kan de status van je zaak op elk gewenst moment bekijken in je <disputesPageLink>Geschillengebied</disputesPageLink>.

en: You'll need to verify your business and payment details to
nl: Je moet je bedrijfs- en betaalgegevens verifiëren om

en: You're ready to accept payments!
nl: Je kan nu betalingen aannemen!

en: You're ready to begin accepting payments using foreign currencies!
nl: Je kunt nu betalingen met buitenlandse valuta aannemen!

en: You've already added {{enabledCurrenciesText /}} to your store.
nl: Je hebt {{enabledCurrenciesText /}} al toegevoegd aan je winkel.

en: You've made some manual edits to your cover letter. If you update your evidence again, those changes won't be reflected here automatically — but you can always make further edits yourself.
nl: Je hebt een aantal handmatige bewerkingen aangebracht aan je begeleidende brief. Als je je bewijs opnieuw bijwerkt, worden die wijzigingen hier niet automatisch weerspiegeld. Je kan wel altijd zelf verdere bewerkingen uitvoeren.

en: Your %s account will be reset, and all data will be lost.
nl: Je %s-account wordt gereset en alle gegevens gaan verloren.

en: Your Balance summary will appear here once there's enough data to display.
nl: Het overzicht van je saldo wordt hier weergegeven zodra er genoeg gegevens zijn om weer te geven.

en: Your WooPayments account is approved and ready to accept payments. Now it’s about getting eyes on your store — share your link, tell your network, and make your first sale.
nl: Je WooPayments-account is goedgekeurd en klaar om betalingen te accepteren. Nu gaat het erom dat je je winkel in de gaten houdt: deel je link, vertel het je netwerk en verkoop je eerste winkel.

en: Your access logs helped show the customer used the product.
nl: Dankzij je toegangslogboeken kon de klant zien welk product hij heeft gebruikt.

en: Your account has insufficient funds to cover your negative balance.
nl: Je rekening heeft onvoldoende saldo om het negatieve saldo te dekken.

en: Your account is fully approved and accepting payments. Share your store with your first potential customers to get that first sale.
nl: Je account is volledig goedgekeurd en accepteert betalingen. Deel je winkel met je eerste potentiële klanten om die eerste verkoop te krijgen.

en: Your account's country is not supported for tax ID validation.
nl: Validatie van de belasting-ID wordt niet ondersteund voor het land van je account.

en: Your application to use %s has been rejected. Need help? {{contactSupportLink}}Contact support{{/contactSupportLink}}
nl: Je aanvraag om %s te gebruiken is afgewezen. Hulp nodig? {{contactSupportLink}}Neem contact op met de ondersteuning{{/contactSupportLink}}

en: Your bank notified us that the bank account holder address on file is incorrect.
nl: Je bank heeft ons laten weten dat het adres van de rekeninghouder in ons systeem onjuist is.

en: Your bank notified us that the bank account holder tax ID on file is incorrect.
nl: Je bank heeft ons laten weten dat het btw-nummer van de rekeninghouder in ons systeem onjuist is.

en: Your bank notified us that the bank account number is too long.
nl: Je bank heeft ons laten weten dat het rekeningnummer te lang is.

en: Your cancellation policy and supporting records helped clarify the subscription terms.
nl: Je annuleringsbeleid en ondersteunende gegevens hebben de abonnementsvoorwaarden verduidelijkt.

en: Your cancellation policy as shown to the customer.
nl: Je annuleringsbeleid, zoals getoond aan de klant.

en: Your capital loan has been approved!
nl: Je aanvraag voor een krediet is goedgekeurd!

en: Your card has expired.
nl: Je kaart is verlopen.

en: Your card has insufficient funds.
nl: Je kaart heeft onvoldoende saldo.

en: Your card number is incomplete.
nl: Je kaartnummer is onvolledig.

en: Your card number is incorrect.
nl: Je kaartnummer is onjuist.

en: Your card was declined because additional authentication is required. Please contact your card issuer or try a different payment method.
nl: Je kaart is geweigerd omdat extra verificatie vereist is. Neem contact op met de creditcardmaatschappij of probeer een andere betaalmethode.

en: Your card was declined.
nl: Je kaart is geweigerd.

en: Your card's expiration date is incomplete.
nl: De vervaldatum van je kaart is onvolledig.

en: Your card's expiration month is invalid.
nl: De vervalmaand van je kaart is ongeldig.

en: Your card's expiration year is in the past.
nl: De vervaldatum van je kaart ligt in het verleden

en: Your card's expiration year is invalid.
nl: Het vervaljaar van je kaart is ongeldig.

en: Your card's security code is incomplete.
nl: De beveiligingscode van je kaart is onvolledig.

en: Your card's security code is incorrect.
nl: De beveiligingscode van je kaart is onjuist.

en: Your card's security code is invalid.
nl: De beveiligingscode van je kaart is ongeldig.

en: Your correspondence with the customer added helpful context.
nl: Je correspondentie met de klant heeft nuttige context toegevoegd.

en: Your customer’s bank claims this payment violates Visa’s rules.
nl: De bank van je klant beweert dat deze betaling in strijd is met de regels van Visa.

en: Your customer’s bank claims this payment violates Visa’s rules. <strong>You can challenge the dispute by %1$s, or accept it.</strong> If you accept the dispute, you will forfeit the funds and pay the dispute fee. Challenging adds an additional $500 USD dispute fee that is only returned to you if you win.
nl: De bank van je klant beweert dat deze betaling in strijd is met de regels van Visa. <strong>Je kunt het geschil aanvechten door %1$sof het accepteren.</strong> Als je het geschil accepteert, verlies je het bedrag en betaal je de geschilkosten. Door aan te vechten, voeg je een extra geschilvergoeding van $ 500 USD toe die alleen aan je wordt geretourneerd als je wint.

en: Your customer’s bank, %1$s, claims this payment violates Visa’s rules. <strong>You can challenge the dispute by %2$s, or accept it.</strong> If you accept the dispute, you will forfeit the funds and pay the dispute fee. Challenging adds an additional $500 USD dispute fee that is only returned to you if you win.
nl: De bank van je klant, %1$s, beweert dat deze betaling in strijd is met de regels van Visa. <strong>Je kunt het geschil aanvechten door %2$sof het accepteren.</strong> Als je het geschil accepteert, verlies je het bedrag en betaal je de geschilkosten. Door aan te vechten, voeg je een extra geschilvergoeding van $ 500 USD toe die alleen aan je wordt geretourneerd als je wint.

en: Your domain has been verified with Apple Pay!
nl: Je domein is geverifieerd bij Apple Pay!

en: Your evidence has been sent to the cardholder's bank for review.
nl: Je bewijs is naar de bank van de kaarthouder gestuurd voor beoordeling.

en: Your feedback could not be sent. Please try again.
nl: Je feedback kon niet worden verzonden. Probeer het nog eens.

en: Your feedback shapes our roadmap and supports the WooCommerce community. We are all ears!
nl: Je feedback vormt onze roadmap en ondersteunt de WooCommerce-community. We horen het graag!

en: Your feedback will only be shared with WooCommerce and treated pursuant to our <a>privacy policy</a>.
nl: Je feedback zal alleen worden gedeeld met WooCommerce en behandeld volgens ons <a>privacybeleid</a>.

en: Your order is on hold until payment is received. Please follow the payment instructions by the expiry date.
nl: Je bestelling staat in de wacht totdat de betaling is ontvangen. Volg de betalingsinstructies voor de vervaldatum.

en: Your payment was not processed.
nl: Je betaling is niet verwerkt.

en: Your payments are ready — your first sale can be too
nl: Je betalingen zijn klaar - je eerste verkoop kan ook

en: Your payouts are {{strong}}temporarily suspended{{/strong}}. {{suspendLink}}Learn more{{/suspendLink}}
nl: Je uitbetalingen zijn {{strong}}tijdelijk geschorst{{/strong}}. {{suspendLink}}Meer informatie{{/suspendLink}}

en: Your product prices are automatically converted from your default currency (%s) based on the currency exchange rate and formatting rules for each currency.
nl: Je productprijzen worden automatisch omgerekend vanuit je standaard valuta (%s), op basis van de huidige koersen en indelingsregels van elke valuta.

en: Your receipt for order: #{order_number}
nl: Je kwitantie voor bestelling: nummer{order_number}

en: Your refund policy as shown to the customer.
nl: Je restitutiebeleid, zoals getoond aan de klant.

en: Your refund policy gave context for how returns work in your store.
nl: Je restitutiebeleid gaf context voor hoe retourneringen in je winkel werken.

en: Your response has been submitted under Visa’s compliance process.
nl: Je reactie is ingediend in het kader van het nalevingsproces van Visa.

en: Your review helps us improve WooPayments and build a better experience for every store owner.
nl: Je beoordeling helpt ons WooPayments te verbeteren en een betere ervaring voor elke winkeleigenaar op te bouwen.

en: Your site is currently in Safe Mode.
nl: Je site bevindt zich momenteel in veilige modus.

en: Your statement descriptor will show up on your customers' bank statements. Does it clearly identify your store?
nl: Je beschrijving wordt weergegeven op de bankafschriften van je klanten. Identificeert het je winkel duidelijk?

en: Your store has active subscriptions using the built-in %6$s functionality. Due to the %1$soff-site billing engine%3$s these subscriptions use, %4$sthey will continue to renew even after you deactivate %6$s%5$s. %2$sLearn more%3$s.
nl: Je winkel heeft actieve abonnementen met behulp van de functie %6$s. Door de %1$sengine voor externe facturatie%3$s die deze abonnementen gebruiken, %4$sworden ze steeds verlengd, zelfs nadat je WooCommerce Payments hebt gedeactiveerd%6$s%5$s. %2$sMeer informatie%3$s.

en: Your store has subscriptions using %5$s Stripe Billing functionality for payment processing. Due to the %1$soff-site billing engine%2$s these subscriptions use,%3$s they will continue to renew even after you deactivate %6$s%4$s.
nl: Je winkel heeft abonnementen die %5$s de facturatiefunctie van Stripe gebruiken voor de verwerking van betalingen. Door de %1$sengine voor externe facturatie%2$s die deze abonnementen gebruiken,%3$s worden ze steeds verlengd, zelfs nadat je WooCommerce Payments hebt gedeactiveerd%6$s%4$s.

en: Your store has subscriptions using %6$s Stripe Billing functionality for payment processing. Due to the %1$soff-site billing engine%3$s these subscriptions use,%4$s they will continue to renew even after you deactivate %6$s%5$s.
nl: Je winkel heeft abonnementen die %6$s de facturatiefunctie van Stripe gebruiken voor de verwerking van betalingen. Door de %1$sengine voor externe facturatie%3$s die deze abonnementen gebruiken,%4$s worden ze steeds verlengd, zelfs nadat je WooCommerce Payments hebt gedeactiveerd%6$s%5$s.

en: Your store is not connected to WordPress.com. Please connect it first.
nl: Je winkel is niet aan WordPress.com gekoppeld. Koppel deze eerst.

en: Your store is ready — let’s make your first sale
nl: Je winkel is klaar. Laten we je eerste verkoop doen

en: Your store must be live and fully functional before this payment method can be offered. Approval typically takes 2–3 days. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Je winkel moet live en volledig functioneel zijn voordat deze betaalmethode kan worden aangeboden. Goedkeuring duurt meestal 2-3 dagen. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: Your subscription's last renewal failed payment. Please update your payment details so we can reattempt payment.
nl: De betaling van de meest recente verlenging van je abonnement is mislukt. Werk je betaalgegevens bij, zodat we nog eens kunnen proberen te betalen.

en: Your test account will be deactivated, but your transactions can be found in your order history.
nl: Je testaccount wordt gedeactiveerd, maar je transacties zijn terug te vinden in je bestelgeschiedenis.

en: Your tracking number and carrier info helped demonstrate delivery.
nl: Je trackingnummer en informatie over de bezorger hebben de levering helpen aantonen.

en: Your {site_title} Receipt
nl: Je {site_title}-kwitantie

en: You’re now eligible to receive Instant Payouts with %s
nl: Je komt nu in aanmerking voor het ontvangen van Directe Uitbetalingen met %s

en: You’re only steps away from getting paid
nl: Je bent slechts een paar stappen verwijderd van het ontvangen van betalingen

en: You’re ready to start using the features and benefits of %s.
nl: Je bent er klaar voor om de functies en voordelen van %s te gaan gebruiken.

en: [Refund Amount]
nl: [Restitutiebedrag]

en: a day
nl: een dag

en: a minute
nl: een minuut

en: a second
nl: een seconde

en: about managing payment disputes
nl: Over het beheren van betalingsgeschillen

en: address placeholder
nl: placeholder adres

[ctx: an email notification]
en: Enable/disable
nl: Inschakelen/uitschakelen

en: an hour
nl: een uur

en: any
nl: alle

en: authorization(s)
nl: autorisatie(s)

en: authorized but payment has not been captured
nl: geautoriseerd maar betaling is niet geregistreerd

en: bank code placeholder
nl: placeholder banknummer

en: bank name placeholder
nl: placeholder naam bank

en: bic placeholder
nl: placeholder bic

en: blocked
nl: geblokkeerde

en: cancel the payment
nl: betaling annuleren

en: cancelled
nl: geannuleerd

en: capped at %s
nl: beperkt tot %s

en: capture the payment
nl: registreer de betaling

en: card type placeholder
nl: placeholder kaarttype

en: claiming the product was unacceptable
nl: beweren dat het product onacceptabel was

en: claiming they did not receive the product
nl: beweren dat ze het product niet hebben ontvangen

en: claiming this transaction was duplicated
nl: beweren dat deze transactie is gedupliceerd

en: claiming this transaction was unauthorized
nl: beweren dat deze transactie niet is geautoriseerd

en: completed
nl: afgerond

en: country placeholder
nl: placeholder land

en: created
nl: gemaakt

en: credit
nl: creditcard

en: customer_name placeholder
nl: placeholder customer_name

en: date placeholder
nl: placeholder datum

en: day
nl: dag

en: debit
nl: betaalpas

en: dispute | disputes
nl[0]: geschil
nl[1]: geschillen

en: document | documents
nl[0]: document
nl[1]: documenten

en: eight
nl: acht

en: email placeholder
nl: placeholder e-mail

en: enable payouts.
nl: uitbetalingen inschakelen.

en: failed
nl: Mislukt

en: fees
nl: kosten

en: file_contents must be base64-encoded.
nl: file_contents moet gecodeerd zijn met base64.

en: file_name, file_type, and file_contents are all required to upload a file.
nl: file_name, file_type en file_contents zijn allemaal vereist om een bestand te uploaden.

en: file_type must be one of application/pdf, image/jpeg, or image/png.
nl: file_type moet een applicatie/pdf, afbeelding/jpeg of afbeelding/png zijn.

en: fingerprint placeholder
nl: placeholder vingerafdruk

en: five
nl: vijf

en: fixed fees
nl: vaste bedragen

en: four
nl: vier

en: how to issue refunds
nl: restitueren

en: id placeholder
nl: placeholder id

en: is pending
nl: in behandeling

en: is required to create an WooPay account.
nl: is vereist om WooPay-account aan te maken.

en: loan
nl: lening

en: manage
nl: Beheren

en: missing fees
nl: ontbrekende tarieven

en: month
nl: maand

en: name placeholder
nl: placeholder naam

en: net
nl: netto

en: nine
nl: negen

en: on-hold
nl: in de wacht

en: one
nl: één

en: order
nl: Order

en: pay_in_installments
nl: betalen_in_termijnen

en: pay_later
nl: later_betalen

en: pay_now
nl: nu_betalen

en: pay_with_financing
nl: betalen_met_financiering

en: payout | payouts
nl[0]: uitbetaling
nl[1]: uitbetalingen

en: pending
nl: In behandeling

en: placed
nl: geplaatst

en: processing
nl: In behandeling

en: recurring
nl: terugkerend

en: reference placeholder
nl: placeholder verwijzing

en: refunded
nl: Terugbetaald

en: regarding this transaction
nl: met betrekking tot deze transactie

en: seven
nl: zeven

en: six
nl: zes

en: the card being expired or canceled.
nl: de kaart verlopen of geannuleerd is.

en: the card being lost or stolen.
nl: de kaart vermist of gestolen is.

en: three
nl: drie

en: total
nl: Totaal

en: transaction | transactions
nl[0]: transactie
nl[1]: transacties

en: transactions(s)
nl: transactie(s)

en: trash
nl: prullenbak

en: two
nl: twee

en: unknown
nl: Onbekend

en: unsuccessful
nl: mislukt

en: update your bank account details
nl: werk je bankrekeninggegevens bij

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$s%4$s adds two new subscription product types - %5$sSimple subscription%6$s and %7$sVariable subscription%8$s.%9$s
nl: %1$sKies abonnement %2$s%3$s%4$s voegt twee nieuwe soorten abonnementproducten toe - %5$sEenvoudig abonnement%6$s en %7$sVariabel abonnement%8$s.%9$s

en: verified name placeholder
nl: placeholder geverifieerde naam

en: verified_name placeholder
nl: placeholder verified_name

en: was successfully processed
nl: is verwerkt

en: year
nl: jaar

en: {{bold}}Available funds{{/bold}} have completed processing and are ready to be dispatched to your bank account. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: {{bold}}Beschikbare bedragen{{/bold}} zijn verwerkt en kunnen bijgeschreven worden op je bankrekening. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: {{bold}}Total balance{{/bold}} combines both pending funds (transactions under processing) and available funds (ready for payout). {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: Het {{bold}}totale saldo{{/bold}} combineert bedragen in behandeling (transacties die worden verwerkt) en beschikbare bedragen (bedragen die uitbetaald kunnen worden). {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: {{div}}{{strong}}You are using a sandbox test account.{{/strong}} ⚠️ Development mode is enabled for the store! There can be no live onboarding process while using development, testing, or staging WordPress environments!{{/div}}{{learnMoreIcon/}}
nl: {{div}}{{strong}}Je maakt gebruik van een sandbox-testaccount.{{/strong}} ⚠️ De ontwikkelingsmodus is ingeschakeld voor de winkel! Er kan geen live onboarding-proces plaatsvinden tijdens gebruik van ontwikkeling, testen, of WordPress-testomgevingen!{{/div}}{{learnMoreIcon/}}

en: {{div}}{{strong}}You're using a sandbox test account.{{/strong}} To accept real payments from shoppers, you will need to first {{resetAccountLink}}reset your account{{/resetAccountLink}} and, then, provide additional details about your business.{{/div}}{{learnMoreIcon/}}
nl: {{div}}{{strong}}Je gebruikt een sandbox-testaccount.{{/strong}} Om echte betalingen te accepteren, moet je eerst {{resetAccountLink}}je account resetten{{/resetAccountLink}} en vervolgens aanvullende informatie over je bedrijf verstrekken.{{/div}}{{learnMoreIcon/}}

en: {{div}}{{strong}}You're using a test account.{{/strong}} To accept payments from shoppers, {{switchToLiveLink}}activate your %1$s account.{{/switchToLiveLink}}{{/div}}{{learnMoreIcon/}}
nl: {{div}}{{strong}}Je gebruikt een testaccount.{{/strong}} Je moet je {{switchToLiveLink}}account activeren%1$s om betalingen van je shoppers te kunnen aannemen.{{/switchToLiveLink}}{{/div}}{{learnMoreIcon/}}

en: {{div}}{{strong}}You're using a test account.{{/strong}} ⚠️ Development mode is enabled for the store! There can be no live onboarding process while using development, testing, or staging WordPress environments!{{/div}}{{learnMoreIcon/}}
nl: {{div}}{{strong}}Je maakt gebruik van een testaccount.{{/strong}} ⚠️ De ontwikkelingsmodus is ingeschakeld voor de winkel! Er kan geen live onboarding-proces plaatsvinden tijdens gebruik van ontwikkeling, testen, of WordPress-testomgevingen!{{/div}}{{learnMoreIcon/}}

en: {{learnMoreLink}}Learn More{{/learnMoreLink}}
nl: {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: {{learnMoreLink}}Learn more about manual capture{{/learnMoreLink}}.
nl: {{learnMoreLink}}Bekijk meer informatie over handmatig vastleggen{{/learnMoreLink}}.

en: {{linkToStripePage /}} about %s Fees
nl: {{linkToStripePage /}} over %s Kosten

en: {{linkToStripePage}}Learn more{{/linkToStripePage}} about %s Fees in your country
nl: {{linkToStripePage}}Meer informatie{{/linkToStripePage}} over %s-tarieven in jouw land

en: {{strong}}%1$s is in sandbox mode.{{/strong}} You need to set up a live %1$s account before you can accept real transactions.
nl: {{strong}}%1$s staat in de sandboxmodus.{{/strong}} Je moet een live %1$s-account aanmaken voordat je echte transacties kan accepteren.

en: {{strong}}%1$s is in test mode.{{/strong}} All transactions will be simulated. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: {{strong}}%1$s is in de testmodus{{/strong}} Alle transacties worden gesimuleerd. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: {{strong}}%1$s is in test mode{{/strong}} because your store is running in a development or staging environment. To use live mode, switch to a production {{wpEnvLink}}WordPress environment{{/wpEnvLink}} or remove the WCPAY_DEV_MODE constant. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: {{strong}}%1$s bevindt zich in de testmodus{{/strong}} omdat je winkel zich in een ontwikkelings- of testomgeving bevindt. Schakel over naar een productie-{{wpEnvLink}}WordPress-omgeving{{/wpEnvLink}} of verwijder de constante WCPAY_DEV_MODE om de livemodus te gebruiken. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: {{strong}}Need help?{{/strong}} Learn more about {{wooCommercePaymentsLink}}%s{{/wooCommercePaymentsLink}} or {{contactSupportLink}}contact WooCommerce Support{{/contactSupportLink}}.
nl: {{strong}}Hulp nodig?{{/strong}} Bekijk meer informatie over {{wooCommercePaymentsLink}}%s{{/wooCommercePaymentsLink}} of {{contactSupportLink}}neem contact op met WooCommerce Support{{/contactSupportLink}}.

en: {{strong}}Your store is in development mode.{{/strong}} %1$s can only create test accounts in development or staging environments. To set up a live account, switch to a production {{wpEnvLink}}WordPress environment{{/wpEnvLink}} or remove the WCPAY_DEV_MODE constant. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
nl: {{strong}}Je winkel bevindt zich in de ontwikkelingsmodus.{{/strong}} %1$s Je kan alleen testaccounts aanmaken in ontwikkelings- of testomgevingen. Schakel over naar een productie-{{wpEnvLink}}WordPress-omgeving{{/wpEnvLink}} of verwijder de constante WCPAY_DEV_MODE om een live account in te stellen. {{learnMoreLink}}Meer informatie{{/learnMoreLink}}

en: {{title}}Customer Currency{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
nl: {{title}}Klantvaluta{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Customer country{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
nl: {{title}}Land klant.{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Customer currency{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
nl: {{title}}Klantvaluta{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Date{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
nl: {{title}}Datum{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Device type{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
nl: {{title}}Apparaattype{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Loan{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
nl: {{title}}Lening{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Risk Level{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
nl: {{title}}Risiconiveau{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Sales channel{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
nl: {{title}}Verkoopkanalen{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{wrapper}}Review store settings{{/wrapper}}
nl: {{wrapper}}Winkelinstellingen controleren{{/wrapper}}

en: “Know Your Customer” standards are used by banks and other financial institutions to confirm that customers are who they say they are. By confirming their customers' identities, banks and financial institutions can help keep transactions safe from fraud and other suspicious activities.
nl: Standaarden voor ‘Ken je klant’ worden gebruikt door banken en andere financiële instellingen om te bevestigen dat klanten zijn we ze zeggen dat ze zijn. Door de identiteit van hun klanten te bevestigen kunnen banken en financiële instellingen transacties beschermen tegen fraude en andere verdachte activiteiten.

en: • %1$s (Attachment %2$s)
nl: • %1$s (bijlage %2$s)

en: • <Attachment description> (Attachment %s)
nl: • <Attachment description> (bijlage %s)

en: ⚠️ Development mode is enabled for the store! There can be no live onboarding process while using development, testing, or staging WordPress environments!
nl: ⚠️ De ontwikkelingsmodus is ingeschakeld voor de winkel! Er kan geen live onboarding-proces plaatsvinden tijdens gebruik van ontwikkeling, testen, of WordPress-testomgevingen!
